Skocz do zawartości

Steep


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...

Pograłem w betę na PS4 i tak: 

Narty, snowboard i wingsuit- całkiem spoko. Nie liczcie jednak na wyczyny rodem z SSX czy SWS. Wątpię, aby było tu coś ukryte. Niestety latanie na paralotni to masakra. Albo ja nie ogarniam kontrolowania. Tutaj jest też kwstia przerywania triku, najczęściej obrotu, aby nie wyrżnąć w glebe. Puszczam klawisze, a postać wykonuje kolejny obrót

 

Detekcja kolizji i fizyka dostała mi parę razy świra. Kiedy zeskoczyłem ze ośnieżonej skały na nieośnieżony kawałek poniżej, przeleciałem przez teksturę i wylądowałem na śniegu kawałek dalej. Czasem zaklinowałem się na jakimś barachle, i nijak nie mogłem się wydostać.  Do tego postać ma czasem problem z wchodzeniem pod górkę.

 

Mapa jest spora, trzeba odblokowywać punkty zrzutu, ale trzeba być dość blisko nich. Podobnie jak zadania, kolejne są dostępne wraz z wyższym levelem naszej postaci. 

 

Co do sprzętu- jest go sporo. Kaski, rękawice, kurtki, czapki spodnie gogle no i środki transportu. Mamy 8 postaci- 3 babki i 5 gości. Niestety ciuchy dla danej postaci, dla każdej dyscypliny są te same, więc jeśli chcemy mieć na snowboard czarną kurtke, a na narty białą, to musimy przypisać je do oddzielnej postaci. 

Nie widziałem aby sprzęt miał statsy (w takim SWS były deski do zjazdu i tricków, różne prędkości czy balans albo czas obrotu), więc deska na 2500 nie będzie się chyba niczym różnić od deski za 6500.

 

Graficznie jest średniawo. I to raczej z dolnej granicy. Drzewa potrafiły zniknąć, a ich cienie zostać, albo śnieg na gałęziach pojawiał się lub znikał na naszych oczach. 

 

Nie ma widoku fpp w normalnej jeździe. Jest tylko w powtórkach. 

Muzyka jakaś tam jest, ale raz jest, a raz nie.

 

Jeśli ubi chce to wydać w grudniu to ciemno to widzę. Chyba, że jest to jakaś wczesna wersja. Gra wymaga porządnego dopracowania.

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kurcze jestem ciekaw tej gry, opinie w internetach calkiem niezle, widze, ze poszli bardziej w strone realizmu niz arcadu(ssx).

Kolano mam zniszczone, i aktualny jak i nastepny sezon narciarski z glowy, ten kto jezdzi na nartach wie jaka to jest bajka i brak tego jest bolaczka nie do opisania... mam nadzieje ze giera przypomina prawdziwa jazde i da mi troche tej radosci i bezcennej przyjemnosci z jazdy i bycia w gorach, wiec czekam na jakies promo na cyfrowke.

Tak w ogole to  ktos w to gra z forumowych ludzi?

Odnośnik do komentarza

Ja sobie sprawiłem w zeszłym tygodniu i bardzo mi gra przypadła do gustu. Ogromna mapa, zróżnicowane zadania (czasem dość trudne), duża swoboda i przyjemność z jazdy - jest wszystko, czego można by oczekiwać. Jeśli lubisz sporty zimowe i szukasz czegoś z realistycznym podejściem, to powinieneś być zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Ja sobie sprawiłem w zeszłym tygodniu i bardzo mi gra przypadła do gustu. Ogromna mapa, zróżnicowane zadania (czasem dość trudne), duża swoboda i przyjemność z jazdy - jest wszystko, czego można by oczekiwać. Jeśli lubisz sporty zimowe i szukasz czegoś z realistycznym podejściem, to powinieneś być zadowolony.

W takim razie na 100% kupię jak trafie w dobrej cenie.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...