Skocz do zawartości

PSX Extreme 227


Oceń okładkę PSX Extreme 227  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 227 - Dishonored 2

  2. 2. Oceń okładkę PSX Extreme 227 - Mafia III



Rekomendowane odpowiedzi

Czy nakład magazynu został jakoś zmniejszony? Nie mogłem w weekend znaleźć egzemplarza ani na Statoilu, na Shellu, w Leclercu, w dwóch kioskach Ruchu, udało mi się wziąć 1 z 3 egzemplarzy w Empiku dopiero.

 

Od kilku miesięcy bez zmian. Po prostu tak dobrze się sprzedaje! :). A ogólnie to w wakacje zawsze sprzedaż jest lepsza, stąd może te braki. Kolporterzy je na bieżąco uzupełniają (np. Empik nie wrzuca od razu wszystkich numerów, tylko dokłada), więc możliwe że po weekendzie będzie to uzupełnione.

Odnośnik do komentarza

Numer syty, dzisiaj czytałem na kiblu i najadłem się lepiej niż kurczakiem na obiad. Osobiście nie jara mnie dział Retro (spoko, przewracam strony i nie będę krzyczeć "marnacja miejsca, papieru i drzew!"), ale opowieść z moim ukochanym Finalem w tle dała radę. Fajnie się czyta takie wspominki innych graczy i znajduje pewne podobieństwa do swoich przeżyć, oby więcej takich tekstów.

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Przekartkowałem na szybko w auchanie i jakaś plaga z recenzjami na jedną albo na pół strony. Nowy epizod Hitmana na koniec specjalnie sprawdziłem w spisie treści bo mi umknął i na pół strony cała gra się zmieściła. Szkoda że tak mało.

 

A czy jest sens opisywania choćby takiego Hitmana na więcej? Przy każdym epizodzie nie ma raczej sensu znowu rozpisywać się o mechanice etc., więc skupiamy się na konkretnych elementach z danego epizodu, a że tych też za wiele nie ma, to stąd recenzja na pół strony. 

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie. Po co HIV miesiąc w miesiąc w dziale z listami wrzuca swoją "prywatę", tuż pod wstępniakiem? Ja wiem że to raptem dwa wersy i parę zdań więc praktycznie miejsca w ogóle nie zajmuje, ale jaki jest sens w marnowaniu miejsca na te jego lakoniczne odpowiedzi, gdzie postronny czytelnik nie zna kompletnie kontekstu rozmowy? Ja rozumiem jakby ktoś do HIVa napisał tradycyjny list, ale przecież on wszystko dostaje w formie e-maili więc po co HIV takiej osobie odpowiada w formie jednego zdania umiejscowionego gdzieś z tyłu gazety i to wydanej parę tygodni później? Nie może HIV takiej osobie odpowiedzieć mailem? Boże.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie. Po co HIV miesiąc w miesiąc w dziale z listami wrzuca swoją "prywatę", tuż pod wstępniakiem? Ja wiem że to raptem dwa wersy i parę zdań więc praktycznie miejsca w ogóle nie zajmuje, ale jaki jest sens w marnowaniu miejsca na te jego lakoniczne odpowiedzi, gdzie postronny czytelnik nie zna kompletnie kontekstu rozmowy? Ja rozumiem jakby ktoś do HIVa napisał tradycyjny list, ale przecież on wszystko dostaje w formie e-maili więc po co HIV takiej osobie odpowiada w formie jednego zdania umiejscowionego gdzieś z tyłu gazety i to wydanej parę tygodni później? Nie może HIV takiej osobie odpowiedzieć mailem? Boże.

 

No weź, to tradycja od pierwszych numerów :) Mnie tam pozdrowił bodaj przy okazji 6. czy 7. numeru i przez tydzień pęczniałem z dumy :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...