Skocz do zawartości

Furi


Xantu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w to predko blant nie zagram bo chwilowo katuje inne gierki na starszej konsoli :cool:

 

Ale z tego co widzialem szykuje sie solidny Boss Rusher z fajnym art designem i swietnym systemem walki. No a ze jest w plusie to jak tylko skoncze wspominac gry typu Ninja Gaiden czy Condemned 2, od razu bedzie grane.

Odnośnik do komentarza

Zgodnie z obietnicą obszerna recenzja:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CHU.JOSTWO !!

 

Gra posiada jakąś tam grafike, nawet nie jest zle w tym aspekcie bo artystycznie jest to małe Rime, jak na tego typu indyka człowiek zostaje miło zaskoczony, że nie dostaje kupy pixeli połaczonych święcącym paskiem ledowym. Ale tutaj kończą się plusy, długo nie pograłem bo zaczynała już mnie boleć głowa od tej namiastki (pipi)owego dub-stepu, w kółko te same bembenki grane w piwnicy.

 

Walka z bossem, którego spotykamy już zaraz na początku pasjonująca jak spacerowanie po lesie, strzelamy laserowymi kulkami unikając innych laserowych kul i tak do za(pipi)ania. Możemy robić jakieś kombosy, ślizgi, szybkie teleporty ... wyłączyłem.

 

Acha w okolicah mostu czyli sam początek wpada trofik za zrobienie chyba nic i zostajemy z 1% na profilu jakby co.

Strider, Counterspy, Lara osiris były wporządku , a ta gra myśle że może spodobać się fanom gier retro lub entuzjastom narkotyków. Nie polecam

Edytowane przez Fanek
  • Plusik 1
  • Haha 1
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

 ta gra myśle że może spodobać się fanom gier retro . Nie polecam

 

 

Z tego co czytam to jednak perełka i giereczka kozak :obama: No, ale gra dość trudna to Fanek odpadł.

 

1)

Initial impressions based on first boss little bit after:

 

+combat is really really really fun!

+skill-based / challenging

+soundtrack is good

+controls like a dream

+interesting character designs (just got upto the 2nd boss)

 

-i'm only up-to the walking section right after the boss, but i hope this isn't a common thing. Its such a bore, and the controls during the walking sequence is really annoying

- The game features some lengthy Walk and Talk sections where they invert the camera depending on the angle, so do yourselves a favor and hit A/X, it is an autowalk button for those sequences.

 

 

 
2) Just beat the second boss and...... This game is fantastic!!!

 

 
3) GOT HIM. 

THAT 3RD BOSS WAS TOUGH.

 

Man. If this stays this good? GOTY Contender right here boys and girls. GOTY CONTENDER.

 

4) Started playing an hour ago.

DAMN this game is amazing with that soundtrack and gameplay.

 

Im starting boss 3 (which I read here is where the difficulty starts ramping up)

 

 

 

 

Alright, two bosses down.

 

I can tell what this game is. It's pretty much all style with no substance. 

 

Follow the patterns and return fire. 

 

It's Titan Souls with a shmup twist.

 

 

Just killed the jailer, this combat system is fucking awesome! Holy shit, and I'd never even heard of this game before.

 

 

This game is revelatory for me in a way. Dying over and over on the second boss made me admit that I fuckin' suck at character action games.

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=7GmIYZt2f9s

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

A może dla Fanka ta gra jest za trudna? Ja odpaliłem wczoraj i mi sie spodobała, desing, ost kozacki i walki z bossami. System walki jest na tyle dobry, że chce się je powtarzać w razie zgonu, nie jest łatwo ale też satysfakcja z pokonania bossów spora. Nie tuzinkowa gra , która może się podobać, lubię takie tytuły coś w stylu blood dragon czy tron.

Odnośnik do komentarza

Bez obietnicy, ale myślę że warto !

 

 

REWE.ACJA !!


Piękna futurystyczna oprawa wizualna, która cieszy oko i idealnie wpasowuje się w widowiskowe starcia! Między każda walką przechadzka po klimatycznym świetnie zaprojektowanym świecie - tak jak już słynny w temacie most (po którym wpada trofik!) xD

Podziwianie widoków to jednak sprawa drugorzędna szczególnie w grze gdzie liczą sie długie i wymagające walki. Każdy boss ma kilka faz, zmieniających się wraz z utratą kolejnych pasków życia, Fanek pisał o laserowych kulach do za(pipi)ania, a przecież kombinacji jest tyle, że człowiekowi na początku przyciski się mylą! Podczas walki ciagle musimy zmieniac styl - strzelac, wykorzystywać szybkie teleporty, parowac ataki, walczyc mieczem, posiłkować się otoczeniem, uzywac mocnych atakow jak tylko pojawi się okazja – no wyłączyć nie mogłem !!!

Do tego dodajcie znakomita oprawe muzyczna, która może nie spodobać się fanom Alana Jacksona.

Dzięki FANEK ! POLECAM!


 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ta gra jest bardzo krótka że można od nowa ja zacząć(za drugim razem idzie znacznie szybciej), ja widziałem 2 zakończenia a nie zostałem z ta babeczka to pewnie może i dojść nowe. Przed zagraniem w tą grę naczytałem się ze jest trudna a ja nie miałem żadnego problemu przechodząc kolejnych bossów grając na klawiaturze i myszce(jak zwierze bo z nie wiadomych przyczyn mojego pada nie obsługiwała ta gra ) prócz ostatniego bossa, ten to napsuł mi krwi i prawie płakać mi się chciało :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.