Skocz do zawartości

Pokemon GO


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Bo nie jest dostępna jeszcze na zachodzie, obecnie tylko JP i AU. Ale można apkę pobrać z innego źródła i się zarejestrować, działa bez problemu, punkty "widokowe" są normalnie u nas (po drodze z roboty mijam tego w cholerę), nawet GYMy już stoją (w różnych bekowych miejscach np. w kościele xD). Mam już kilka Pokemonów, moja postać ma 4 lvl, do gymów można włazić od 5 poziomu. 

 

Jakby ktoś miał wątpliwości, to po oficjalnym wydaniu gry w EU postęp nasz się nie traci, więc wsio okej ;) Wydaje się, że gra ma obecnie bardzo mało funkcji (chodzenie, łapanei stworków i "checkowanie" punktów ważnych na mapie, żeby dostawać itemki, gymy), ale i tak wciąga.

 

EDIT

 

Działa to tak, że spacerujemy sobie i co jakiś czas możemy spotkać jakiegoś pokemona. dotykamy go, przechodzimy do lapania, rzucamy pokeballami do skutku i idziemy dalej. czasem miniemy jakiś "punkt" do ktorego trzeba podejsc, kliknac na smartfonie, przekrecic zdjeciem tego punktu i dostajemy za to itemki (pokeballe, jaja itd itp). Punktem sa faktycznie jakies "wazne" miejsca, jak np. pomniki czy wazne budowle tudziez murale. caly system jest chyba zintegrowany z tym ingressowym, wiec zapewne stad dziala to juz wsio w polsce.

 

Podczas łapania poksów możemy włączyć/wyłączyć AR. Przy włączony, Pokemon pojawia się w naszym świecie, widać go przez kamerkę telefonu i trzeba go znaleźć najpierw. Przy wyłączonym, pok jest na środku ekranu na generycznym pokemonowym tle. 

 

Pokemony "ulepszamy" stardustem i cukierkami pokemonowymi, ewoulujemy uzywajac cukierkow (kazdy pokemon na inne).

Pewnie można podbijac im statystyki przez walki w gymach, ale jeszcze nie mogę tego testować ;) 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Społeczność Ingressu rozwinęła się bardzo mocno, Pokemony pewnie będą bardziej niszowe, ale na pewno spore community się wokół tego rozwinie. Jakieś spotkania, zloty, wspólne wyjścia na miasto w celu przejęciu gymu itd itp ;) Ale raczej można to liczyć w kategorii pierdółki na tel. 

Odnośnik do komentarza

Złapałem zubata. Najblizszy gym mam w kebabie, po drodze do sklepu trafiłem na dwa spoty ale nic nie dostałem. Nie do konca tez rozumiem jak rzucac pokeballe zeby cos zlapac, wy(pipi)alem sie z wszystkich na clolysterze

 

Jak jestes w spocie, to musisz na niego kliknąć i "przekręcić monetkę", wtedy dostajesz itemki.

A pokeballa musisz rzucic odpowiednio mocno/slabo, zeby trafic w pokemona 

Odnośnik do komentarza

Myslalem, ze pobawie sie w drodze z pracy do domu, ale po paru minutach Orange dal 4 literek z LTE/3G i ogolnie problemy z siecia.

Teraz problemy z serwerami. Chyba sobie odpuszcze, az do premiery.

Oczywiscie uzytkownicy Androida maja latwiej bo moga fejkowac lokacje gps swoja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...