Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nowy update:

 

  • New global exclusive units: Xon (4 to 6 star) Fryevia (5 to 6 star) Aiden (3 to 5 star)
  • Easter Event (The Egg Seekers: from 4/6 to 4/20)
  • Dangerous Woman Tour is returning with a new level of difficulty (Mid April)
  • Ability Awakening (enchanments are finally here)
Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Jeszcze wam sie ta gra nie znudzila? Z tego co czytam to juz kazdy ma op team i nawet Gilgamesh nie stanowil problemu, banery sobie darujecie tez. Jest w tej grze jeszcze jakies wyzwanie? Cos fajnego do zrobienia?

Przesiadłem sie na Granblue Fantasy, tutaj strzele sobie daily i arene jak jade do pracy. Moze sie cos rozkreci kiedys.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Tja, szkoda tylko, że zajmuje slot na broń dając zawrotne 5 ataku. Nawet nie wiem za bardzo komu można to zaekwipować, żeby była z tego jakaś korzyść.

Ling?

 

Dual Wield działa na wszelkie zdolności nie będące magią, tak? Czyli u takiej Ling można 2x rzucić Invigorating Dance albo Dance of Death. Jeśli przy DW też to działa, to jej bonus increase 100% ATK też powinien się podwoić na turę. Pewnie kilka podobnych jednostek mogących używać daggerów też się znajdzie. Np. Exdeath i 2x Wicked Light? Może któraś z nowych jednostek bannera będzie miała coś ciekawego (ten Thief brzmi intrygująco).

 

Nie wspominając o tym, że nie każdy musi mieć wygrindowane trzy prawdziwe DW lub Genji Glove do ZOMG OP TEAM!11one. Mając taki item może nie zwiększymy jakoś znacząco ATK, ale przynajmniej sprawimy, że jednostka będzie 2x używać danej zdolności. Ja tam widzę potencjał do fajnej zabawy z tym sztylecikiem.

 

Jeszcze wam sie ta gra nie znudzila? Z tego co czytam to juz kazdy ma op team i nawet Gilgamesh nie stanowil problemu, banery sobie darujecie tez. Jest w tej grze jeszcze jakies wyzwanie? Cos fajnego do zrobienia?

Nie grinduję nałogowo TMów jak wielu innych, to mój team nie jest jakoś szczególnie OP. Plus lubię kombinować z różnymi ustawieniami drużyny, zarówno do eventów, jak i do areny. Generalnie gra teraz to takie klikadełko do odmóżdżenia i zabicia czasu, ale nie narzekam póki co.
Odnośnik do komentarza

https://www.youtube.com/watch?v=KQicRL0Hn9I
Szkoda ,że Ramzy nie mam może kiedyś do mnie dołączy teraz czekam na Trial Dark Ifrit z Siren'ą

nagrody

first time clear reward - ifrit's claw : 10% hp and 30 attack accessory

No deaths clear - great sword mastery materia : 50% attack bonus when equiped with greatswords

Summon siren and ifrit - siren's robe : 40 mag/spr 30 def robe which geants immunity to silence and sleep.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...