Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

Shadowa już wieki nie widziałem. Mnie wpienia jak mi postacie lecą seriami. Np dzisiaj, od tak rzuciłem trzema biletami i wpadł 3x Vann. Wyrzuciłem tez wszystkie EXy. Kilka śmieciowych złotych a z gwaranta 4* złoty zmienił się w tęcze. Ramza. Spoko, jeszcze nie miałem to wyfarmie kurtke.

Edytowane przez Lipert
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ta, zapomniałem o Penelo. Dziś 95% jej TM dobił. W samych ostatnich dwóch tygodniach wypadły mi jej cztery sztuki. Chyba rekordzistka zdecydowana dla mnie, jeśli chodzi o drop z niebieskich.

 

Ten banner Nier dostał jakąś konkretną datę w przybliżeniu? Są jakieś przecieki, jakie będą kolejne bannery?

Odnośnik do komentarza

Nie ma  konkretnej daty ,ale mówią "soon" i oczywiście znerfią postacie ,a  może i TM takie tam ploteczki dzisiaj na fejsie przeczytałem.

Ogrywam wersje JP i dodałem kilku frendsów z reddita Shen "twój" Balthier + Enhancements + 2 150% ST 1 Hit Physical Attack + Ignore 50% DEF & ST 5 Turn -75% Thunder Resist & 5 Turn Add Thunder to Attacks napierdala jak czołg ponad 1400000++ dmg robi przy ataku  1400 :obama:

CG Sakura LB + dwóch moich Veritasów LB to doliczyłem się 70 chainów :shout:

Odnośnik do komentarza

Heh, nie ma to jak szczęście. Coś mnie korciło porobić trochę pulli z ticketów, mimo tego, że banner nędzny. Pomyślałem, że nawet jak wpadnie Ruggles, to jego TM będzie dobry dla Aileen. Oczywiście wypadały same niebieskie, a z nich m.in. Anzelm...

 

"A jeszcze jeden, co mi tam", myślę. Oczywiście niebieski, ale zmienia się w złoty, a ze złotego w tęczę. No i się opłaciło.

 

YfGD9jR.png

 

Więcej takiego szczęścia proszę.

 

 

EDIT:

 

A teraz dla "odmiany" kolejna Penelo. No i mam jej TM z samych summonów.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja sobie wersja "naszą" odpuściłem tylko robie daily włączam dla tm.

Za to w wersji JP mam dużo satysfakcji mój team 2xDark Veritas ,Basch,Ayaka i Agrias brakowało mi supportu marzyłem o Ramzie lub o CG Finie nazbierałem 35000lapsu. Od zeszłego piątku gdy wystartował raid robiłem daily

i pierwszy raz z daily rainbow Beatrix z pięknym TM (135 ATK Greatsword, 30 Fire Resist, LB Fill Rate +25% )w czwartek zrobiłem pulla za 5000 ,gdyż chciałem kilka raidowych jednostek i trafiłem Roya (papa Ramaza)wczoraj zrobiłem daily i nic , miałem 4 bilety 4* to mówie sobie może wpadnie jakiś raidowy 5* pierwszy bilet złoty>rainbow Tiz pięknie 75% mogli i prawie mam jego tm 130 ATK Sword, +15% DEF when equipped with Heavy Armor

przed chwilą daily rainbow fak fak trzeci Dark Veritas ,a liczyłem na cebulaka...

Story zrobiłem do Odina i mam wymaksowane wszyskie espery dzięki ekspedycji.

 

Edytowane przez masta_g
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...