Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie wszystko postacie ładne wylosowały za pomocą ticket summonów i za standardowe. Mam Red Mage, który healuje i dobrze bije, support, który dobrze ogarnia w party. A darmowego healera odstawiłem w kąt. Ogólnie jest mnóstwo postaci do zdobycia, a korzystam ze stronki https://exviuswiki.com/Main_Page - która wszystko wyjaśnia, mechanikę, statystyki gry. Podane wszystkie postacie, pomocna stronka.

Odnośnik do komentarza

Dodałem Cie, nick jak na forum. Na co wydajecie lapisy? Pierwsze czego mi zabraklo to miejsce na materiały.

Jak ostatnio patrzyłem to nie masz już miejsca na friendsy.

Lapisy idą u mnie na specjalne eventy.Np. w ten weekend będzie można farmić itemy do upgradeowania esperów.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Zainstalowałem z ciekawości i w sumie chyba poklikam sobie raz na jakiś czas, bo oprawa jest przyjemna zarówno dla oka, jak i ucha, zaś gameplay efektowny, nawet jeśli nieszczególnie rozbudowany. Ale to niekoniecznie źle, bo taki Mobius Final Fantasy szybko mnie odrzucił, monotonią i przekombinowanym systemem i chyba rzucę go w cholerę, bo nie widzę tam nic, co by miało mnie motywować do grania, zaś wszelkie wątki w internetach poświęcone są farmieniu, co nie napawa optymizmem.

 

Nie mam zamiaru wydawać na gierkę kasy, więc nie wiem, z czym się liczyć jeśli chodzi o bariery, lub grind. Jak coś, to mój ID: 330,145,089.

Odnośnik do komentarza

Ale nie ma co płakać jak się wylosuje postać 3 gwiazdkową a dobrą to warto ją podnosić do 5 gwiazdek - a nie rolować, liczą się tak naprawdę skille tej postaci.

Polecam sprawdzić w necie UNIT ranking i na tej podstawie dobierać skład.

Chiruzu z murasame i barrage = sieczka :). Niestety nie mam.

 

Najczęściej na liderze mam wymaksowanego Kefkę (229mag) z czarem Heartless Angel (coś jak graviga zabiera 3/4 wszystkim potworkom) - więc jak komuś się przyda to zapraszam - 823,130,964

 

 

Mój skład uzupełniają:

Garland (mocny ale są lepsi na których czekam: Chiruzu, Cloud of Darkness czy też Artemios)

Leo (jako tank bardzo dobry)

Fina (wiadomo healer/support)

Gilbert (bo ładnie wygląda - lol, Bard do rzucania negatywnych statusów na mobki / support - a tak na serio to nie mam nic ciekawszego na 5 miejsce...)

Golbez (rezerwa, ale w sumie mocno podobny do Kefki, więc grzeje ławę)

 

Poluję na Vaana bo ma full break'a, kogoś ze skillem Barrage i w sumie Warrior of Light też jest całkiem fajny.

 

PS Jak będziecie szli zgodnie z fabułą to możecie ominąć 3 summony (bo akurat dojście do Ifrita jest bardzo oczywiste). Natomiast droga do Golema, Ramuha, Shiva'y jest poprzedzona questami, krótkimi ale zawsze.

 

PS2 Shen, Suavek - wysłałem Wam zaproszenie.

Ader a Ty masz maxa znajomych, weź no zwiększ limit znajomych bo Vaan wymaksowany się przyda :]

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Ader a Ty masz maxa znajomych, weź no zwiększ limit znajomych bo Vaan wymaksowany się przyda :]

Spoko zaraz to zrobię :D

Jaki masz nick?Dodałem 15 slotów ;)

Maksuję teraz Lenne i 5 star Worrior Of Light - taki Vaan na koksie :D

Mam Cloud Of Darkness na 80 lvlu,Vaana i Finę.

Do tego dojdzie Lenna i Warrior of Light.

Z magów mam 4 star Kuja i Tellah i w sumie nie wiem,który lepszy,a potrzebuję jakiegoś maga.

Wszystkich pobocznych bossów uciupałem :)

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Ader - wysłałem Ci zap - mój nick to michu.

 

Rangi nie farmię w ogóle więc nie wiem.

 

W ogólnym rankingu magów Tellah jest 4 a Kuja 5 na jednej ze stronek więc dużej różnicy nie ma.

 

Ja kurde nie mogę dozbierać 5k lapisu (na paczkę 11 ticketów) bo zawsze przewale 300 na skrzynkę promocyjną.

Dziś z rare summon ticket wyleciała mi Celes - dupy nie urywa, ale lepsza niż Golbez czy Gilbert dla mnie więc ją do teamtu wrzucam.

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Gdzie najlepiej farmić rangę ?Słyszałem,że na Ifricie jak go na 30 lvl dasz to masz jakiś nowy quest i tam sporo leci.

ifrit ale dosc ciezka walka, trzeba manualnie grac, nastepne w kolejce jest miasmatic grotto, ostatni quest. Lajtowo w robocie na auto mozna robic. 

 

Z magow Viviego trzymam z sentymentu i niedlugo dostanie dual black magic i comet

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Masta - Twój nick to Chino? Jeśli dobrze wyszukałem to niestety masz max. znajomych - nie da się wysłać zapki.

 

No ja właśnie męczę Phantom Forest.

 

Z każdym summonem jest tak samo jak z Ifritem? Maksuje do 30, pojawia się nowa walka - pokonam espera i odblokuję lv2 jego? A potem pojawia się nowy dungeon?

 

Chętnie bym bota zapuścił na ten las, żeby mi farmił bo ten level u Ifrita idzie jak krew z nosa ;p dopiero 18... :frog:

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...