Skocz do zawartości

Nintendo Classic Mini


ireniqs

Rekomendowane odpowiedzi

2.08:

  • Fixed unhandled exception bug when game with unsupported mapper selected.
  • Fixed bug when NES Mini is not detected on some computers.
  • Select all/unselect all feature, just right click on games list.
  • Uninstall feature just in case you want to remove all hakchi traces.
  • Four-screen check (it's not supported by NES Mini).
  • Mapper #71 games automatically patched to mapper #2 , so you can play Camerica/Codemasters games: Micro Machines, Bee 52, Dizzy series, etc. One exception: Fire Hawk.
  • Fix for Google search (thanks to Bin4ry!). This feature should work for all now.
  • Added Drag&Drop support. You can just drag&drop .nes file to list of games.
  • Help menu with links to FAQ and GitHub.
https://gbatemp.net/threads/hakchi2-nes-mini-very-simple-pimp-tool.456256/ nowa wersja 2.08

W końcu jaskiniowiec działa, bo zwiększono kompatybilność mapperów.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

wersja 2.10:

Now you can select button combination for reset.

 

Czyli wciskam guziki i nie muszę się~schylać do konsoli, by wyjść do menu? Ja je.bie! Dla leniwych (czyli mnie), jak znalazł.

Reszta w logu:

 

2.10

Press Shift+F5 to update all your ROMs library info using database.

Extended font working on Famicom Mini again.

Now you can select button combination for reset.

Some FDS improvements: correct cover size, automatic header fix, "--fds-auto-disk-side-switch-on-keypress" argument by default.

8bit PNG compression is optional now since image quality is not so good.

Now you can remove thumbnails at the bottom of screen (via settings menu).

2.09

'Can't repack ramdisk' error on some systems should be gone now.

Device detection bug fixed (thanks to David Winter!)

Automatic file attributes fix (e.g. "WinRAR" bug fixed).

Game selection presets. Now you can create presets for favorite games, party games, etc. It's useful since NES Mini don't like huge amount of games at once.

Search by first letters of game, just press Ctrl+F.

Much better PNG compression for covers, x4 more disk space.

NES carts database with release dates, publishers, etc. Just add game and all fields will be filled automatically if it exists in database.

Automatic IPS patches. Now you don't need other application to patch problem games. Patch files stored in "patch" folder. Problem game will be detected automatically by CRC32 checksum. Release already contains patches for "Battletoads", "Robocop 3", "Snow Bros.", "Bill & Ted's Excellent Video Game Adventure" and "Startropics II". You can add and your own patches too.

Game Genie support. Just enter your codes (comma/spaces/semicolon separated) in special field and sync. Cheats will be activated automatically.

Mapper #87 added to list of confirmed mappers.

Epilepsy protection settings - you can disable epilepsy protection for original 30 games or for all games at once.

Clovercon hack! Now you can exit to menu using "Down+Select" combination. All you need now is controller cable extension...

Some interface improvements - you can delete games using del key, etc.

Many minor bugfixes.

 

 

Doszły też cheaty :)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tak myślę. Wyczuli rynek, zobaczyli, że jest fandom, to teraz zrobią kupę VC na których będą zarabiać i puszczą odpowiedni marketing, że w takie gry, przenośnie zagrasz TYLKO na Switchu (mimo, że w połowę zagrasz też na 3DS ;-) ) i będzie z górki. Urośnie baza posiadaczy, studia się skuszą na robienie gier. A dla mnie jako przyszłego taty, który TV nie będzie dotykał parę lat, taka hybryda to spełnienie marzeń jeśli chodzi o form factor. Tylko, że na razie nie ma tam gier które mnie interere :-( No ale... ja mam tyle nieogranych rzeczy, że chwila, wyjdą jakieś VC i będę szczęśliwy.

Odnośnik do komentarza

Koniec produkcji. Szybko olali. Dziwne, sprzedaje się dobrze.

 

 

 

Może robią przygotowania pod NES v2.0 albo coś nowszego.

A ten nius z emu SNESa mnie rozwalił. No tak, tam siedzi Linux i dość dobre bebechy.

Tylko pozostaje czekać na DRUGIEGO PADA!!!!!

Odnośnik do komentarza

Luzujcie poślady i nie łykajcie wszystkiego jak pelikany:

 

 

"Production for the Nintendo Classic Mini: NES continues, and NOE [Nintendo of Europe] will continue to ship units to retail on a regular basis," said a Nintendo UK representative.

 

 

http://www.techradar.com/news/dont-panic-nintendo-nes-mini-production-will-continue

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Coraz mniej akurat... Dlatego ceny podnoszą. W sumie co się dziwić, jak za cenę 1 biletu masz miesiąc Netflixa? z 10 lat temu potrafiłem średnio iść na 1 film w tygodniu, teraz jak na 1 w miesiącu pójdę to dobrze. A dzieciaki pewnie jeszcze mniej chodzą. 

 

Staty ze stanów: http://www.the-numbers.com/market/ - od 2002 w ilości osób masz trend spadkowy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.