Skocz do zawartości

Nintendo Classic Mini


ireniqs

Rekomendowane odpowiedzi

Zamknięta architektura Mini NESa w ogóle mnie nie odstraszyła czy zniechęciła. Wezmę dwa egzemplarze na premierę - jeden dla mnie drugi dla bratanka. Sukces tego urządzenia i tak jest już przesądzony. Owszem, fajnie byłoby gdyby konsolka posiadała slot na karty sd i co jakiś czas wypuszczaliby składanki na takowych, ale i bez tego Mini Nesik maluję się na świetny retro sprzęcik, który będzie oferował 30 wspaniałych miodem i mlekiem płynących gier. Przypuszczam także, że Nino pujdzie za ciosem i Mini SNES, to będzie pewno kwestia czasu. Mam tylko nadzieje, że gdy Mini SNES stanie się ciałem, to dodadzą jakieś filtry typu emulkowych 2XsuperEagle itp. Bo o ile gierki z nesa w jakości hd wyglądają super na LCDekach, tak gry ze SNESa podłączonego pod telewizor LCD dobrym kablem RGB, wyglądają jak rozpikselowana kupa.

------------------------------

Przenośna konsolka Game and Watch classic collection mini - choć one zawsze takie były :) z każdą odsłoną zamkniętą w jednym urządzeniu - Marzenie.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

299 zł za 30 gier NESowych. Po dyszke za sztukę wychodzi i jeszcze w komplecie pad. Tylko zasilacz osobno trza kupić :/

299zl za 30 gier w ktore mozna zagrac za darmo na pc, mobile, podrobce podrobki pegaza za 30zeta, wypasionym pegazie za 145zl. 299zl za ponad dwudziestoletnie gry, ktore powinny byc juz abandonware. Wszystko zamkniete w sentymentalnym pudelku bez zasilacza i z jednym padem. Mimo wszystko kusi.

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Mam tylko nadzieje, że gdy Mini SNES stanie się ciałem, to dodadzą jakieś filtry typu emulkowych 2XsuperEagle itp. Bo o ile gierki z nesa w jakości hd wyglądają super na LCDekach, tak gry ze SNESa podłączonego pod telewizor LCD dobrym kablem RGB, wyglądają jak rozpikselowana kupa.

O czym Ty mówisz? Jedno i drugie na LCD powinno wyglądać bardzo dobrze, wystarczy cyfrowe wyjście - nie trzeba żadnych filtrów. Cały problem podłączania starego sprzętu do nowych TV jest w tym, że wypuszczają tylko analogowy sygnał w niskiej rozdzielczości, którego telewizor nie umie prawidłowo przeskalować.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...