Skocz do zawartości

Nintendo Classic Mini


ireniqs

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj nie mogłem spać i myślałem sobie o tej konsolce :)

Zastanawiam się, jaki tam będzie system, jakie menu, jaka będzie muzyczka przy wyborze gier:), jak rozwiążą sprawę qucik save.

Jak będzie to android, to trochę lipa, ale bardzo dawno temu, były jakieś przecieki o tym że nowa konsola Nintendo będzie na Androidzie. Plotki dotyczyły bodajże NXa. Pamiętacie?

Odnośnik do komentarza

Konsola bardzo mnie kusi, ale brak niektórych gier boli. Jak mam już wrócić do NESa to chętnie bym ograł chociażby Chip and Dale oraz te Żółwie Ninja, w których się wchodziło do kanałów, a na zewn kamera była z lotu ptaka. Więcej gier mi przychodzi na myśl. Z praktycznego punktu widzenia lepszym wyborem jest kupno Ouya i zainstalowanie emulatorów wszystkich starych konsol stacjonarnych i przenośnych oraz Amigii, tym bardziej ze one takze pozwalaja robic save gry.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
“What is interesting is that we can play through HDMI, but there will be different modes of how we will see the screen – a mode simulating the retro aspect of our old CRT screens, there will be a mode which can be at the resolution of the modern screens in 4:3 format, and a pixel perfect mode which will display each pixel as a square, so people can have fun with this too.”

 

“Yes, there will be permanent save points and instant temporary saves to be able to resume and that’s for every single of the 30 games, so we don’t have to worry if we don’t have a password, or restart right at the beginning…”

 

fragmenty wywiadu z Julie Gagnon z kanadyjskiego Nintendo

 


Odnośnik do komentarza

Też czekam podjarany na maxa, sprytnie to wymyślili żeby umilić oczekiwanie na NX'a i zarobić spory hajs. Ten NES będzie się sprzedawał jak ciepłe bułeczki. Oby za rok wypuścili SNESa, to dopiero będzie petarda. Wiadomo że to Nintendo i mogą zrobić na opak, ale jakoś o Mini SNESa jestem spokojny.

 

Na fali szalejącej nostalgii zamówiłem sobie wczoraj Atari Flashback 6. A za miesiąc, po wypłacie, zamawiam to egzotyczne cacko :)

 

box.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

 

 

  • Donkey Kong
  • Pac-Man
  • Excitebike
  • Balloon Fight
  • Ice Climber
  • Galaga
  • Yie Ar Kung-Fu
  • Super mario bros
  • The Legend of Zelda:
  • Atlantis no Nazo
  • Gradius
  • Makai Village
  • Solomon's Key
  • Metroid
  • Castlevania
  • Adventure of Link
  • Bumping Sumo
  • Super Mario Bros. 3
  • Ninja Gaiden
  • Mega Man 2
  • River City Ransom
  • Double Dragon Ⅱ The Revenge
  • Super Tamashito Luo
  • Final Fantasy Ⅲ
  • Dr. Mario
  • Downtown Nekketsu March Soreyuke
  • Mario Open Golf
  • Super Mario USA
  • Kirby's Adventure

http://www.ppe.pl/news/46627/zapowiedziano-nintendo-classic-mini-famicom-japonczycy-odswiezaja-kolejna-konsole.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...