Skocz do zawartości

Nintendo Classic Mini


ireniqs

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

(pipi). Mail od KiG

 

Witam,
W związku z premierą konsoli mini NES, która odbędzie się 11 listopada, mamy do zakomunikowania kilka ważnych informacji.
Wszyscy klienci, którzy zamówili rzeczoną konsolę otrzymają ją, lecz ze względu na podzielenie stocku przez wydawcę na dwie części, wysyłka odbędzie się w dwóch terminach. Pierwsza połowa zostanie wysłana już w dniu jutrzejszym, natomiast druga po 18 listopada. Decydować będzie kolejność złożonych zamówień. Za zaistniałą sytuację przepraszamy, mając nadzieję, że wybaczą nam Państwo tę delikatną zwłokę.
Wielu z Państwa zamówiło również kontroler do konsoli NES - w tym przypadku otrzymaliśmy od wydawcy informację o późniejszej dostawie tego produktu. Jak tylko dowiemy się konkretnego terminu wysyłki, zostaną Państwo o nim poinformowani. Również i w tym przypadku serdecznie Państwa przepraszamy.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt.

 

 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Też pada nie wziąłem, a konsolkę zamówiłem 18.07, za cenę 239,90. Myślałem, że Rayos dostał takiego maila, bo mu wyślą 18-ego, ale patrzę a też mam tego maila :/
Kiedyś zamówiłem Vitę w preorderze, w sklepie PSX Extreme (już nie istnieją), dostałem po tygodniu i dorzucili mi koszulkę, jakąś z napisem Superbike 2011, nie wiem, może to jakiegoś zgreda było. Oby historia się nie powtórzyła :)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Ja 18.07 zamówione, ciekawe na który rzut się załapię. Mam też ten (pipi)y kontroler, no słabo ogólnie.

 

Na allegro za prawie 2x więcej można pogonić? Kusi żeby os,rać Nintendo i pogonić to w cholerę.

Odnośnik do komentarza

Ja tez 18.07 i maila mam. Wszystkim wyslali, jutro sie okaze

Ja 18.07 zamówione, ciekawe na który rzut się załapię. Mam też ten (pipi) kontroler, no słabo ogólnie.

 

Na allegro za prawie 2x więcej można pogonić? Kusi żeby os,rać Nintendo i pogonić to w cholerę.

Chyba cie po(pipi)alo i po co? Taka piekna konsolka
Odnośnik do komentarza

Szczerze to nie bardzo widzę super plusy tego sprzętu. Można mieć te gry na wiiu też, ok, troszkę gorzej wyglądają ale mimo wszystko są ok, sam mam tak Mariany i jest ok. Nie wiem jaki jest plus dla was. NES to też najlepiej emulowana konsola, da się w te gry grać na wszystkim co już macie.

Odnośnik do komentarza

Szczerze to nie bardzo widzę super plusy tego sprzętu. Można mieć te gry na wiiu też, ok, troszkę gorzej wyglądają ale mimo wszystko są ok, sam mam tak Mariany i jest ok. Nie wiem jaki jest plus dla was. NES to też najlepiej emulowana konsola, da się w te gry grać na wszystkim co już macie.

Kwestia pada, wspomnień, designu sprzętu i tak dalej. Taki miniNES przypomina jakie konsole kiedyś były. Odpalasz i grasz. A nie odpalasz, logujesz się, ściągasz patche, aktualizacje i tak dalej...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Norma - po co koło na nowo wymyślać. Jak piszę - tam dostajecie emu w ładnym pudełku. Jak sobie weźmiesz Raspberry Pi to możesz zrobić takie coś w 15 minut, grać dowolnym padem na USB i też nie patchować i nic nie wgrywać, a prądu je tyle, że możesz chodzić całą dobę. Ale ok, rozumiem, sentymenty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...