Skocz do zawartości

PSX Extreme 228


Oceń okładkę PSX Extreme 228  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 228



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Z Japonią dawno nie było tak dobrze a tu mi wyskakują jak Filip z konopii z przegrywem.

 

chodzi wyłącznie o wpływy na rynku i upadek 90% dawnych gigantów. nie o jakość poszczególnych tytułów, które w większości z dawnymi, znanymi markami nie mają nic wspólnego. tzn. tak myślę. jeśli oberwało się także za game design, marginalizując wpływ takich np. platynowych, from software, czy nintendo, to ktoś tam powinien dostać po cycach

Odnośnik do komentarza

Myślałem o takim Pix, ale kurde - wyszło nam, że troszkie za długi jest. Na cover zwięzłe tytuły muszą być, żeby gimbaza w locie między półkami łapała.

 

Drugą opcją było "JAPONIA DOŁUJE, TO JUŻ NIE TO SAMO, CO KIEDYŚ, ALE NIE JEST DO KOŃCA ŹLE".

Tu z kolei za dużo krótkich wyrazów. Łatwo się pogubić.

:scratch_one-s_head:

Odnośnik do komentarza

Naprawdę są jeszcze ludzie, którzy mają problem z okładkami Extreme? Jak dla mnie magazyn może być owinięty papierem toaletowym, zamiast okładki a i tak zakupię, bo jak zawsze zawartość jest soczysta i na wysokim poziomie.

 

Butcher, proponuję dla narzekających zaoferować sprzedaż samych okładek. Robicie magazyn z konkretną okładką jaką macie w planie a dodatkowo drukujecie samą okładkę, która jest piękna i nie zapaćkana zbędnymi napisami ;) ;)

 

 

PS. Wyrazy uznania dla tego co w wydawnictwie zaakceptował okładkę TerazRocka z Mistrzem Tomkiem Yorkiem. Mistrzostwo świata :good:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Trochę obawiałem się, że w miesiącu mocno ogórkowo crapowym magazyn będzie wypełniony tzw. wakacyjnymi zapełniaczami. Niepotrzebnie,gdyż tematy numeru niezmiernie mnie interesują. Wymienię kilka ,które przeczytam jako pierwsze smażąc doopę na kocyku :
-Dżujo vs.Nvidia Shield

-PS VR- ciekawe czy są postępy w jakości gier?

-Japonia upada- masa tekstu,temat nie potraktowany  po  macoszemu. To się chwali.

-tekst Hiva czytałem- "chłopak" znowu jest w formie

-Ultra HD- tego mi było trzeba,gdyż stoję przed dylematem kupna Tv 4K
-N64- cały czas odkrywam jego magię ,niestety dzięki emu. Może kiedyś kupię.
-Konsole "nowej generacji"-ciekawią mnie Wasze argumenty

 

Na deser wakacyjne teksty Walkiewicza , Cebulaka i True Story Soqa.Myślałem ,że numer szybko wyląduje na półce,ale jak tu ominąć takie teksty.

 

BtW Nowy rysownik komiksów jest tylko "niezły". Ktoś chwali poradnik WoT. Jednak nie były to zmarnowane strony.Pokemonów nie tykam, bo nie.

Edytowane przez Tokugawa1982
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Naprawdę są jeszcze ludzie, którzy mają problem z okładkami Extreme? Jak dla mnie magazyn może być owinięty papierem toaletowym, zamiast okładki a i tak zakupię, bo jak zawsze zawartość jest soczysta i na wysokim poziomie.

 

Butcher, proponuję dla narzekających zaoferować sprzedaż samych okładek. Robicie magazyn z konkretną okładką jaką macie w planie a dodatkowo drukujecie samą okładkę, która jest piękna i nie zapaćkana zbędnymi napisami ;) ;)

 

 

PS. Wyrazy uznania dla tego co w wydawnictwie zaakceptował okładkę TerazRocka z Mistrzem Tomkiem Yorkiem. Mistrzostwo świata :good:

 

Jaka by okładka nie była w PE i tak kupię, po prostu będę chciał pokazać, że można zrobić to trochę inaczej, a czy lepiej to już kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem i czytam. True Story to był genialny pomysł. Teraz właśnie od tego zaczynam lekturę szmatławca. Daliście radę sezonowi ogórkowemu, jest tyle ciekawych tekstów że szok. Wielki tekst o Japonii zostawię sobie na deser.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.