Skocz do zawartości

PSX Extreme 228


Oceń okładkę PSX Extreme 228  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 228



Rekomendowane odpowiedzi

Co do okładek- myślałem, że CDA wychodzi za tydzień. W piątek gdzieś na fejsie mignęła mi jego okładka. Wtedy pomyślałem, że to fake. Wczoraj odkryłem, ze jednak nie... Okładka szmatławca to przy tym arcydzieło :D

 

A wyjmując pismo z folii, pierwszym wrażeniem było "zmienili znowu papier". Nie wiem czemu, skoro papier jest ten sam :P

 

Przy takiej temperaturze (28* w mieszkaniu), pozostaje tylko schłodzony napitek i lektura PSXa, bo nawet konsoli się włączać nie chce. Ta poci się jak przysłowiowa ladacznica w kościele.

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

Albo inaczej: kupuje PE regularnie od 10 nr. Oczywiscioe już z innych powodów niż dawniej, czasem połowy nie przeczytam, dycha to jednak majątek nie jest.

 

Ale nigdy nie miałem prenumeraty, choć wychodzi taniej. I wiecie co? Gdybyscie np zrobili ekskluzywne okładki dla prenumeratorów, coś a la Pixel- zaprenumerowałbym/

Odnośnik do komentarza

A skąd mieliby wiedzieć ilu jest prenumeratorów, jak ta liczba się ciągle zmienia.

Już dajcie spokój, bo numer się czyta przez miesiąc, a nie patrzy na okładkę. Mija miesiąc i przykrywamy gazetkę, nowszym egzemplarzem. Za miesiąc znowu, itd.

Bardziej bym sobie życzył wydawanie PE na takim grubym papierze jak pierwsze numery Pixela.

Odnośnik do komentarza

Target targetem, a tutaj będziemy dyskutować i wygłaszać opinie. Tobie się podoba zdanie naczelnego, a ja nie muszę się z tym zgadzać :)

 

Nie musisz, mozesz zawsze napisac posty z jakims kretynskim porownaniem czasopisma do kobiety.

 

Mozesz tez kretynsko dalej bic piane o cos co zostalo juz powiedziane wiele razy. Ale to juz zakrzywianie czasoprzestrzeni. Albo zwykly spam.

Odnośnik do komentarza

Jak już tak się czepiamy o głupią okładkę, to szkoda, że nikt nie pomyślał, że może to działać w drugą stronę.

Pstrokatą okładką chcą przyciągnąć nowy target, a równie dobrze mogą ten "nowy target" nią odrzucać.

Poza tym, jak już są okładki z dwoma coverami, to co stoi zrobić cztery różne? Dwie z napisami, dwie estetyczne i minimalistyczne, do wyboru, do koloru.

Zresztą co ja się wypowiadam. Przecież to pismo o gierkach dla dzieci, a każdy numer który przeczytam ląduje w kartonie i nie zaglądam na jego brzydką okładkę, więc koniec spamu

 

Edytowane przez Lipa
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...