Skocz do zawartości

Sega Mega Drive Classic


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Nintendo zostało właśnie roz(pipi)ane ze swoim nesem? Jeśli to prawda to biorę w ciemno.

 

 

154553.jpg

 

 

The Arcade Classic Wireless 'plug n play' two player console is the Ultimate Home Retro Games Console, bringing back the glory days of SEGA MegaDrive! This stylish 2 player console features 80 classic SEGA MD (Mega Drive) games and you can also use original SEGA MD cartridges from all regions (Both PAL and NTSC) The console comes with 2 Wireless Controllers, an AV cable and AC Adaptor.



http://www.smythstoys.com/uk/en-gb/video-games-tablets/nintendo-wii-u/c-744/wiii-u-consoles/p-19534/sega-mega-drive-classic-game-console-with-80-games/
 

Edytowane przez Shen
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To żadna nowość.

Takie urządzenie wyszło już z dobre 10 lat temu. Sam mam w domu taką Segę z 20 wbudowanymi grami (na allegro zalegają). Niestety pady to żart, bo działają na zasadzie pilota do tv, czyli trzeba nimi celować w konsolę, aby szło grać (od razu warto zainwestować w przedłużkę do pada i pada na kablu). Buda jest taka sama.

Być może w tej wersji pady są faktycznie bezprzewodowe to sam pobiegnę i kupię tę wersję.

Szkoda, tylko że nie jest to taki mini retron 5, który by zapisywał stany gier w dowolnym momencie i podbijał rozdzielczość. Obsługa pal i ntsc? Pięknie. Tego chyba moja konsolka akurat nie potrafi, ale nie jestem w stanie na 100% potwierdzić, bo mam tylko gry na MegaDrive'a, a nie Genesisa.

Edytowane przez marcinwks
Odnośnik do komentarza

Przecież ta konsola już jest na rynku od wielu lat, teraz po prostu wydają ją jeszcze raz w nowym pudełku na fali popularności mini nesa :kaz:

 

https://www.amazon.co.uk/Arcade-Classic-Console-Mortal-Kombat/dp/B0111WVVLM/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1469301437&sr=8-3&keywords=sega+mega

 

recenzje tej pierdółki były bardzo, bardzo słabe, począwszy od kiepsko wykonanych kontrolerów, działających na iRdzie (!), przez badziewny port AV, po same gierki, które chodziły (pipi)owo. zaorać 

Edytowane przez Rayos
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...