Skocz do zawartości

Xiah chał chał chał hał... ok, to jednak temat o Xiaomi


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko ten brak serwisu i to, że trzeba samemu soft wgrywać martwi.

 

Akurat wgrywałem softy wielokrotnie, ale w tym xiomi to jakieś cuda na kiju trzeba robić, a wgrywając soft można zyebać słuchawkę 

Odnośnik do komentarza

Ziomki mają sklep w Warszawie stacjonarny, można sobie pomacać jak się bardzo chce. A serwis CHYBA robią przez siebie (nie wiem czy go odsyłają ale możesz go wysłać czy przynieść do nich).

 

http://www.xiaomi4you.pl/sklep/

 

Xiaomi ma chyba jakiś serwis u nas, jak Sony regenersis (jakaś lokalna firma która pewnie dostaje od nich części).

 

Wybieram się tam pomacać sobie Xiaomi Mi Max. Może się skuszę na 6.44". To w sumie tablet już...

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Ja posiadam Xiaomi Redmi Note 3 2/16 i jestem mega zadowolony. Oczywiście polecam wersję ze Snapdragonem 650, który bije nawet niektóre z linii 8xx. A czego nie polecam to sklepu xiaomi.com.pl. Zamówiłem tam urządzenie i czekałem bite 2 tygodnie, bez jakiegokolwiek kontaktu ze strony sprzedawcy. Zresztą jest wątek prawie 40-to stronnicowy, na forum MIUI Polska. Sam telefon zapierdziela.

 

EDIT: Również co mogę zasugerować to obudowę dedykowaną marki Nilkin.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Wiele złego czytałem o xiaomi.com.pl, juz samo to, że podszywają się pod oficjalnego dystrybutora trochę daje do myślenia

 

 

jaką wersję kolorystyczną macie? Mi się podoba złoty;/ ale mam wątpliwości czy to wystarczająco heteroseksualny kolor

Odnośnik do komentarza

To nie chodzi o procentowy udział w puli pozytywnych komentarzy. Chodzi o sam fakt, że jak czytasz tylko kilka opinii o tym, że ktoś kręci wałki to dla świętego spokoju powinieneś odpuścić.

 

Wczoraj o tym wspominałem, że polak ma taką dziwną przypadłość: jeśli ma do wyboru kupno gierki za 100zł od sprawdzonego w 100% sprzedawcy z nieskazitelną opinią lub może kupić gierkę za 95zł od jakiegoś gimbusa wałkowicza z negatywnymi komentarzami to wtedy świadomie wybierze zakup za 95zł.

 

A potem są tego skutki. Nie pierwszy raz na tym forum i nie pierwszy raz ludzie nie potrafią się nauczyć.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W ogóle jak to nie jest transakcja jakaś na miejscu to oszczędzanie śmiesznej kwoty i branie od Janusza jest dziwna. To też w Polsce procentuje na rzecz drugiego obiegu. Coś nowego 1800 coś używanego rok 1500. Kurde, to powinno po roku kosztować z 50% ceny. W cywilizowanym świecie mają outlety gdzie rozpakowana tylko rzecz NOWA i cena spada o 20-30%. A u nas OKAZJA! ;-)

 

EDIT. Na allegro to konto jest już zawieszone. 

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Po pierwsze Polak a po drugie nie wrzcaj wszystkich do tego samego worka.

To nie chodzi o procentowy udział w puli pozytywnych komentarzy. Chodzi o sam fakt, że jak czytasz tylko kilka opinii o tym, że ktoś kręci wałki to dla świętego spokoju powinieneś odpuścić.

 

Wczoraj o tym wspominałem, że polak ma taką dziwną przypadłość: jeśli ma do wyboru kupno gierki za 100zł od sprawdzonego w 100% sprzedawcy z nieskazitelną opinią lub może kupić gierkę za 95zł od jakiegoś gimbusa wałkowicza z negatywnymi komentarzami to wtedy świadomie wybierze zakup za 95zł.

 

A potem są tego skutki. Nie pierwszy raz na tym forum i nie pierwszy raz ludzie nie potrafią się nauczyć.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Byłem w tym warszawskim "sklepie" z Xiaomi. Sklep to za dużo powiedziane ale mieli kilka modeli. Nie mieli już Mi Max a chciałem go sprawdzić ale mieli Mi Note Pro i kilka tych Redmi. Kurde, jakościowo wyglądają bardzo porządnie, ten Mi Note w ogóle świetnie się prezentuje (Snap 810, 64gb, dual sim, 1700 brutto z fakturą nówka sztuka) tylko ten soft taki słodki. No i generalnie np Mi Note Pro (ten co oglądałem) zatrzymał się na Androidzie 5.0.1 czy 5.1. MUI (nakładka) jest najnowsza ale Android po spodem starszy. Dziwne bo większość modeli siedzi na najnowszych. No ale te tańsze modele robią niezłe wrażenie i jest kilka małych o które ciężko czasem u konkurencji (moniżej 5 cali). Był też ten Mi 5 czyli flagowiec który ma 5.15 cala. Bardzo ładnie się prezentuje, płynnie działa. To tylko pierwsze wrażenie :-) Pan który mi coś opowiadał sam miał iPhone'a więc no, ten tego ;-)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyna ma Redmi 3, na papierze parametry spoko, ale ogólnie to fon trochę muli. Ekran słabiutki, 1280x720 zwykły LCD. Jakość wykonania na plus, metal, szkło,wszystko ładnie spasowane, nic nie skrzypi. Barerii też zazdroszczę, bo starcza na 2-3 dni. No ale laguje mocno. W dodatku ma jakieś jazdy z czujnikiem zbliżeniowym i potrafi podczas połączenia zawiesić je i zadzwonić do innej osoby. Cudów nie ma i jednak czuć że to chińczyk. Z ciekawostek, aby wgrać inny soft, trzeba na forum poprosić o odblokowanie bootloadera i spełnić kilka warunków, aby cały proces przebiegł pomyślnie...

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...