Skocz do zawartości

Xiah chał chał chał hał... ok, to jednak temat o Xiaomi


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

A jaki masz model?

Ja od 3 miesięcy mam pierwszy model redmi pro.

Szkoda, że aparat jest słaby.

Zastanawiam się też nad przesiadką na następcę.

Lepszy aparat- tak mi się wydaje, snapdragon zamiast mediateka. Mam nadzieję, że nadal ekran będzie oled, bo jest extra.

Edytowane przez REZOK
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Mam problem z xiaomi redmi 4a, otoz nagle stracił zasieg i nie da sie dzwonic, ani z ani na ten telefon. Czasami zasieg wroci na chwile, ale pozniej znow zanika. Operator orange, wersja miui to 8.5.1.0, a androida 6.0.1, dodam ze mama aktualizowala OS dwa dni temu i od tego czasu zaczely sie jazdy z zasiegiem. telefon do kosza, czy da sie to jakos odratowac?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Również mam ksiajomi redmi x4 od około miesiąca. Działa bez zarzutu, zero zwiech. Pamięci wew. oraz ram w zupełności wystarcza do zwykłego użytkowania. 

 

Drobny problem jest jedynie ze znalezieniem odpowiednio pasującej szybki ochronnej. Ze względu na lekko zaokrąglone brzegi telefonu wszystkie szkła, które przyklejałem odstają na krawędziach i nie idzie ich dokleić do końca. 

Odnośnik do komentarza

też mam 4x od 3 miesięcy. ogólnie zadowolony, śmiga ładnie.

z minusów to:

-brak 1080p, najbardziej przeszkadza przy przeglądaniu exceli czy foruma przy pomniejszeniu, ale ogólnie przez 90% czasu jest ok.

-dupny aparat

-czasem potrafi przyciąć ale naprawdę rzadko

-brak podświetlenia przycisków systemowych

 

 

gps łapie szybko, czytnik linii działa błyskawicznie, jak kupisz do 600 zł to super zakup ALE teraz dołożyłbym do trochę droższego redmi 4 pro - 5", fhd i lepszy procek, chociaż nie wiem jak z dostępnością

 

Polecacie jakąś folie/szkło na ekran?

Edytowane przez sosnaa
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...