Skocz do zawartości

PSV Scena, Underground.


grzybiarz

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzą gierki od bardzo dawna, trzeba było wchodzić tylko po restarcie na stronkę i reinstalować Henkaku. Niestety - wymaga to softu dokładnie 3.60, z niższego można wejść na wyższy ale z wyższego NIE MA OBSOLUTNIE ŻADNEJ opcji żeby zejść. No i jest jakaś cześć gier która nie chodzi bo kij wie czemu i jest grupa gierek która jest podpisana kluczem z softu 3.61 lub wyższej i one nie chodzą bo konsola nie ma złamanych kluczy w pełni. Natomiast chodzi jakieś 90% gier, są fajne emu itd. Natomiast jak dla mnie konsola umarła, przelazłem to co chciałem i będę pewnie opychał. Nie mam i tak czasu. Chciałem Was tylko poinformować :-)

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Oprócz Enso, scena opracowała adaptery na mircosd dla konsol co mają HENkaku/Enso. Będe robił ok. 10 sztuk, ktoś coś?

Już dorwałem swoją 64GB, ale adapterek nie zaszkodzi, jeszcze jak. PM koszty jednego mi i się dogadamy :).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich.

Mam dziwny problem z Vitą i SD2VITA. Mam kartę 256GB, zainstalowane Henkaku Enso. SD zamontowana jako ux0: oryginalna Sony (4GB) jako uma0:. Niestety, nie mogę instalować VPK (error 0xFFFFFFFF), jedynie udało mi się zainstalować dwa pliki (Vitashell, Stranded...). Próbowałem więc zainstalować cokolwiek za pomocą MaiDumpTool. Ale tutaj wita mnie error "Can't install from folder PCESxxxx". Niby Severed się zainstalował, ale po uruchomieniu wywala błąd. Może to być problem z kartą SD? Firmy noname.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z nowości - Adrealine ( zhackowany tryb PSP w Vicie ) dostał nową wersję - v6.
Nie trzeba już mieć gry na PSP i aktywowanej konsolki - wystarczy zainstalować pliczek VPK.

https://github.com/TheOfficialFloW/Adrenaline/releases

a potem polecam dogranie fixa, który naprawia zawieszanie konsoli po odpalenie plików .cso

https://github.com/TheOfficialFloW/Adrenaline/releases/tag/v6_fix

Zmiany:

 

"Note #1: Adrenaline has been redesigned in 6.61 Adrenaline-6, so you'd need to launch Adrenaline twice everytime you reboot your device. To get rid of that, simply write this line to *KERNEL

*KERNEL

ux0:app/PSPEMUCFW/sce_module/adrenaline_kernel.skprx

Note #2: If you have been using a previous Adrenaline, please uninstall it before using 6.61 Adrenaline-6 or higher. Just remove the directory ux0:adrenaline to avoid interference."

Prosta instrukcja za(pipi)ana z reddita:
 

 

Installation is slightly different from that of the Easy Installer.

  • Run the VPK and install.
  • Instead of creating a adrenaline folder in pspemu and placing the 661.PBP there, just place 661.PBP in ux0:app/PSPEMUCFW instead. (I ran the newly installed adrenaline bubble before this which might have created the folder structure).
  • Then just open adrenaline.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...