Skocz do zawartości

PSV Scena, Underground.


grzybiarz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się wypisuję - Vita poszła wczoraj na allegro. I tak nie mam kurde czasu :-(

Właśnie przetestowałem i polecam tego alledrogowicza! Adapter działa, instalacja i zgranie danych mega proste. Żyć nie umierać! Chodzą spokojnie moje oryginalne tytuły z PSN przerzucone na SD :-)

A jednak zostawiłeś :)
Odnośnik do komentarza

 

Taa. W sumie, 100 zł i dobra karta 64gb, konsola za grosze chodzi, mała, można zabrać wszędzie więc zostawiłem jednak.

Tylko ze wciaz potrzebny FW 3.60 a te juz chyba za grosze nie chodza(>500zl).

 

Mi się udało kupić za 400zł praktycznie nówkę sztukę. Zapomnianą gdzieś w czeluściach OLX.

Odnośnik do komentarza

Panowie jak obecnie sprawa wygląda z odpalaniem gier z PSone?

Poprzez emulator psxa czy Adrenaline (emu psp emulujące psx)?

Co z kwestią L2, R2.

Mam grip muskający panel dotykowy, ale czy jakakolwiek forma emulacji z tego korzysta?

 

Edit..

OK, pozasysane wszystkie pliki i ostra jazda w pracy z klasykami z PSXa :-)

Baaaaajka

Edytowane przez Ad!ck
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...
  • 4 tygodnie później...
3.67 złamane, theFlow przeportuje Enso i inne pierdoły z 3.60 ale najwcześniej pod koniec roku.

 

Dla posiadaczy 3.60 jeżeli znajdzie czas wypuści Update do 3.65 z wbudowanym Enso.

Zainstalowałem wszystko działa polecam, wkoncu mogę zagrać w steamworld dig2 i znowu działa psn zobaczymy na jak długo. Teraz tylko czekać na 3.67

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
W dniu 7.05.2018 o 21:10, grzybiarz napisał:

Kupiłem Vitę, ma najnowszy soft, bodajże 3.68. Da radę jakoś odpalać gry z PSXa inaczej niż poprzez zakup na PSN?

 

Najdalej pod koniec roku, a być może jeszcze w to lato będzie hak 3.68 (jak twierdzi TheFl0w). Niestety bez Enso, dopóki nie znajdą luki w SBL (na co się nie zanosi ;] czyli HENkaku Enso ostatni jest dla 3.65).

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Berion napisał:

 

Najdalej pod koniec roku, a być może jeszcze w to lato będzie hak 3.68 (jak twierdzi TheFl0w). Niestety bez Enso, dopóki nie znajdą luki w SBL (na co się nie zanosi ;] czyli HENkaku Enso ostatni jest dla 3.65).


TheFl0w właśnie potwierdził że exploit wyjdzie 1 Lipca. Błąd nie wykorzystuje webkita, szybko się go uruchamia i ogólnie jest gites :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak to nie jest jak jest. :) Masz wszystko na 3.60 czego dusza zapragnie. Scena tej konsoli zjada na śniadanie scenę PS3, PS4 i Xbox'ów. Przypomina trochę scenę PSP. Nie mam co prawda Vity, ale PSTV i robi mi za "emustation". Nie lubię RetroArch i trzeba najpierw przewalczyć pół dnia z konfiguracją, ale są jeszcze ScummVM i oczywiście Adrenalina utylizująca oryginalny emulator PSP (więc jest także CFW PSP w PSV, na którym prawie wszystko działa :]). Podłączasz pendrive i zapominasz o idiotycznych własnościowych kartach. Do tego jest masa pluginów, które np. wyłączają blacklistowanie gier, umożliwiają bezstratne screenshoty itd.

 

BTW: Polecam porty gier z PC, jak np. domowej roboty Zeldy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.