Skocz do zawartości

PSV Scena, Underground.


grzybiarz

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie jest niezrozumiałe to olanie konsoli poza Japonią.

A wydaje mi się, że przyczyna jest prozaiczna - karty pamięci.

Gdyby były zastosowane microSD, to jestem pewien, że dużo większy popyt miałaby konsola.

A tak, płacić za kartę tyle co za konsolę?... sorry. Zburzony potencjał w fundamentach.

Wczoraj popołudnie w pracy spędziłem na Vicie z hitami z psone.

Bajka...!

Odnośnik do komentarza

Chyba Vitę zakupię do gier z PSXa PSP i... PSV. Miałem Vitę od premiery, pograłem rok, sprzedałem. Ale jednak na jednej konsoli mieć tyle sprzętów? 

Czy odpalanie gier z PSXa jest już możliwe bez dużych kombinacji?

--

Ale bieda na Allegro. PIĘĆ nowych konsol. Same używki. A gdzie Vita PCH 2000?

no ale vita (slim) ma kieprawą jakość obrazu w porównaniu z pierwszą vitą

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zaglądaj na Twittera TheFlow0 - autor Henkaku. Szykuje pełne CFW podsystemu PSP o nazwie Adrenaline. Ale na razie nie wydał i nie ma ETA żadnego. Zobraja mnie wersja Offline Henkaku odpalana z klienta email ;-) Genialna sprawa bez netu w jakimś autobusie czy coś takiego. W ogóle ta konsola jest świetna, strasznie żałuję że tak została olana, jest sporo lepsza niż 3DS (nie mówię o dostępnych tytułach tylko czysto technicznym aspekcie).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zaglądaj na Twittera TheFlow0 - autor Henkaku. Szykuje pełne CFW podsystemu PSP o nazwie Adrenaline. Ale na razie nie wydał i nie ma ETA żadnego. Zobraja mnie wersja Offline Henkaku odpalana z klienta email ;-) Genialna sprawa bez netu w jakimś autobusie czy coś takiego. W ogóle ta konsola jest świetna, strasznie żałuję że tak została olana, jest sporo lepsza niż 3DS (nie mówię o dostępnych tytułach tylko czysto technicznym aspekcie).

Fakt, vita jest rewelacyjna.

Jeszcze z gripem L2R2 to poezja.

jrpg i emu nes/snes/psx wystarczają, żeby dawała rodoche przez długie lata.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...