Skocz do zawartości

PSV Scena, Underground.


grzybiarz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Ja też miałem Vitę z 3.61 i ją po prostu sprzedałem i kupiłem z 3.60. Szanse na hacki na 3.61 są znikome, nikt się też nimi nie zajmuje na bieżąco. Także jak chcesz na Vicie robić wszystko to sprzedaj swoją i zakup taką z wersją 3.60. Sony dość dobrze zabezpiecza się przez downgrade'ami, nawet PS3 do dziś wymaga hardware'owego rozwiązania. Szkoda czekać. Na małym ekraniku wszystko wygląda ślicznie. Ja mam wersję 2gą, OLED miałem i mam w telefonach i się wypala ten typ matrycy (chociaż kolory są lepsze) no i 2ga wersja ma zwykły port USB więc ładować można zwykłym przewodem. Nie żałuję że zrobiłem taką zamianę i polecam.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

orientuje się ktoś czy jak jest taihen 7 z ustawionym spoofem 3,63 to mogę uaktualniać trofea ?

 

Z tego co wiem nie ma aktualnie działającego spoofa żeby z 3.6 wejść do sklepiku i połączyć się z PSN

ktos mi powie jak zainstalowac kopie na swojej konsoli  wystarczy tylko ten henkaku ?

Tak, do kopii bezpieczeństwa wystarczy HENkaku, bo przy okazji wgrywa się VitaShell ( organizer plików, ftp itd )

Jednakże nie polecam instalować gier z nieznanego, niesprawdzonego źródła ( były gry które przy okazji brickowały konsole )

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

http://wololo.net/2017/01/22/dark-days-vita-homebrew-gpu-usage-homebrew/

 

Szykuje się wysyp emulatorów z dreamcastem na czele.

 

Tu zgodnie z poprzednim postem, właśnie ukazało się pierwsze homebrew ze wsparciem GPU Vity.

 

http://wololo.net/2017/02/05/project-void-gekihen-contest-first-3d-homebrew-game-psvita/

 

 

Hopefully we’ll see much more homebrew that uses the GPU for more awesome homebrew that fully uses the potential of the PSVita. And an N64 emulator.. maybe Dreamcast; just wait!

Edytowane przez Kornolio
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...