Skocz do zawartości

Resident Evil Cinematic Universe


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gametrailers.com/player/29306.html

 

Po slabiutkich dwoch ostatnich adaptacjach Residenta przyszedl czas na cos mocnego. Trailer jest swietny, animacja bardzo dobra, klimat takze. Bohaterami beda Leon i Clair. W zasadzie trailer oprocz fajnej akcji na lotnisku za wiele nie pokzauje, ale raczej pewne jest ze calosc bedzie utrzymana w klimacie growej serii, zgodnie z jej historia, bez wymyslow takich jak Alice.

Odnośnik do komentarza

Trailer niewiele pokazuje oprocz niezlej animacji wiec nalezy miec tylko nadzieje ze bedzie lepszy od poprzednich filmow i nie bedzie w nim skaczacej na motorze milly jovovich :P

Szczerze to wolalbym takie filmy(horrory)aby byly robione normalnie bo z taka animacja w ogole mnie nie przestraszy.Oby scenariusz jako taki byl...

Odnośnik do komentarza

Albo mogliby pokombinować w strone Anime. Może te rysunku by im lepiej wyszły niż rendery, bo są paskudne. A przyznam szczerze, że chciałbym zobaczyć animowany film o zombie:)

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Chyba Ciebie wciąga, fanie bajek z wielkimi oczami. Silent Hill o wiele przyjemniej oglądało mi się, niż wszystkie residenty razem wzięte. Co prawda do dokładnego odzwierciedlenia gry miałem wiele uwag, jednak wciąż było to cudo, biorąc na tapetę residentową pomyłkę, a szkoda, bo fanem residenta byłem od ujrzenia 1wszej części na szaraka. Dwójki Residenta nawet nie chcę komentować, ale dzień, w którym go obejrzałem był gorszy niż ten, w którym zobaczyłem pierwszy trailer kinowego dragon balla... a tak cudownie skończył się 1wszy resident (bo jakby nie patrzeć po całym przeciętnym filmie zakończenie dawało naprawdę potężne nadzieje i było najlepsze w całym tym filmie).

Odnośnik do komentarza

SH miał potencjał, ale został totalnie zaprzepaszczony. Pomimo tego, że było w tym filmie naprawde wiele dobrych elementów niemal żywcem przeniesionych z gry (muzka, scenografia, potwory etc.), to jednak po złożeniu w całość nie dały tak kopiącego efektu jakiego można by się spodziewać. Przede wszystkim trudno nazwać ten film horrorem, klimat growego Sajlenta gdzieś się ulotnił, brak tego uczucia przerażenia i mistycyzmu, który wręcz emanował z gry. Także sama fabuła zupełnie nie dała rady, głównie dlatego, że z racji zbyt wielu odniesień do serii po prostu nie miała czym zaskoczyć (misz-masz motywów z SH1 i SH2), kto miał wcześniej styczność z serią ten mniej więcej wiedział jak potoczy sie akcja. Jedyny plus za zakończenie. I to właśnie RE stoi dla mnie na piedestale wśród ekranizacji gier (przypominam - tylko część pierwsza, zarówno Apocalypse jak i Extinction uważam za totalne padaki), bo nie dość, że świetnie odwzorowuje klimat serii jednocześnie stanowiąc z nią wspólną całość (gdyby wykluczyć kolejne dwie odsłony mielibyśmy idealny wstęp do RE3) to jeszcze świetnie spisuje się w swoim gatunku. Straszy, zaskakuje, zachwyca, IMHO. Nie to co Silent Hill.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość andertejker

resi 2 był totalnie do bani, 1 i 3 dużo lepsze ze wskazaniem na 1kę. jednak najlepiej przeniesioną grą na ekrany kin jest silen hill, nie ma dyskusji :]

 

a re degeneration bedzie zapewne extra, takie oficjalne dopełnienie do wydarzeń znanych z serii.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...