Skocz do zawartości

Rio 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Jóźwik ma ciężko, imo już finał jest sukcesem, zakręcenie się w okolicach miejsc 3-5 jest realne, ale więcej raczej nie, nie mniej sport to sport, wszystko może się zdarzyć.

Lićwinko jeśli ma dzień (i nic jej nie dokucza, niestety ze zdrowiem często miewa problemy) to jest jedną z kandydatek do medali, kręci się obok tych 2 metrów od dłuższego czasu i tyle pewnie trzeba do medalu, stawka jest wyrównana zadecyduje forma dnia. Lepiej wypada w hali.

Odnośnik do komentarza

Jóźwik była druga, wśród kobiet.

 

Co pomeczu o brąz w ręczna? Idź pan w chui. Te same błędy co z Danią. Brak szybkich kontr kiedy byly okazje, głupie marnotrawstwo i niecelny atak. Znowu pozwalali odskoczyć a później problem z odrabianiem. Wyszomirski może czuć się w(pipi)iony. Co on w bramce wyprawiał to o matko a co oni później marnowali w ataku to jprdl. Szczególnie wczoraj. Powinien być co najmniej srebrny a nawet brąz wypuścili.

Odnośnik do komentarza

Igrzyska dobiegły końca, ja jako widz jestem zadowolony. Było dużo niespodzianek, śmiesznych sytuacji, afer dopingowych. Jednym słowem, działo się. Szkoda tylko, że najciekawsze momenty rozgrywane były grubo po północy.

 

Występ naszej reprezentacji i 11 medali w tym 2 złota to trochę słabo, liczyłem na więcej. Przy takich Niemcach i ich 42 medalach w tym 17 złotych wypadamy wręcz śmiesznie. 

Odnośnik do komentarza

My dajemy "trochę" mniej na sport, a bez finansowania i dobrej kadry trenerskiej nie można liczyć na sukcesy, gdyby nie poszczególni sponsorzy ze sportem byłoby jeszcze gorzej (jak Kulczyk i lekkoatletyka). Druga sprawa to konflikty personalno-polityczne w związkach.

Same Igrzyska przyjemne, choć organizacyjnie było przeciętnie. Dla mnie największym wydarzeniem jest rekord świata van Niekerka - jako nastolatek, który oglądał rekordowy bieg Johnsona z Sevilli, i który myślał, że to wynik w zasadzie nie do pobicia, jestem zachwycony. Tyle było już prób, tylu zawodników typowanych do zbliżenia się do tego wyniku, aż wreszcie się udało. Oczywiście nie mogę się doczekać Tokio - tam wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Jak na warunki w jakich trenuje większość naszych sportowców (zwłaszcza lekkoatleci wszelacy) to i tak dobrze jest, wiem że materiał z TVN, ale widzę co igrzyska czy jakies mistrzostwa swiata to temat wychodzi, a potem przez lata nic sie nie dzieje. http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/zlota-anita-wlodarczyk-walczy-z-urzednikami,669924.html

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Tak jest, jak sobie pomyślę o czasach łódzkiego AZS to smutno się robi, dobrze że załapałem się na remont jeszcze, później diametralnie poziom podskoczył i wyremontowana hala była ok, wymieniony tartan też. Nie mniej dużo rzeczy brakowało, od "kolców" po dobre tyczki, stroje itp. W mniejszych miastach było i jest jeszcze gorzej.

Kulczykowe pieniądze są, ale musisz mieć sukcesy żeby się załapać, więc to jest błędne koło. Z mojego rocznika mało sukcesów poszło, tylko Sylwester Bednarek (z którym startowałem) brąz w Pekinie na MŚ, a mieliśmy świetnie zapowiadających się oszczepników i skoczkinie w dal. W starszych rocznikach 400 metrowcy (część kadry trenowała u nas).

Teraz jest znacznie lepiej (nadal się mocno interesuję lekkoatletyką, to mam porównanie).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.