Skocz do zawartości

Conscience of War


Graczdari

Rekomendowane odpowiedzi

Nowo powstałe studio PolyFactory, którego założycielem jestem ja oraz mój bardzo dobry znajomy, pragnie zapowiedzieć swój debiutancki tytuł, czyli:

conscience-of-war-1920x500.jpg

O grze jeszcze za wiele powiedzieć nie mogę, aczkolwiek premiera planowana jest na rok 2017. Platformy o których oficjalnie możemy powiedzieć to PLAYSTATION 4, XBOX ONE i PC STEAM. Produkcja powstaje na silniku UNREAL ENGINE 4 i prócz zwykłego trybu wyświetlania, pozwoli na zabawę w trybie VR (PLAYSTATION VR i OCULUS).

Strona internetowa: http://www.polyfactory.com.pl

Szukamy osób do współpracy, więc wszystkich zainteresowanych odsyłamy do działu "PRACA" !

Pierwszy TEASER TRAILER już 1 Września !

Pewnie zastanawiacie się czemu zapowiadamy swój debiut na forum, a właściwie forach. Otóż to bardzo proste.....chcemy się wyróżnić w podejściu do osób, które jednak finalnie decydują czy odniesiemy sukces czy jednak nie.

Więcej informacji już za tydzień :-)

logo.png

Temat w 100% obsługuje ja, więc można tu zadawać pytania. Chętnie odpowiem na te, które mi pasują hehe :)

Edytowane przez Graczdari
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

fajnie ze cos robicie, trzymam kciuki ale serio jak zakladasz temat o grze to chcialbym przeczytac o niej, a nie o deweloperze ;/

 

Rozumiem rozczarowanie. O grze pierwsze informacje pojawią się 1 Września :)

 

 

skoro zalozyles studio to teksty w stylu "odpowiem na ktore moge" raczej tak na prawde "odpowiem na ktore chce" bo sam sobie raczej embarga nie narzuciles  :P

 

1 wrzesnia trailer render czy juz cos z gameplayu i na silniku gry pokazecie?

 

 

Fakt :) Mały błąd myślowy.

 

Co do trailera, to wszystko na silniku gry. Nie będzie to póki co nic długo - tylko teaser, aczkolwiek pojawi się kilka ujęć bezpośrednio z gry. 

 

 

 

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza

Dużo pytań :D Zacznę od końca:

 

asax - wątpię (odp. na to czy będzie w plusie) ;) Co do współpracy z MS to w sumie u nas wiele większy problem jest z SONY. Nie da się natomiast ukryć, że mamy też trochę pomocy z zewnątrz, więc jest nam łatwiej.

 

kermit - jakaś będzie :D Nie jesteśmy tutaj od lania wody. Uncharted 4, Horizon czy Gears of War 4 to nie będzie, aczkolwiek nie spadniemy poniżej pewnych standardów, które nawet wśród małych developerów istnieją . Będzie ładnie, schludnie i przyzwoicie technicznie :)

 

hav7n - trudno powiedzieć, aczkolwiek raczej małe szanse. 

 

Ficuś - Gra pójdzie póki co tylko i wyłącznie cyfrowo w przedziale cenowym między 15 a 20€. To czy pojawi się w pudełku zależy od wielu czynników. Na resztę pytania odpowiedzieć nie mogę. Studio można mieć swoje, ale rozmowy są dwustronne i obowiązuje je jednak tajemnica.

Odnośnik do komentarza

CONSIENCE of WAR opowiada o niemieckim weteranie pierwszej wojny światowej, który mimo ogromnych problemów z psychiką zostaje wysłany na front wschodni, gdzie uczestniczy w operacji Barbarossa. Psychika daje coraz bardziej o sobie znać, naszego bohatera męczą koszmary, a sumienie nie wytrzymuje tego co widzi. Pewnego dnia podczas barbarzyńskiej akcji swoich towarzyszy, bohater robi coś nieoczekiwanego, co diametralnie odmienia jego pozycję i wpływa na dalsze losy. Teraz walczy o przetrwanie, nie tylko swoje. Ucieka…przed wojną i samym sobą.

 

 

Gameplay skupi się na aspektach przetrwania podczas wyniszczającej kampanii wojennej. Akcje będziemy obserwować z pierwszej osoby, a prócz kwestii survivalowych znajdziemy również mocno nakreślone elementy przygody, skradanki a nawet horroru. Poprzez gameplay chcemy pokazać trud przetrwania oraz zmiany zachodzące w psychice naszego bohatera. By nadać realizmu, wszystkie dialogi zostaną nagrane w języku niemieckim i rosyjskim.

 

Gra powstaje na silniku UNREAL ENGINE 4 i pojawi się na PS4, XONE i PC.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Oczywiście nie mogło obyć się bez opóźnień i domyślam się, że wielu już straciło wiarę, aczkolwiek jest. Opóźnienia wynikły z pewnej zmiany koncepcji. Niektóre osoby widziały wcześniej fragmenty trailera i odkryją teraz, że użyliśmy innej muzyki plus zmienił się montaż. Stwierdziliśmy, że póki co zrobimy zwykły trailer zapowiadający grę, gdzie nie musi być póki co nic wielkiego :) Duże materiały dopiero nadejdą. Aczkolwiek jest to pierwszy krok.....teraz już trzeba iść dalej.

 

Ujęcia pochodzą w większości z prototypu, aczkolwiek obiecuję, że finalna wersja będzie wyglądać DUŻO LEPIEJ ! Każdy kiedyś zaczynał, a i tak myślę że przy posiadanym budżecie i zasobach nie jest wcale źle. O postępach będziemy informowali na bieżąco. 

 

Liczę, że nie będzie morza hejtu. Nie udajemy, że jesteśmy CDPR, aczkolwiek każdy kiedyś zaczynał a w obecnym projekcie widzimy naprawdę ogromny potencjał !

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...