Skocz do zawartości

Super Mario Run


chmurqab

Rekomendowane odpowiedzi

Pełną wersję kupię dopiero jak wymaksuje dostępne 3 poziomy i gra mi sie nie znudzi, ale chyba jednak sie nie znudzi bo wciągnęło mnie maksowanie poziomów.

 

I gra nie jest wcale taka łatwa.

 

Zagrałem tez z dwoma randomami i rozpykałem leszczyków :cool:

Odnośnik do komentarza

Podawajcie swoje id żeby móc się zmierzyć w pojedynkach

 

2677 1454 4870

 

Za nic nie mogę znaleźć ostatniej czarnej monety w 1 planszy :/

Ostatania czarna moneta jest

przy końcówce, gdy przed nami jest ostatnia sekwencja cegła, pytajnik, cegła to w tej pierwszej ceglę

 

 

ku,wa xD ciezko to wytłumaczyć haha, sam nie wiem czy kupie ale gra faktycznie wciąga i co najważniejsze, nie jest prosta

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

A faktyczne, dzięki.

 

Teraz jak na złość czwartej nie mogę zdobyć przez te obesrane odbijanie się w powietrzu od jednej cegły xD.

 

Btw. trafiam na straszne miernoty w pojedynkach. Wyniki w stylu 150 do 20. Czy to ci słynni mobilni gracze?

 

Dobra już nie ważne, jednak już mnie biją ;_;

 

Koniecznie zalogujcie się na konto Nintendo, fajne bonusy dostaniecie No i ogólnie otwiera się dostęp do sklepu z monetami/ticketami itd.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no jest feeling marianów, zachowana fizyka skoków co chyba najważniejsze, gra wygląda jak wyjęta z wii u, co do gameplayu to easy to play hard to master, przejść od a do z żaden problem ale zebrać po drodze wszytsko to niezły s(pipi)esyn. narazie nie kupie xd 

Odnośnik do komentarza

Jak chcecie dostać raka to polecam poczytać recenzje użytkowników na AppStore. "Gra ch,ujowa bo za 10 euro a powinna być za darmo. 1 gwiazdka"

 

Zawsze czułem, że większość ludzi grających na telefonikach to zwierzęta, teraz się tylko w tym umocniłem.

Odnośnik do komentarza

recenzje to jakas patologia, kazdy pisze ze swietna gra, super sterowanie, levele, grafika i feeling.. no ale trzeba zaplacic az £7.99 wiec ocena leci w dol xD 

 

"Personally I don't agree with paying real money in exchange fro 24 virtual levels, and I know other people will agree with me." 

 

no ale co zrobisz ? nic nie zrobisz

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...