Skocz do zawartości

Liga PSXE FIFA 2017 sezon 1 - sprawy organizacyjne


BoryzPL

Rekomendowane odpowiedzi

Wyskocze z inicjatywa zorganizowania turnieju (PS4) w wychodzacej za calkiem niedlugo edycji.

Samo ogarnianie tabelki raczej nie bedzie problemu bo wrzuci sie wszystko w konkuri i bedzie to robilo za mnie.

Potraktujmy ten temat przede wszystkim jak wyrazenie checi do uczestnictwa oraz luzna dyskusja odnosnie zasad a jesli nas sie zbierze troche to mozemy zaczac myslec nad ustalaniem zasad tj.:

 

- czestotliwosc spotkan

- czas meczy i ustawienia (co prawda czas raczje bym ustawil na sztywo ale gracze ktorzy by chcieli grac jednoglosnie np na manualu to zostawilbym wolna reke)

- liga

 

No i ponizej lista, ja na pierwszy ogien

 

PS4 (pierwszy sezon zamkniety, WYBOR DRUZYN PRZEZ UCZESTNIKOW):

 

1. BoryZPL (BoryZPL) - Borusia M'dlad (GER)
2. nero-2082 (nero-2082) - Schalke (GER)
3. KamileQ (KamilloLce) - Leicester (ENG)
4. bartiz (Bartiz_X) - Wolfsburg (GER)
5. Blachoo1950 (Blachoo1950) - Roma (ITA)
6. Rapen (??) - Stoke (ENG)
7. Forebode (maciek0112) - Milan (ITA)
8. Plamek (Plamski) - Valencia (SPA)
9. karmaster (Giuly_PL) - FC Porto (POR)
10. easye (easye_PL) - Olympique (FRA)
11. KOŁD (CodenamePL) - Sevilla (SPA)
12. Kaliszke (Daddys_LambOo) - Sporting (POR)
13. Radovan (Radothan) - Benfica (POR)
14. Matriks_1111 (Matriks1111) - Bayer 04 (GER)

W linku ponizej paczka z plikiem z lista druzyn (pswd: ligaforumek01).

http://chomikuj.pl/boryz/Dokumenty

 

Edit 02.10.2016:

Ok Panowie, przygotowalem pliczek z druzynami, jako ze jest to droga losowa wiec nie ustalamy kolejnosci (licze ze nie bedziemy walczyc o to czyim ulubionym numerkiem jest 102). Podawajcie numery na biezaco to bede uzupelnial pierwszy post o podany numer i jak wszyscy zdecydujemy podam druzyny (plik wrzucilem na chomikuj.pl wiec bedzie z dzisiejsza data tj. 02.10.2016).

 

Jesli chodzi o szczegoly druzyn to jest to 4,5 gwiazdki, overall 78-80, 14 druzyn (3 x POR, 2x ITA, 2x ENG, 1x FRA, 2x SPA i 4x GER), zapraszam do podawania numerkow. Razem z numerkiem podawajcie info czy gramy 1 runde w tygodniu czy 2 w systemie pon-czw i pt-nd (z zalozeniem ze latwiej bedzie czas w weekend znalezc na rozegranie meczykow wiec tez 3 dni). Proponuje tez od razu grac po 2 meczyki zeby w tabele wrzucic mecz pierwszy i rewanz.

 

Pojdzie sprawnie to zaczelibysmy pierwsza serie meczy od piatku 07.10.2016, jak nie to od poniedzialku :)

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza

Piszę się! Psn : Blachoo1950

Odpowiadając na odnośniki :

- proponuję nie grać na manualu, jednak jeśli większość będzie za manualem to się dostosuję

- proponuję możliwość powtarzania zespołów i ogólnie dowolny zespół bez względu na gwiazdki, czy to reprezentacja czy klub. I tak większość wybierze 5*,ale może znajdzie się jakiś kozak co zagra Górnikiem Łęczna :D

- jeśli liczba graczy będzie wystarczająca to uważam że liga + drabinka będzie najlepszym pomysłem. Jeśli to wypali to na przyszłość można pomyśleć o samej lidze

 

Jeszcze dorzucę pomysł o nagrodę. Proponuję zrzutke po parę złotych na konto organizatora i zwycięzca dostanie plusa na 3 miesiące.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

tez mozesz mnie dopisac, z doswiadczenia wiem, ze najlepsze turnieje rozgrywa sie gdy druzyny z tego samego przedzialu (np 4*) sa miedzy uczesnikow losowane.

2 lata temu robilem z pomoca Macguvera turniej w PESa na forum - druzyny byly losowe (w koszyku bylo ich chyba z 10 z prawie identycznym overallem), Liga - kazdy z kazdym, dodatkowo zrobilismy cos na wzor pucharu.

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No nie ma narzekan wtedy, powtorzonych druzyn, organizator wrzuca gdzies na serwer plik z przypisanymi numerkami, uczestnicy podaja numerek, po losiwaniu dajesz link do zdjecia i jest wyzwanie! Poznawanie nowej druzyny, ustawianie jej, sam oczywiscie otrzymujesz team, ktora po prostu zostal.

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Również do rozgrywek bardzo chętnie się dołączę, byle nie powtarzać drużyn i każdy grał jakąś unikalną. 

Z forum Fify dobrze wspominam rozegrany cały sezon Premier League, generator przyporządkowywał drużynę do gracza i jakoś te 38 kolejek przeleciało. Jeśli faktycznie czasami ktoś zamulał, to dostawał czas na dogadanie się na odrobienie kolejki, po którego upłynięciu wpadał walkower.

Wylosowałem wtedy Norwich i prawdopodobnie nigdy bym tym zespołem nie zagrał, a po całym sezonie zmagań znałem zespół na wylot, mogłem optymalnie dostosować taktykę i grałem nimi online aż do zmiany Fify, także polecam serdecznie. 

 

PS4, nick: Daddys_LambOo

Edytowane przez Kaliszke
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.