Skocz do zawartości

Shovel Knight


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba poczekam na jakąś wersje GOTY tego klejnotu :banderas:

 

um... po co skoro jest już od kiedy gra wyszła? Wszystkie DLC są darmowe dla tych co kupili grę przed kwietniem tego roku. A obecnie jest lekko zmieniona forma dystrybucji i teraz masz jednego wielkiego Shovel Knight Treasure Trove,  który jest delikatnie droższy niż kiedyś, wcześniej był zwany po prostu Shovel Knightem, ma w sobie obecne DLC + pozostałe będą za free. Jak ktoś wcześniej już miał Shovela, to jego gra automatycznie przeskakuje do tej "wypasionej wersji". Możesz też kupić każdą kampanię osobno. Na co tu czekać? 

Odnośnik do komentarza

 

Chyba poczekam na jakąś wersje GOTY tego klejnotu :banderas:

 

um... po co skoro jest już od kiedy gra wyszła? Wszystkie DLC są darmowe dla tych co kupili grę przed kwietniem tego roku. A obecnie jest lekko zmieniona forma dystrybucji i teraz masz jednego wielkiego Shovel Knight Treasure Trove,  który jest delikatnie droższy niż kiedyś, wcześniej był zwany po prostu Shovel Knightem, ma w sobie obecne DLC + pozostałe będą za free. Jak ktoś wcześniej już miał Shovela, to jego gra automatycznie przeskakuje do tej "wypasionej wersji". Możesz też kupić każdą kampanię osobno. Na co tu czekać? 

 

 

Nie wiedziałem  :mog:

Zrobie tak jak mówisz :obama:

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

W końcu wyrwałem pudełko w dobrej cenie. Jak przyjdzie to będzie grane, mam nadzieję, że dam radę mimo wszystko. 

 

No i jestem ciekaw czy faktycznie będę miał dostęp do reszty dodatków, które miały być darmowe jak ktoś ma pudełko. 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

No nie wiem, może przez to, że zmienili formę dostarczania gry (zamiast podstawki jest już droższy pakiet) to osoby, które odpaliły grę przed jakimś dniem mają te dodatki, a jak nowi użytkownicy odpalą grę po jakimś dniu to już tego nie dostaną. Nie wiem, gdybam sobie. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość suteq

Drugi boss pokonany. Ale ta gra jest cudowna. Głównie za świetne wykonane sterowanie, które jest bardzo wygodne i przyjemne. Ależ będę młócił. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Kurde, ta gra mnie z jednej strony zachwyca a z drugiej niesamowicie frustruje. Głównie chodzi mi o walki z bossami, które są o znacznie wyższym poziomie trudności niż reszta poziomu. Jednak walka z Plague Knightem troszkę podniosła mi ciśnienie, napier.dalał wszystkim wszędzie ale padł o dziwo za 3 razem.

 

W ogóle jak zobaczyłem jaką gra ma grubaśną instrukcję z omówionymi wszystkimi najważniejszymi postaciami to zdałem sobie sprawę, że już zapomniałem kiedy takie coś trzymałem w rękach. 43 strony jebaniutka ma. 


Jakieś konkretne rzeczy warto ulepszać? Chodzi mi o pancerz czy jakieś ruchy. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi co jest w Shovel Knighcie takiego, co odróżnia ten tytuł od innych indie platformerów? W czym tkwi ten słynny factor X? Pytam, bo musze przyznać że chyba nie potrafię już czerpać przyjemności z platformówek. Rayman Origins wygląda fajnie, ale znudził mnie po dwóch godzinach, po prostu nie czułem satysfakcji. A wobec Shovel Knighta tyle spustów na forum że może warto sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Rozi wyjaśnił perfekcyjnie. To tak jakby twórca do granic wykorzystał to, co siedzi w nesie i usprawnił to dzisiejszymi rozwiązaniami, ale tymi dobrymi.

 

Sutek, tak jak rayos mówi. Bossowie to na siłę minus podstawki, bo łopata jest OP. Skaczesz i wygrywasz.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi co jest w Shovel Knighcie takiego, co odróżnia ten tytuł od innych indie platformerów? W czym tkwi ten słynny factor X? Pytam, bo musze przyznać że chyba nie potrafię już czerpać przyjemności z platformówek. Rayman Origins wygląda fajnie, ale znudził mnie po dwóch godzinach, po prostu nie czułem satysfakcji. A wobec Shovel Knighta tyle spustów na forum że może warto sprawdzić.

Platformówki tylko od Nintendo, a nie wydmuszka Rayman. Śliczna graficznie gra, ale gameplayowo to nic specjalnego, nie ma co się zrażać po tym tytule do gatunku.

Odnośnik do komentarza

Nie możesz zmienić postaci w trakcie gry. To nie są postacie per se, tylko osobne kampanie, wybierasz postac przy wyborze nowej gry. Ale o ile tego ni zmienili, to musisz wczesniej przejsc gre raz, zeby odblokowac dlc ;) co prawda są kody do odblokowania kampanii wcześniej, no ale :ragus: graj, ciesz się kampanią Shovel Knighta, a potem w razie czego skoczysz do Plague Knighta i/lub Spectre Knighta.

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...