Skocz do zawartości

Yesterday Origins


balon

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gamespot.com/videos/yesterday-origins-trailer-gamescom-2016/2300-6433985/

 

Szykuje się chyba kolejny cukierek dla miłośników przygodówek p'n'c. Gra twórców kultowego Runaway, Ktoś grał w pierwszą część? Chyba tylko  na piece wyszło? Jak wrażenia? Bo Origins wygląda smakowicie

 

Premiera na PC i konsole (pudełko i cyfra) 12.10.2016 r. 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 19
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To widzę, że są przynajmniej 2 osoby w Polsce ;), która są ciekawe tej gry.

Również się zastanawiam nad tą gierką, ale nie mam zielonego pojęcia czy to w jakiś sposób jest powiązane z poprzednikiem czy to całkiem nowa opowieść, jak kolejne FF. Skoro poprzednia część wyszła tylko na blachę, to powinni dać nam możliwość ogrania tej części albo chociaż dodać do pudła jakiś filmik streszczający wydarzenia z "jedynki", jak w Shenmue 2 na Xboxa.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Odkopuje temat bo cena konsolowej wersji zacna 109 zł. I myślę nad ograniem jako fan przygodówek. Problem w tym że podobno na konsolach gra ma problemy techniczne wywala do menu etc. Czy ktoś grał ostatnio z forum na ps4 czy xone w tą grę? Czy jakieś  patche wyszły ? 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Boże jaka ta gra jest dobra. Za mną 4,5 h grania. Zdecydowanie najlepszy p'n'c tej i raczej poprzedniej generacji (liczę że Syberia 3 dorówna poziomem, nie liczę odświeżonych wersji klasyków). Wymagający (czasami trudne ale logiczne zagadki), z duza ilością przedmiotów do wykorzystania (nie 1-2 jak w obecnych przygodówkach), pięknie narysowany i co ważne z mega wciągającą fabułą. Dwie alternatywne linie czasowe to mega patent. Ta gierka to istny mix Curse of Enchantia (gimby nie znajo) oraz Broken Sworda. No kozak straszny.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Niestety jedynka z tego co wiem była tylko na PC, a od kilku lat nie używam tej platformy to grania, bo mam zawsze jakiś lapki ze zintegrowaną grafiką. Runaway miało chyba lepsze zagadki z tego co pamiętam ale fabuła tu jest zdecydowanie lepsza.

 

Niestety klasyczne przygodówki p'n'c czasami recenzują gimberscy dziennikarze, no i w tym przypadku bardzo często im się nie podobają już takie gierki:(

 

Blant bierz na PS4, zawsze można sprzedać jakby ci nie podeszłą (choć mega wątpię). Ja może w następnym tyg będę sprzedawał. Wstępnie w kolejce jest Pleju ale jak się rozmyśli to :ogor: i cena :cebula:

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Jak to się ma do pierwszej części: Yesterday - warto grać w kolejności wydania, czy można od razu odpalić Origins?

 

Nie grałem w pierwszą część bo nie miałem gdzie ale w tej są nawiązania, choć czasami nie są podane na tacy.

Z drugiej strony gra się świetnie i nie czuję, że jakoś dużo mnie ominęło. W reckach też pisali, że można śmiało bez znajomości jedynki grać no ale jak masz gdzie to ja bym ograł na twoim miejscu.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Właśnie skończyłem Yesterday Origins na PS4, w pierwszą część nie grałem, w ogóle dawno nie grałem w nic podobnego typu point and click, a tu taki super tytuł!
Od początku gry nie wiadomo w ogóle o co chodzi, budzimy się w więzieniu i historia powoli się wyjaśnia. Są przeskoki w czasie między wydarzeniami, troche cofania czasu, ale całość składa się w sensowną historię.
 
W grze jest dużo współczesnych nowinek, typu hasło do wifi w hotelu, USB w samochodzie, tablety i inne szmery bajery. Zagadki też całkiem spoko, choć było troche trudniejszych, mamy 5 rzeczy, scene i przypasować wszystko aby jedna rzecz uruchomiła kolejną. Jest troche bluzgów, przemoc, krew. Muzyka 9/10, graficzka też bardzo spoko 7/10 jak an tego typu tytuł.
Sam tytuł ogólnie +7/10 można polecić! :)
 
Szkoda, że pierwszej części nie ma na konsole.
 
524996638.jpg
526358324.jpg
96329525.jpg

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...