Skocz do zawartości

PSX Extreme 231


Oceń okładkę PSX Extreme 231  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 231

    • 1
      0
    • 2
      1
    • 3
      2
    • 4
      2
    • 5
      1
    • 6
      4
    • 7
      9
    • 8
      5
    • 9
      5
    • 10
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Butcher posprzątał bałagan, jaki w ostatnich latach panowania zrobił Ściera, który wtedy już nie ogarniał growej branży. Roger mógłby okazać trochę szacunku dla poprzedniego rednacza i skończyć z tym żałosnym podkreślaniem, że teraz PE jest znowu młodzieżowe, wyluzowane i w ogóle cool.

Ale gdzie ja to ciągle podkreślam? Tutaj chodzi o to, że dotychczas nie robiliśmy takich imprez w nowej redakcji i stąd słowa Sojera. A ja chciałbym bardziej zintegrować ludzi, bo przez to, że internet stał się bardziej powszechny, idea wspólnych testów sprzętu i w ogóle regularnych redakcyjnych spotkań została nieco porzucona. I to już za czasów Ściery, nie Butchera. Na jednym takim spotkaniu padło więcej pomysłów niż przez cały miesiąc korespondencji mailowej. Wystawiliśmy się ponadto po raz pierwszy na PGA i WGW i przyjazd chłopaków i wspólna praca również zaowocowała większym zaangażowaniem w sprawy redakcji i rozwój pisma. A co do samego Butchera - W Okiem maniaka pisałem, że bardzo dużo mu zawdzięczam i bardzo szanuję jego dorobek. Bez niego nie byłoby dziś PE. Ale chce też magazyn robić nieco inaczej. Nie chodzi o tworzenie jakiegoś sztucznie pompowanego luzu czy trzody. Jedynie większą integrację ekipy, bo to automatycznie wpływa na lepsze teksty i fajniejszy klimat w redakcji. 

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

Czyli szykuje się nam powrót do korzeni we współczesnych realiach? Ja jestem jak najbardziej za. O jakość tekstów się nie martwię. Butcher bardzo przyczynił się do zrobienia magazynu bardziej w stronę pro. Ty Roger utrzymaj ten poziom ale jeśli do tego faktycznie przywrócisz dawny redakcyjny flow to chwała Ci za to.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka, że pismo w stylu Butchera było ok w sensie Pro ale zupełnie bez duszy Extrima, bardzo zbliżone i nie odstające od innych typu edge co jest bardzo profesjonalne ale jednak jak dla mnie gdzie w branży spory czas siedzę i w internecie mogę znaleźć szybciej informacje (zwłaszcza felietony, które latami się czytało i przerabiało) nie ma dużej różnicy. Dawniej nie było takiego dostępu do informacji więc kupowało się Psx'a i czytało namiętnie zarówno pro teksty jak i cały ten flow i przyznam szczerze, że taka forma jakby wróciła znów bym chętniej kupował.

 

Edit. Na Wgw fajnie było zobaczyć ekipę a nawet wziąć udział w turnieju CTR na crtku, był klimacik ;)

Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza

Czy z moimi łapskami jest coś nie tak, czy znowu jakieś zmiany w papierze? Bo miziając paluchami ten numer, mam inne odczucie niż przy poprzednim. Numerek na razie przeglądnięty, będzie co czytać.

No teraz dla odmiany moge potwierdzic, ze papier jest inny - nieco wyzsza gramatura i bardziej bialy od poprzedniego. Jak oceniasz?

Odnośnik do komentarza

Chętnie zobaczyłbym w kąciku komiksowym rubrykę kultowe numery komiksów. Wywiadów mam dość, wolę recenzje nowości.

Ja bym rubryke zostawił tak jak jest, lubie te wywiady czy przyblizanie autorow. Za to dodatkowa strona z krotkimi reckami nowosci komiksowych/mangowych tak jak w kaciku filmowym? Jak najbardziej. Rynek komiksow w Polsce w ostatnich latach strasznie sie rozwinal, co miesiac dostajemy ciekawe pozycje, ciezko wszystko ogarnac.

Odnośnik do komentarza

Uff, prawie cała lektura już za mną i ostatecznie muszę pochylić czoło przed Rogerem. To już drugi numer z rzędu wypełniony świetnym materiałem i extrimowym klimatem. Nowy papier jest gładki jak pupa niemowlaka i przyjemny w dotyku, a kolory jeszcze nigdy nie były tak wyraziste. Na słowa uznania zapracował też HIV. Połowa wszystkich tekstów jest jego autorstwa i w każdym czuć szczery entuzjazm. Widać, że Oszołom w końcu się ogarnął i wrócił na właściwe tory.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.