Skocz do zawartości

Super Mario Odyssey


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.11.2017 o 01:01, Faka napisał:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Jak zdobędziesz bez shake to pogadamy. Od razu napiszę, że zdobyłem to w trybie handheld (bo też można shake'ować, może i to śmiesznie wygląda, że machasz tabletem ale też możesz używać ruchów).

Parę postów wstecz napisałem, że w handheld zrobisz ale łatwiej będzie to na joyach.

kurna, a ja głupi próbowałem na trylion sposobów i raz nawet prawie mi się udało - od pyknięcia w blok, dzieliły mnie centymetry.

No cóż - odpiąłem cony switcha (nie lubię trząść cała konsolą) postawiłem tablet  na podstawkę i ogarnąłem  w trymiga, potrząsając wesoło conami :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.11.2017 o 19:57, XM. napisał:
W dniu 15.11.2017 o 19:36, zdrowywariat napisał:

Ile tu jest grania, po przejściu (457 rogali) pojawiają się nowe światy, nowe levele (w kominach), a nawet nowe pomysły. Pisanie, że 10h to jakaś pomyłka, mam 50h i jeszcze masa grania :).

 

Mam taki problem z tą grą, że nie mogę się zdecydować jaką ocenę wystawić, ciągle się waham pomiędzy 9, a 10. To chyba dobrze...

Akurat te dwa nowe światy na księżycu są mocno hoiowe i moim zdaniem nie postarali się z nimi zbytnio.

Bardzo. Dlatego nie mogę dać dychy, i jeszcze z kilku powodów. Ode mnie 9, bardzo bardzo dobra gra, ale trochę przehypowana. Nawet jestem w stanie wybaczyć słabsze pomysły, bo te lepsze je przyćmiewają. Oraz „łatwe” rogale do zdobycia na końcu gry, bo jest kilkanaście fajnych w kominach. Nie mogę przeboleć designu, ilości i ogólnie jakości samych kingdoms. Dwa ładne wodne, jeden mały zimowy, brzydkie szare wspominane księżyce, długo by pisać. Gra jest bardzo nierówna.

Odnośnik do komentarza

xD ten ostatni boss. na początku myślałem, że będę rozczarowany krótką potyczką, a potem, no cóż

Spoiler

 

-ta muzyka

-te bieganie bowserem

-ten wybór peach

 

 

 

Na liczniku ponad 20h, nie lizałem ścian,  zebrałem równo 300 księżyców. 

 

10/10. Jak ja lubię kończyć grę z uśmiechem na ustach. Gramy dalej. Teraz zaczyna się zabawa. 

 

 

>gra na 10h

wire-frank-bad-dreams.jpg

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

No ja pier dole to już istna perfidność. Który to już lvl z 97 monetami? No ale dlaczego? Przecież zawsze byłem wierny i szanowałem markę!

 

U mnie jak coś 26h, obecnie cukierkowy świat i ok 400 księżyców. Staram się lizać wsio ale bez natręctwa. 100% GOTY (sorcia Zeldo).

Odnośnik do komentarza

Skonczylem dzisiaj, jakos 25-30h mysle, lizanie scian i okolo 450 ksiezyców, pewny nie jestem. Żeby dac tej grze minusa za DŁUGOŚĆ GRY to nawet nie mam słów, jak cos sie nie podoba to ok, jasne, poziom trudnosci? Dla mnie ok, dla innych za łatwo, ale DŁUGOŚĆ GRY?! :[

 

To nie jest gra rpg ze musi byc story na 50 godzin a i tak nie jest zle.

 

Wlasnie odblokowal mi sie nowy swiat i tyle tam do roboty ze musze odpoczac bo nie dam rady tego ogarnac, a trzeba jeszcze wrocic po reszte ksiezyców i jeszcze mini gierki czekaja i .... PETARDA :banderas:

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Dobra Odyseja "skończona", w sensie, że ostatni boss ubity. 

Co do gierki to najlepszy Mario od czasów SM64 i ścisłe top platformowych marianów. Genialna gierka, z mnóstwem patentów ociekających miodem, zaskakujących nas przez całą grę.

"Przejście" zajęło mi 30h (410 ksiezycy), w tym czasie starałem się szukać większość rogali ale bez strasznej spinki. Aaa używam "" pisząc przeszedłem bo już teraz widzę ile jeszcze grania będzie i ile dodatkowego contentu. Wspaniała gierka i moje murowane GOTY. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...