Skocz do zawartości

Super Mario Odyssey


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Zeldy nie miałem żadnych obaw, z Marianem mam, ale lubię się czasem pomylić :). Gameplayowo nie wątpię, że to będzie dobre, w Galaxy były dosłownie zakręcone levele, a tutaj mamy myk z czapeczką i całkiem odjechane niepasujące do siebie światy, NY, dżungla, Meksyk, czy ten cukierkowy, każdy wygląda jak z innej gry, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Odyssey wygrało nagrodę najlepszej gry Gamescomu oraz nagrodę najbardziej pożądanej gry

 

Nie tylko, wygrało także w kategoriach best action games, best family games oraz best game on Switch.

 

Jestem ciekaw czy będzie tak jak z Zeldą, więcej kopii sprzedanych niż samego Switcha

 

he1cjp0s0phz.gif

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

Co do Zeldy nie miałem żadnych obaw, z Marianem mam, ale lubię się czasem pomylić :). Gameplayowo nie wątpię, że to będzie dobre, w Galaxy były dosłownie zakręcone levele, a tutaj mamy myk z czapeczką i całkiem odjechane niepasujące do siebie światy, NY, dżungla, Meksyk, czy ten cukierkowy, każdy wygląda jak z innej gry, zobaczymy co z tego wyjdzie.

No akurat meksyk i cukierkowy są w mocno podobnej stylistyce.

Odnośnik do komentarza

Myślicie, że będzie nowa wersja kolorystyczna switcha związku z premierą Mariana? Bo nie wiem czy czekać czy brać już red/blue.  

 

Jestem ciekaw czy będzie tak jak z Zeldą, więcej kopii sprzedanych niż samego Switcha

Nie, bo SMO wychodzi już tylko na Switcha - w przeciwieństwie do Zeldy. która była jeszcze na WiiU  :usmiech:

Odnośnik do komentarza

No tak, o to mi chodziło, że attach rate był powyżej 1.0 w przypadku Zeldy ale no logiczne, że przy zwiększeniu sprzedaży samej konsoli trochę ten wspólczynnik spadł. Tak czy siak nowy Marian zapowiada się na bombe atomową, dwa sztosy na ponad 95% w pierwszym roku konsoli :obama: 

Odnośnik do komentarza

Zapowiada się jeden z lepszych Marianów, a tu marudzenie.

Zmiana i powiew świeżości jest tej serii bardzo potrzebny, bo kurna, ile można skakać po tych samych grzybach.

Mam też nadzieje, że i mario w 2D dostanie takiego kopa w ryja, bo monotonia  tej serii już całkowicie mnie dobija.

 

ps: Po uj jest ten kompas. Mam nadzieje,  że będzie można to wyłączyć w opcjach.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Zaczyna się xd.

 

Rozumiem ty tak będziesz wychodził z jaskini przy każdej większej premierze na switcha?

Cały czas czytam, mimo że się za często nie udzielam, mam też inne rzeczy do roboty, więc nie mam tyle czasu na granie co niektórzy, dlatego muszę starannie wybierać tytuły, nie lubię tego uczucia, gdy kupuję tytuł za jakby nie było grube pieniądze, a później okazuje się, że to nie dla mnie. Ja wiem, że to będzie dobre Mario, te z najlepszych, bo to Nintendo, i jak widać Zeldzie również zmiana wyszła na dobre, jedynie w przypadku Mario nie ma tego hypu od pierwszego wejrzenia, i to może nawet dobrze, bo w razie czego nie będzie zawodu, a jak będzie hicior to będzie superx2 :).

 

p.s. sam nie wierzyłeś w nową Zeldę, więc pozwól się też innym pomylić ;).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Zapowiada się jeden z lepszych Marianów, a tu marudzenie.

Zmiana i powiew świeżości jest tej serii bardzo potrzebny, bo kurna, ile można skakać po tych samych grzybach.

Mam też nadzieje, że i mario w 2D dostanie takiego kopa w ryja, bo monotonia tej serii już całkowicie mnie dobija.

 

ps: Po uj jest ten kompas. Mam nadzieje, że będzie można to wyłączyć w opcjach.

Jakie marudzenie? Ja po prostu ubóstwiam dwie Galaxie, dla mnie to najlepsze platformery EVER, nawet SM64 nie było tak dobre gameplayowo, choć na pewno bardziej rewolucyjne. Zatem w moim przypadku poprzeczka jest wysoko zawieszona, stąd "marudzenie" :).

 

Co do 2D całkowita zgoda, Mario 2D potrzebuje rewolucji, DKCR był dużo lepszy, dla mnie inna liga, nie ma co porównywać, niestety nie miałem okazji ograć dwójki na WiiU, ale część na Wii jest znakomita, skończyłem nawet na 3DSie z dodatkowymi levelami na końcu, to się nazywa platformer 2D z prawdziwego zdarzenia, wagonik i beczka były mega wypaśne, albo level z falą, heh :).

 

No ciekaw jestem jakby sprawdziły się "okrągłe" levele z Galaxy w 2D, albo motyw z czapeczką?

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Rozumiem że można się do czego przyczepić, to prawo każdego ale jeśli chodzi o mnie to lubie wszystkie gry z Mario oprócz tego nowego cuda z kórlikami czy jak im tam. No nie moge się zmusić i tyle. :P

Nie wiesz co tracisz, jeśli lubisz gry turowe lub nigdy w takie nie grałeś to spróbuj. Największa niespodzianka roku, nie mogę odejść od konsoli. Sorry za offtop.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...