Skocz do zawartości

Super Mario Odyssey


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

przeciez od zawsze jest zasada - jak embargo gasnie tak szybko to wiadomo, ze szykuje sie turbo sztos, jak dev sie boi to embargo jest do dnia premiery

 

nintendo wie co robi i jest pewne tego co ma w rekawie - jak to bedzie faktyczny atak na top10 ever jak zelda botw to rozbija bank ponownie pod koniec miesiaca

Odnośnik do komentarza

przeciez od zawsze jest zasada - jak embargo gasnie tak szybko to wiadomo, ze szykuje sie turbo sztos, jak dev sie boi to embargo jest do dnia premiery

 

nintendo wie co robi i jest pewne tego co ma w rekawie - jak to bedzie faktyczny atak na top10 ever jak zelda botw to rozbija bank ponownie pod koniec miesiaca

Z Zeldą chyba embargo nie było zdjęte 2 tygodnie przed premierą? SMG2 też dostało u nich 10, nie mogę znaleźć SMG1.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

EDGE 10/10 Games so far.

Super Mario 64 (1996)
Gran Turismo (1997)
The Legend of Zelda: Ocarina of Time (1998)
Halo: Combat Evolved (2001)
Half-Life 2 (2004)
Halo 3 (2007)
The Orange Box (2007)
Super Mario Galaxy (2007)
Grand Theft Auto IV (2008)
LittleBigPlanet (2008)
Bayonetta (2009)
Super Mario Galaxy 2 (2010)
Rock Band 3 (2010)
The Legend of Zelda: Skyward Sword (2011)
The Last of Us (2013)
Grand Theft Auto V (2013)
Bayonetta 2 (2014)
Bloodborne (2015)
The Legend of Zelda: Breath of the Wild (2017)
Super Mario Odyssey (2017)

Odnośnik do komentarza

Mają podobny gust do mnie, w sumie 3 grom z tej listy nie dałbym dychy, no i brakuje kilku, ale wydają się w miarę wiarygodni, tak że mamy sztosa.

10 dla skyward sword i gta v xddddd

GTA IV, a nie V (piątka też jest, sorki :)) brakuje kilku perełek, ale lista jest w miarę wiarygodna moim zdaniem, reszta kwestia gustu. Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Sony płaci za dziewiątki, Nintendo za dziesiątki. Ta firma kolejny raz nie zawodzi i dostarcza growe arcydzieło w swojej głównej serii, można odnieść wrażenie, że oni normalnie nie umieją zrobić czegoś co nie będzie zaje'biste.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

10 dla skyward sword i gta v xddddd 

 

 

Bardzo oryginalny, rajosowy komentarz. Brakuje jeszcze dwóch banderasów, jednego obamy i jednej smutnej żaby.

 

I co z tego, że dali 10 tym grom? Dali też innym i w interesie każdego jest to, czy się z nimi zgadza, czy nie.

Odnośnik do komentarza

Teoretycznie EMBARGO na Zeldę było do dnia przed premierą, ale "Edge" też miał recenzję wcześniej, niektórzy mieli ten numer już 25 lutego, czyli tak z tydzień przed premierą. Kwestia raczej ich cyklu wydawniczego. "Pozwolenie" na robienie hype'u Mario Odyssey też mają na wyłączność.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Ale ja tak uważam też, tylko boję się tego napisać. Moim zdaniem ten Marian jest strasznie przehajpowany. Nie ma w nim nic co by się wyróżniało czymś. Być może Nintendo nie pokazało wszystkiego, nie odkryło kart, może ja coś przegapiłem, ale jak na razie to strasznie przeciętnie wyglądają gameplaye z tego Odyseja. Siła marki robi w tym przypadku swoje niestety. 

 

 

Coś w tym jest. Nie będzie to wybitna gra, ale aż bdb tytuł. 

Jest to coś nowego, ale na ro*(pipi) z czasów N64 nie ma co liczyć. 

Odnośnik do komentarza

 

Ale ja tak uważam też, tylko boję się tego napisać. Moim zdaniem ten Marian jest strasznie przehajpowany. Nie ma w nim nic co by się wyróżniało czymś. Być może Nintendo nie pokazało wszystkiego, nie odkryło kart, może ja coś przegapiłem, ale jak na razie to strasznie przeciętnie wyglądają gameplaye z tego Odyseja. Siła marki robi w tym przypadku swoje niestety.

 

Coś w tym jest. Nie będzie to wybitna gra, ale aż bdb tytuł.

Jest to coś nowego, ale na ro*(pipi) z czasów N64 nie ma co liczyć.

Mi wystarczy roz... z czasów Wii ;).

Odnośnik do komentarza

Oceny cyferkowe wystawiane przez pisma działają jakoś tak, że naprawdę kontrowersyjna gra jak Super Mario Sunshine, którą trochę osób kochało, trochę lubiło, trochę nie lubiło i trochę nienawidziło, zebrała też ponad 90%. Nie śledzę tego jakoś bardzo, ale pamiętam, jak wyszło na jaw, że recenzje Metal Gear Solid V były pisane na podstawie 10 godzin grania u developera na miejscu. I bach, dawaj cyferkę która powie wszystko. Bardziej mnie jakoś ciekawi, gdzie gra skończy przynajmniej w podsumowaniach roku.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.