Skocz do zawartości

Ciekawe platformówki do grania przy dzieciach [PS4, Xone]


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

jakie platformówki polecacie do grania przy dzieciach? Napisałbym "dla dzieci" ale moja trzylatka jest na to za mała jeszcze.

 

Platforma: Xone lub PS4.

 

W co graliśmy: Ratchet, Raymany dwa ostatnie, Rare Replay (te Banjo są cholernie trudne, zwłaszcza przez brak save'a i mapy!) i niemal wszystko z WiiU.

 

Jakie założenia: dobra gra, w którą mogę sam grać, a dziecko patrzy (czyli Wiedźmin i GTA odpadają ;-)

 

Co odpada: Lego. W ogóle tego nie łykam, próbowałem kilka razy.

 

Co raczej odpada: Disney Infinity. Oglądałem gameplay z Elsą i wygląda na nudną, powtarzalną padakę ze słabymi poziomami. Czy w Skylandersów warto się pakować?

 

Mogą być oczywiście indyki, nie mam tu zbyt dużego rozeznania. Fajnie, gdyby nie były jakieś frustrująco trudne (jak np. nowe Duck Tales, czy nadchodzący Cuphead).

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Tearaway ograne na Vicie, dzięki. Trine też już sprawdzone, dzięki.

 

LBP 3 - poprzednie mi nie leżały, ale może jakimś cudem, jeśli znajdę niedrogo, to trójka da radę.

 

Max: generalnie czytałem,że jest słaby, ale sprawdzę, dzięki. Grałeś? Jak wrażenia? Widziałem, że wiele osób narzekało na kulawe sterowanie.

 

Aha, sprawdziłem też Ori, ale backtracking mnie zirytował.

Odnośnik do komentarza

Max jest spoko. Ogrywam praktycznie każdą platformówkę i 7 bym mu dał. No i śmieszna cena.

 

Co do LBP3 to mechanika skoku ciut lepsza, za to gameplay mocno zróżnicowany. Gierka chodzi po śmiesznych pieniądzach. Ostatnio u nas na PT widziałem że Yakubu sprzedawał ją za 45 zł. No i ma fajny dubbing PL więc będzie mogło sobie dziecko patrzeć.

 

Co do Tearaway na PS4 ma dużo nowgo contentu no i bankowo fajne obrazki dla malucha.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Heh, faktycznie, mój błąd.

 

Tak nawiasem mówiąc to strasznie dużo tych gier ograłeś przy trzylatce. Daleki jestem od krytyki, sam mam trójkę dzieci i wiem jak to wygląda, ale nie za dużo tego ekranu? No bo wiesz, same gry z WiiU i Wii to setki godzin. Do tego to co pisałeś o ogranych grach na PS4/Xone to kolejne dziesiątki...

Odnośnik do komentarza

To, że je ograłem przy córce, nie znaczy, że w całości. Założenie jest takie, że lubię czasem pograć za dnia - np. godzinkę-dwie w weekend. I wtedy nie może to być Halo/GTA/Wiedźmin/Gearsy/Uncharted, tylko coś, na co dziecko może zerknąć, gdy się bawi/krząta po mieszkaniu. Czasem mała siada koło mnie i ogląda, czasem wraca do swoich spraw. To nie tak, że przechodzę te gry w całości z dzieckiem u boku :-D Nawet nie w połowie.

 

Dlatego też gameplay nie może być paściarski - a taki jest dla mnie w Lego, zupełnie nie kupują mnie te gry. Idealny był Ratchet, ayman, czy Marian lub Captain Toad. Kolorowe, ładne, a przy tym cholernie grywalne.

Odnośnik do komentarza

I tak przez godzinkę dwie ograłeś wszystko co najlepsze na Wii, WiiU, PS4 i XOne? Sorry, ale chyba trochę ściemniasz. Wiem jak wygląda granie przy dzieciach, ja od 4 lat, czyli od kiedy mam dzieci, przeszedłem może z 10 gier na stacjonarkach? Weź pograj sobie wieczorem, a w dzień sobie z dzieckiem na tę godzinkę idź na spacer.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.