Skocz do zawartości

Moje gry na Google Play i appstore.


Zdunek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od jakiegoś czasu skrobię sobie gierki na telefon, niestety pozycjonowanie sklepu jest dosyć brutalne i w celu zaistnienia aplikacji potrzeba możliwie jak najwięcej ocen.
Jeżeli dysponujecie odrobiną czasu, to proszę o zagranie i ocenienie gry, wyższa ocena i liczba opinii(komentarzy) pozwoli wskoczyć grze na nową kartę polecanych  ;)

Lista gier na dzisiaj nie jest długa:

"Kropka"/ "dot game"

gatunek: zręcznościowa
PEGI: 3

Opis:
"Prosta gra z kropką. Jak długo przetrwasz?"

"Kropka" to prosta gra zręcznościowa polegająca na przetrwaniu. Steruj kropką za pomocą palca aby unikać czerwonych kropek i uzyskuj jak najlepsze wyniki.

Pokaż co potrafisz.

muzyka: emtebe, emtebe.com

Pobierz: 
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.steelpig.dotgame

Edytowane przez Zdunek
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Uwagi na szybkiego (gram bez dzwieku bo w robocie siedze)

 

- rob szybsze respy tych czerwonych dotow i niech poruszaja sie szybciej. z powodu ślamazarnosci przez dlugo jest zwyczajnie nudno i graczowi moze nie chciec sie czekac do bardziej ekstramalnej sytuacji

- stylistyka gierki spoko, aczkolwiek fajnie by chyba bylo, jakby te wrogie doty mialy rozne rozmiary, predkosci, kolory i wlasciwosci. Moze jakies levele dorob? 

- brak pauzy to karygodne zachowanie

- gra sie wylacza po zamknieciu reklamy

 

skup sie przede wszystkim na poprawie dynamiki gry i bedzie lepiej :) daje 3 gwiazdki na zachete

 

w czym pisales? 

 

Ja licze na to ze do konca roku wydam moja gierke w koncu, chociaz obecnie mam ponad miesieczna przerwe bo czasu brak :dunno:

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Uwagi na szybkiego (gram bez dzwieku bo w robocie siedze)

 

- rob szybsze respy tych czerwonych dotow i niech poruszaja sie szybciej. z powodu ślamazarnosci przez dlugo jest zwyczajnie nudno i graczowi moze nie chciec sie czekac do bardziej ekstramalnej sytuacji

- stylistyka gierki spoko, aczkolwiek fajnie by chyba bylo, jakby te wrogie doty mialy rozne rozmiary, predkosci, kolory i wlasciwosci. Moze jakies levele dorob? 

- brak pauzy to karygodne zachowanie

- gra sie wylacza po zamknieciu reklamy

 

skup sie przede wszystkim na poprawie dynamiki gry i bedzie lepiej :) daje 3 gwiazdki na zachete

 

w czym pisales? 

 

Ja licze na to ze do konca roku wydam moja gierke w koncu, chociaz obecnie mam ponad miesieczna przerwe bo czasu brak :dunno:

Dzięki za odpowiedź

 

-niestety wszystkie testy pokazały że większa częstotliwość kropek sprawi że gra będzie zbyt dynamiczna, pierwsza kropka pojawia się po 10 sek w celu zapoznania gry, każde kolejne kropki pojawiają się w innym odstępie czasowym który powstał na podstawie średniej ilości przegranych na dany czas gry

-w domyśle gra miała być prosta, niestety więcej leveli nie wchodzi w grę bo to typowa gra na punkty, może ew. jakieś ulepszenia, nie wiem, zawsze można dodać aktualizacje

-pauza była początkowo, zdecydowałem się na jej usunięcie ze względów praktycznych, nie powinien to być duży problem gdyż jedna gra trwa około 2min a w czasie połączenia przechodzi w "freez mode".

-gra działa na 14 000 urządzeniach, podaj model ;)

 

Jeszcze raz dzięki

Odnośnik do komentarza

Dużo lepiej teraz z dynamika :) zmiany na lepsze.

Ale dodałbym jeszcze, skoro pauzy nie ma, możliwość wyjścia z gry przez naciśnięcie back. Troszkę mi tego brakuje.

Daje gwiazdkę więcej :).

Znasz pojęcie game feel? Może dodaj lekkiego screen shake jak czerwone się zderzaja ze sobą :D albo lekkiego traila za dotem gracza/wrogimi ? i ponawiam pytanie - w czym napisales gierke? 

2db0183adf4bdba4540c33debdcfa381.jpg

Edytowane przez Rayos
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...