Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek drugi, powrót Mikołaja


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście wpis, zeszłoroczna akcja była cudowna.

 

Co się w ogóle z Veliusem dzieje? Mniej więcej do wakacji miałem z nim dość częsty kontakt, ale później gdzieś przepadł jakby w środek dżungli wyjechał :/.

Odnośnik do komentarza

W tym roku dołączę do całej akcji. Tylko pytanie dla bardziej w temacie. Można wysyłac gifty jak nie korzysta się z tej ich apki na telefon. Wiem, że część funkcji jest blokowana na ileś dni.  Nie chciałbym, żeby ktoś pod choinką znalazł prezent z info  "odblokujesz to za 7 dni".

Odnośnik do komentarza

Da sie na nowym sklepie sortowac po cenach takich jak wpisne w regulaminie?? Na codzien nie dodaje do wishlisty nic ponizej 5 euro bo tyle to chyba zawsze moge wylozyc jak w cos chce pograc. Kiedys byla zakladka pokazujaca wszystkie gry ponizej 5 i 10 euro. Teraz tego nie widze przy tym nowym layout'cie. Nigdy tez nie wysyłałem giftów nikomu z poza swojej listy więc mam noobowskie pytanie: jak sie wysyła komuś kto ma zamiast nazwy profilu ciąg znaków jak np. http://steamcommunit...61197982344444/ ? Jak wpisze Kamel (bo teraz taki ma) to złapie czy mam szukać po obecnym nicku jaki sobie ustawił (Ofi miał ich chyba z 10)?

Odnośnik do komentarza

Da się, tak jak zawsze, chyba tu się nic nie zmieniło :) Przy liście gier masz:

 

 aNaNJfe.png

 

Przy wyprzedaży pewnie bedzie to trochę inaczej wyglądać.

 

Jak nie możesz tego znaleźć, to wejdź w konkretny gatunek gry czy co Cię tam interesuje i na dole po prawej pod wsyzstkimi opcjami ograniczenia widoku powinieneś mieć "Zobacz wszystkio cośtam" i tam będzie miał te opcje. 

 

Możesz szukać bo obecnym nicku, ja ofiego tak znalazlem. Poza tym, dodajcie się po prostu do znajomych czy coś. Nie prościej tak? 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...