Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek drugi, powrót Mikołaja


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się w to nie bawię, chociaż może komuś coś kupię, jak parę okazji temu. Po prostu teraz przesiadłem się na PS4 i na PC nie gram, mimo kilku poinstalowanych dobrych gierek :/

Znów widzę te chore ceny: teraz jest obniżka na kilka gier, gdzie jeszcze niby drugi tytuł gratis i tak np. This War of Mine 120 zł, czy pakiet Trails Fusion 169 zł. Nice.

Odnośnik do komentarza

Ja się w to nie bawię, chociaż może komuś coś kupię, jak parę okazji temu. Po prostu teraz przesiadłem się na PS4 i na PC nie gram, mimo kilku poinstalowanych dobrych gierek :/

Znów widzę te chore ceny: teraz jest obniżka na kilka gier, gdzie jeszcze niby drugi tytuł gratis i tak np. This War of Mine 120 zł, czy pakiet Trails Fusion 169 zł. Nice.

Można grać na kilku sprzętach jednocześnie :D

 

 

 

BTW ja w tym roku nie bawie się w pół środki kupuje jedną ale za to nowszą  grę. Więc prośba na pierwszych 2 dniach wyprzedaży wstrzymajcie się z zakupem gier bo shadow tactics , planet coaster, this is the police czy inna gra może trafić w wasze ręce. Nie wiem kogo wylosuje ale zamiast kilku po prostu kupie jedną z jego wish listy według mnie najfajniejszą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dodawaj wcześniej  wish lista to lista życzeń nie ważne cena. A na promocji po prostu ktoś ci wybierze z tej wish listy jakąś grę. Proponuje też układać ją priorytetami. Ja mam na górze najbardziej chciane przeze mnie produkcje które systematycznie kupuje . 

Odnośnik do komentarza

Dodawaj wcześniej  wish lista to lista życzeń nie ważne cena. A na promocji po prostu ktoś ci wybierze z tej wish listy jakąś grę. Proponuje też układać ją priorytetami. Ja mam na górze najbardziej chciane przeze mnie produkcje które systematycznie kupuje .

Oj jak najbardziej, tak robiliśmy w zeszłym roku. Coś wyżej = chcę to bardziej.

Na wishliscie pewnie nic nie ma wiec przyjme wsio co wg autora dobre.

To nic nie dostaniesz :[

 

No kurde akcja polega właśnie na kupowaniu komuś czegoś z wishlisty a nie zgadywania co mogłoby Ci się spodobać. Przejedźcie sobie parę kolejek gier czy jak się to zwie, pododawajcie co ciekawsze do wishlisty i już.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...