Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek drugi, powrót Mikołaja


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

chcialem do infografiki podrzucic porownanie z 1 edycja, ale braklo czasu i checi na kolejne zliczanie danych :rayos: jak bardzo bedziecie chcieli to doloze 

 

I ile będziemy czekać? Kolejne 44 miesiące?

 

Też jestem leniwy i znajduję tysiące wymówek jak "trzeba" zrobić coś, czego mi się nie chce robić. Zayebiste podsumowanie BTW.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję pięknie za wyróżnienie. Nie spodziewałem się że cokolwiek osiągnę w tym wydarzeniu. :obama:

 

Rayos fajna infografika. Na przyszłe święta musi być tylko lepiej. Nie ma innej opcji. Dzięki panowie, to był niesamowity event. :fsg:

Odnośnik do komentarza

wychodzi mi na to, że najchętniej kupowaliśmy This War Of Mine. Na drugim miejscu ex aequo crypt of the necrodancer, ofxenfree, satellite reign.

 

Najpopularniejszy gatunek, to tak lecac po liscie gier... ciezko powiedziec :P rozrzut jest niesamowity, watpie zeby dalo sie jednoznacznego zwyciezce wytypowac, ale stawiałbym na rpgi/gry akcji 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Skoro mam znowu dostęp do forum, to napisz osobiście, że dziękuję za wszystkie gifty które od Was otrzymałem! Liczę na to, że przed kolejnym eventem zdążę wszystko ograć :)

Ponownie pokazaliśmy, że PCMR to jednak PCMR, a nie jakieś kĄsole pesanty składające się po 10 na jedną gierkę z wyprzedaży na PSN.

 

 

:master:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja również chce ograc wiekszosc tego co dostalem do grudnia, bedzie ciezko, ale musze chociaz 50% gier przejsc bo jak nie to mozna to inaczej potraktowa za brak szacunku dla ludzi, ktorzy wylozyli kase na gieri dla mnie.

 

Ja nadal nie umiem napisac nic poza "dziekuje", takie tu akcje sie odwalaly, akcja z civka :obama:, akcja adiego z Tyranny :obama:, gierki od gwiazdora :obama:, szalenstwa pawelgr5 i innych osob...no musialbym tu wymieniac wszystkich ale sie nie da, tak samo jak sie nie da opisac tego co czulem podczas tych swiat.

 

Bede tez obserwowal kto i czy przechodzi to co dostal tak dla siebie :shotgun:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...