Skocz do zawartości

Wipeout Omega Collection


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie tez wbilem wszystko w 2048 na zloto i 48lvl, teraz zostalo mi grindowanie Sola na zone eventach xd 

Pozniej odpalilem wersje HD i uwazam ze 2048 jest znacznie lepszy jezeli chodzi o wykonanie tras, grajac w HD wszystko wyglada mega sterylnie i nudno. 

Swoja droga Wyzwania w 2048 na A+ to cos pieknego, pelno emocji przez cale wyscigi <3

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
11 godzin temu, Siara_iwj napisał:

 

 

2:30 i zdjąłem hełm zlany zimnym potem z mokrymi, trzęsącymi się łapami i mrowieniem na całym ciele. Jest sztos i kolejny VR mesjasz. Teraz niech tylko ktoś skonwertuje Project Zero w fps i mogę umierać szczęśliwy. 

 

 

P.S. Dźwięk 3D idący z hełmowych słuchawek to majstersztyk. 

 

A sterowanie odbywa się tylko ruchami głowy czy też w duecie z padem?

Odnośnik do komentarza

Przetestowałem wczoraj u kumpla.
BRAWO za taki dodatek, BRAWO za tak zrobiony tryb VR.
Dynamika, muza, płynność, nie ma żadnego spadku jakości w tych aspektach kosztem gogli.
Zagrałem co prawda tylko 3 losowe trasy ale na ustawieniach totalnych czyli beczka to beczka całego statku z pilotem i mały kokpit. Chęci wymiotów nie uświadczyłem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.03.2018 o 23:07, grzybiarz napisał:

Ktoś pisał w temacie vr, ze idzie się porzygac.

 

Jak we wszystkich choć trochę dynamicznych grach, a to jest przecież Wipeout. 

 

Przez Switcha ostatnio zaniedbałem temat vr i jak się wczoraj dowiedziałem, że Wipeout dostał pełny tryb gogli, w dodatku bardzo udany, od razu zacząłem szukać swojej kopii w sklepach. Będzie grane po świętach. Mam nadzieję, że jakoś to zniosę - Trackmania ograna, i nie było problemu, chociaż to nie te prędkości.

Odnośnik do komentarza

W Trackmanii niestety tylko wybrane tory. Już nie pamiętam ile mniej więcej zabawy jest w vr, jakieś 2-3h na pewno, z co najmniej kilkoma powtórzeniami przejazdów. Ogólnie bardzo spoko to zrobili i tryb ma swoje momenty przy co ciekawszych rozwiązaniach terenowych.

 

V2 już wyszły, ale coś ich nie widzę w polskich sklepach. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też polecam! W końcu naprawdę dobre, zręcznościowe wyścigi na vr, u siebie żadnych dolegliwości nie odczułem a potrafi być bardzo dynamicznie:

 

 

Na szczęście jest też dużo opcji komfortu, ale części z nich kompletnie nie kumam, nie bardzo widzę różnice między "zablokuj kamerę na kokpicie" a "zablokuj kamerę na torze", oraz opcja " ustawienia pola widzenia - vr " nie mam pojęcia co robi . _.

W ogóle tłumaczenie opcji vr jest lekko niedorzeczne "ustawienia gogli VR" i możliwości: wył, duże, małe - tu akurat od razu widać o co chodzi ale z samego opisu nigdy bym nie zgadł(edit: z tego co widzę na jutubie to angielskie nazwy tych ustawień brzmią równie enigmatycznie i niejasno, tak że brawa za wierne tłumaczenie, lol)

 

 

Edytowane przez okoolarnik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.03.2018 o 23:07, grzybiarz napisał:

Ktoś pisał w temacie vr, ze idzie się porzygac.

 

W dniu 1.04.2018 o 17:09, AvengerGT napisał:

 

Jak we wszystkich choć trochę dynamicznych grach, a to jest przecież Wipeout. 

(....)



Tak jak wspomniałem w temacie PSVR, wszytko zależy od organizmu plus dochodzi do tego kwestia przyzwyczajenia.

Ja przykładowo potrafiłem grać dwie, trzy godziny pod rząd w niezwykle dynamiczne RIGS Mechanized Combat League i nie czułem mdłości. W DcVR grając w demo ciężko mi było jedno okrążenie przejechać, a gdy już miałem pełną wersję, to zaliczałem po kilkanaście wyścigów i nie odczuwałem dyskomfortu. 

Paradoksalnie najgorzej zniosłem
Robinson: The Journey, w którym poruszamy się na własnych kończynach i to niezbyt szybko (w RE VII było już :lapka:).
Ciężko było z gra 14 min wytrzymać, a próbowałem kilkukrotnie.

Wracając do Omega Collection, to całość wypadła jak złoto.

moSPFsC.jpg

Jestem zdumiony, że udało się to w skali jeden do jeden przenieść. :obama:

Oczywiście rozdzielczość poszła pod nóż, ale cała reszta jest zachowana. W stosunku do większości gier pod VR (a to jest tylko łatka), to sztos, który robi niesamowite wrażenie. Wrażenie, które mógłbym z RE VII właśnie przyrównać.

Sam WipEout na PS4(Pro), to jedna z najlepiej prezentujących się, najlepiej brzmiących i generalnie jedna z najlepszych pozycji na tę platformę. A jeżeli ktoś ma w domu PSVR z miejsca powinien aktualizację sprawdzić. Ten widok z kokpitu - poezja. No i raczej wiaderko nie będzie potrzebne - przynajmniej po 40 min. sprawdzania różnych trybów ja go nie potrzebowałem.

Odnośnik do komentarza
Cytat

Oczywiście rozdzielczość poszła pod nóż, ale cała reszta jest zachowana.

Tak naprawdę to nie. To znaczy gra wygląda na tyle ostro na ile pozwalają na to gogle vr i chodzi w natywnej rozdzielczości.
Digital Foundry mówiło, ze już na zwykłym ps4 gra ma supersampling z 1440p a na pro z pełnego 4k.
Oczywiście nie oznacza to że wygląda jakoś super ostro, bo nie, ale to jest chyba maks tego co się da wycisnąć z tych gogli.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem co jest nie tak, albo coś robię źle. Nie grałem wcześniej w wipeouta 2048. Sporo grałem w hd i fury. Nie mialem problemu w tych grach z wygraniem wyscigu. Zreszta w omega w tych dwoch czesciach dalej nie mam problemu. Ale w 2048 mam trudnosci z przejsciem już na samym poczatku. Cpu zasuwa tak ze go faisarem nie mogę dogonić i koncze wyścig na 8/7 pozycji. Do bani jest to że tylko jeden bolid jest dostępny. Frustracja powoli siega zenitu...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jako wierny fan WipEouta zamówiłem :banderas:

 

Gracie jeszcze coś chłopaki rekreacyjnie po sieci? Można byłoby się czasem zmierzyć. Platynkę też mam w planach wbić, szkoda że zdaje się być mniej trudna niż w HD, za to wymagane jest więcej grindu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...