Skocz do zawartości

Wipeout Omega Collection


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Powtarzam się jak zdarta płyta, ale takie filmiki to sobie mogą wsadzić, bo wszystko to widzieliśmy już na PS3. Po raz kolejny dają materiał bez choćby kilku sekund ze zremasterowanych tras z 2048. W przeciwieństwie do Ficusia poważnie martwię się o jakość tego portu.

Edytowane przez columbo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bez jaj żeby nie chodziło w 60 klatkach.

 

Swoją drogą ciekawe jak wyselekcjonują trofea- w sensie czy będzie tylko jedna platyna dla całego zestawu, czy dwie platyny (WHD, 2048) + DLC Fury, jak to było oryginalnie.

 

Coś mi się wydaje, że to będzie jedyna gra (jako remaster) w którą będę grał drugi raz. Ja nawet nie gram w tytuły, który ograłem na PS2 a teraz powychodziły w HD (Residenty, Final Fantasy X, God of War itd.).

Edytowane przez _daras_
Odnośnik do komentarza

przeciez oni przeniesli cala gre wipeout hd i fury w formie dlc do w2048 na vite i wyszlo im to ok to na odwrot by mieli klopot portujac na mocniejszy sprzet? no bez jaj panowie :D

 

vita byla slabsza od ps3 co dopiero od ps4, a kazdy dotychczasowy port z vity (gravity rush, tearaway itp) byl srogo podkrecony zarowno graficznie jak i w fps

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Kusi dla forumowych zmagań w multi, ale cena 145 PLN jest trochę zawyżona moim zdaniem.

 

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/wipeout-omega-collection/cid=EP9000-CUSA05670_00-WIPEOUTPREORDPSN

 

No i OST ma być zmieniony. Ciekawe czy stare kawałki zostaną.

 

• Lataj i słuchaj zupełnie nowej ścieżki dźwiękowej, zawierającej elektroniczne utwory Swedish House Mafia, The Prodigy, The Chemical Brothers czy DJa Kentaro.

Odnośnik do komentarza

Nie zdziwiłbym się gdyby stary OST został wycięty z powodu jakichś licencji jak to było w GTA, bo parę lat minęło od premiery jednak.

 

Co do ceny to rzeczywiście wydaje się odjechana, szczególnie że za Wipeouta HD na PS3 i 2048 na vitę przy obecnych promocjach zapłaci się łącznie... 21 zł xD

 

PS Jak ktoś nie ma jeszcze Bling Brigade w Wipeoucie HD na PS3, to jestem chętny do pomocy w ustawce.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Jak ja nie lubię, kiedy wycinają OST. Przecież nostalgia, opiera się także na tym, co słyszeliśmy - mam sentyment do kilku utworów i chciałbym żeby zostały. 
A i cena z d.upy - myślałem, że te 79 zł mogę jeszcze zabulić, a nie 2x tyle. No i płaciłem już na PSP, PSV, PS3 i teraz mam jeszcze płacić na PS4, za to co już było? 
Poczekam do jakiejś promocji i kupię:) Szkoda, że nie powstaje kolejny Wipeout na miarę PS4 Pro.
 

Odnośnik do komentarza

Ogólnie kupię w którymś momencie i znowu będę robić platynę  :P

 

Ja wczoraj odpaliłem po trzech latach Wipka HD, dwie godziny prawie siedziałem nad Zico i nie dałem rady :pipi:. Najlepszy czas jaki wykręciłem to było 30:94, chyba już nie wbiłbym platyny. Starość nie radość, palce już nie te hehe.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...