Skocz do zawartości

Uncharted: The Lost Legacy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Dodatki za 170 zł, a nawet drożej w pudełku? Przepraszam bardzo, ale kogoś chyba zdrowo popie,rdoliło. To nie jest tak, że oni przygotowali nowy silnik, animacje, grafikę, fizykę itd., więc kasowanie 2/3 ceny nowej gry za dodatek nawet jakby trwał on tyle co podstawka to jakieś nieporozumienie. Pozdrawiam wszystkich, którzy w ogóle rozważają zakup w tak rakowej cenie.

Polecam zamówić preordera , w niektórych sklepach gra jest już po 249zł. , ( było po 149)

polecam nie pisać już nic nigdy

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Cena Sony to 40$, czyli ok. 150 zł. Niektóre sklepy chcą kosić wyżej, żeby skroić nieświadomych.

 

To nie jest DLC, to niezależna od U4 gra, choć rzecz jasna korzysta z wypracowanych tam mechanik i technologii. Jest większa niż wiele pudełkowych "dużych" gier, z całkiem ciepło ocenianym Quantum Break na czele.

Odnośnik do komentarza

O czym tu w ogole mowa? Gra wyglada jak klatka U4 i powinna byla zostac dobrze dopakowanym DLC. Ogladalem gameplaye i myslalem sobie... boze po raz pierwszy nie mam w ogole entuzjazmu do jakiejs odslony Uncharted. Jak dla mnie, po bardzo udanym U4 powinni byli zostawic serie w spokoju i zajac sie na dobre TLOU 2 na ktore wszscy czekaja z wywalonym jezorem a nie przerabiac DLC na pelna gre z ktorej wyjdzie sredniak.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

got%20cersei%20eyeroll1_zpsgph7oo1f.gif

 

 

To pełna gra, ok. 10h singla, multiplayer i survival z U4 + nowe elementy do multi, robi to drugi team Naughty Dog (Marganu, Scherr). Gra bazuje na technologii i mechanice z U4 plus kilka nowości, jest krótsza niż numerowana część, dlatego za wszystko 40$ zamiast 60$. Jak ktoś szuka tutaj "rewolucji", to pomylił rzeczywistość z jakąś alternatywną.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Serio jak się czyta forum ostatnio to ma się wrażenie, że wszystko jest be, nieważne jaka gra wychodzi.

 

Bo jak napiszesz, że Ci się podoba, to zaraz pojawi się jakiś jaśnie oświecony NIKT i napisze Ci, że przez Twój brak jakichkolwiek wymagań, wspierasz raka, toczącego tę branżę i skoro lubisz, jak Cię dymają... czy coś w ten deseń. Już nie raz widziałem podobne komentarze, ostatnio nawet w temacie GoW :)

Odnośnik do komentarza

Eee tam, dla mnie to normalny tytuł retail i jako takiego mam zamiar go zakupić - pudełko na półkę :)

Skończcie już z tym "dodatkiem" - tym był u źródła, ale w trakcie rozrósł im się do rozmiarów pełnoprawnego tytułu.

Ciekawe ilu z tych narzekaczy kupiło na premierę The Order 1886 za pełną cenę - tu nie było problemów, bo gra na początku nie miała być dodatkiem, prawda?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...