Skocz do zawartości

Uncharted: The Lost Legacy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno jest pewne - szybko nowego Uncharted od ND nie zobaczymy, a najpewniej przekażą markę komuś innemu. Teraz przez parę lat będą zajęci TLoU2 i pewnie jakieś dlc do tego, a potem w końcu będą chcieli zająć się jakimś nowym ip, już na nową generację.

 

Najsmutniejsze jest to, że PS4 będzie pierwszym playstation bez nowego ip od psiaków :(

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

I tak się składa, że PS4 to konsola, na której dostępne są/będą wszystkie gry ND zrobione pod banderą Sony. Trylogia Crasha, cała seria Jak & Daxter do końca 2017, remaster TLoU, Kolekcja Nathana Drake'a, Uncharted 4, Uncharted: The Lost Legacy i TLoU II. Został tylko Crash Team Racing, ale po mega sukcesie N. Sane Trilogy to chyba kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

 

Dla mnie jakoś Uncharted 4, Uncharted The Lost Legacy i w perspektywie The Last of Us Part II to nie jest powód do smutku...

A kto niby pisze, że jest?

 

cała seria Jak & Daxter do końca 2017

Skąd to info? Jakiś kolejny remaster w drodze? 

 

 

http://gematsu.com/2017/04/jak-daxter-jak-ii-jak-3-jak-x-combat-racing-coming-ps4-ps2-classics

 

Cyfrowo. No i "jedynka" dodawana jest nawet w bonusie do przedpremierowych zamówień na The Lost Legacy. Wyjdzie tego samego dnia, co Uncharted.

Odnośnik do komentarza

Info od DF

- "The Pro implementation in Lost Legacy is identical to Uncharted 4" 

- i-e native 1440p at 30 FPS.
- Core artwork, lighting, physics and texture qualities are the same level as Uncharted 4.
- The India open-area is the single largest area in an Uncharted game
- Game play mechanics are mostly the same with minor game play modifications (silenced pistols and lock picking minigames)
- DLC length is said to be the same as Uncharted 1 

:fsg:

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Ale coś w tym jest... Grając w U4, po kilku godzinach na tej zielonej wyspie miałem dwa uczucia z przeciwległych krańców skali - z jednej strony obawiałem się, że to już koniec tej wspaniałej przygody, a z drugiej odczuwałem zawód, gdy po wspięciu się na kolejne ogrodzenie/przeszkodę terenową, Nate odkrył kolejną miejscówkę, w której musieliśmy spędzić kilkadziesiąt minut. Całe szczęście genialny epilog wynagrodził mi wszystko i sprawił, że gra zostawiła po sobie jak najbardziej pozytywne wrażenie.

Jeśli chodzi o The Lost Legacy to obawiam się powtórki z U3 - prawdziwy trzon zespołu znów robi The Last Of Us (tym razem PART II), a praktykanci, sprzątaczki i woźny odpowiadają za tę odsłonę - na pewno będzie efekciarsko, ale czy fabularnie będzie się trzymało kupy i miało jakikolwiek sens? Zobaczymy...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No i niech będzie efekciarsko, w końcu z tego ta seria zasłynęła, więc niech się też "zakończy" (na tej generacji ;)) z przytupem. Chociaż podoba mi się kierunek, w którym Neil&Bruce popchnęli serię, to nie obrażę się jak będzie trochę więcej akcji. W czwórce dostaliśmy tylko jedną większą akcję, która już była znana z pokazu na E3. Skoro dostaniemy największy otwarty teren z całej serii, to dla różnorodności niech wrzucą też jakąś szaloną akcję. Nie wiem, niech rozwalą kolejny środek transportu - był już pociąg, statek, samolot, to co tam jeszcze zostało, jakiś helikopter czy coś? :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...