Skocz do zawartości

Problem z zapisem gry.


buchi86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam dość nietypowe pytanie odnośnie pomocy od osób zajmujących się programowaniem. Trochę późno, ale zabrałem się za Darksiders II na PS3. Mimo iż gra jest oryginalna w wersji pudełkowej, konsola jak i sama gra po ostatniej aktualizacji, to jednak jest z nią problem. W czasie rozgrywki pojawił się błąd przy wczytywaniu animacji blokując możliwość dalszej gry. Jak na złość w tym samym momencie dokonał się automatyczny zapis gry. Pisałem do Cenega i niestety ale rozkładają ręce. Czy jest to w ogóle możliwe, aby edytować zapis mojej gry tak aby przeskoczyć z rozgrywką do etapu późniejszego lub wcześniejszego z przed błędu??

 

Ps. Da się odczytać zapis i przejść do ostatniego miejsca w grze, ale bezpośrednio po jej wczytaniu ekran robi się czarny i widać tylko HUD bez możliwości poruszania się postacią lub zrobienia czegokolwiek, jedynie mogę zmienić perspektywę mini mapki i wejść do menu pauzy.

 

Ps2. Szkoda mi 9:20 h rozgrywki :(

 

Z góry dzięki za pomoc

Edytowane przez buchi86
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odpisali błyskawicznie, dosłownie w ciągu kilku minut. Zaproponowali rozwiązanie na które wpadłem sam (usunąć jeden z dwóch zapisów gry, co nie pomogło), oraz jeśli się nie powiedzie to podsunęli mi link do Solucji gry :/. Trochę się na tym zawiodłem i napisałem do nich czy to wszystko co są w stanie zrobić bo grałem w Darksiders 1, teraz 2 i zamierzam 3 ale jak widać nie zrobiło to na nich wrażenia bo do tej pory nic nie odpisali. Niby jeden gracz to nic takiego, ale jak mnie tak potraktowali to tak samo potraktują każdego innego kto zgłosi się o pomoc a to już przykre... :(.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Mam dość nietypowe pytanie odnośnie pomocy od osób zajmujących się programowaniem. Trochę późno, ale zabrałem się za Darksiders II na PS3. Mimo iż gra jest oryginalna w wersji pudełkowej, konsola jak i sama gra po ostatniej aktualizacji, to jednak jest z nią problem. W czasie rozgrywki pojawił się błąd przy wczytywaniu animacji blokując możliwość dalszej gry. Jak na złość w tym samym momencie dokonał się automatyczny zapis gry. Pisałem do Cenega i niestety ale rozkładają ręce. Czy jest to w ogóle możliwe, aby edytować zapis mojej gry tak aby przeskoczyć z rozgrywką do etapu późniejszego lub wcześniejszego z przed błędu??

 

Ps. Da się odczytać zapis i przejść do ostatniego miejsca w grze, ale bezpośrednio po jej wczytaniu ekran robi się czarny i widać tylko HUD bez możliwości poruszania się postacią lub zrobienia czegokolwiek, jedynie mogę zmienić perspektywę mini mapki i wejść do menu pauzy.

 

Ps2. Szkoda mi 9:20 h rozgrywki :(

 

Z góry dzięki za pomoc

Miałem taki sam problem (x360),konsola zawiesiła mi się na końcu,gdze otwieramy takie wielkie wrota:) niestety pozostaje grać od nowa.Gra choc zainstalowana na hd ,często robiła zwiechy.Czego oczekiwałeś od nich? ciesz się że raczyli odpisać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...