Skocz do zawartości

Atr3ju

FightCade - gry arcade online 2vs2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałem tylko napisać o pewnej platformie online gier arcade mame itd. Zwie się FightCade, jest to emulator ktory jednocześnie pozwala na łatwe granie we stare gry z automatów po internecie i co najważniejsze omija NAT co mnie bardzo cieszy (wewnętrzne ip) i działa na windowsa, apple i linuxa. Serwer prawdopodobnie jest w Europie więc tym bardziej powinno to zadowolić nas Polaków.

Emulator oczywiście potrzebuje romów (gier), założenie konta jest proste, bezproblemowe, a połączenie z innym użytkownikiem (najwięcej graczy jest z ameryki) jest banalnie proste. Nasze zmagania są nagrywane więc później możemy przeglądnąć replay z rozgrywki.

Pierwszego dnia grałem w Alien vs Predator z graczem z Japonii a drugiego w Cadillacs & Dinosaurs z graczem z polski. Nie ma praktycznie żadnych lagów, gra się bardzo przyjemnie, od dawna poszukiwałem takiej platformy która nie wymaga ustawiania we wtyczce kaillera w wielu emulatorach.

Uruchamiasz program/emulator wybierasz grę, wyzywasz kogoś na pojedynek (challenge) i grasz bez lagów.

https://www.fightcade.com

2m5yo.jpg

• Plusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta