Skocz do zawartości

Switch - prezentacja, preordery i ogólna szajba :)


aux

Czy forumek kupi Switcha  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kupisz Switcha?

    • Oczywiście że tak i to w dniu premiery!
    • Oczywiście że tak, ale nie od razu
    • Raczej tak, zastanowię się jeszcze
    • Raczej nie, zastanowię się jeszcze
    • Nie, ta konsola zupełnie mi nie pasuje


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam bym brał również neon'a, ale że nie kupuję sprzętu na premierę, to może do tego czasu Nintendo pokusi się o jakąś limitowaną edycję...

 

Polę do popisu w kwestiach kolorystycznych to oni mają, jednak bardziej jestem pewny, że za jakiś czas zniknie Neon i zostanie tylko Gray. 

Odnośnik do komentarza

 

Ja tam bym brał również neon'a, ale że nie kupuję sprzętu na premierę, to może do tego czasu Nintendo pokusi się o jakąś limitowaną edycję...

 

Polę do popisu w kwestiach kolorystycznych to oni mają, jednak bardziej jestem pewny, że za jakiś czas zniknie Neon i zostanie tylko Gray. 

 

Mówisz, że neon będzie bardziej trzymał cenę?

Odnośnik do komentarza

To oczywiście tylko moje zdanie ale z doświadczenia pamiętam jak w poprzednich generacjach wszelakie odnogi kolorystyczne po jakimś czasie znikały z ofert i zostaje przeważnie czarny lub biały, ponieważ wykonanie plastiku w tych kolorach jest najtańsze i najłatwiejsze do spełnienia wymogów. Tutaj są to tylko kontrolery a nie cała konsola, tak jednak wszyscy widzą, że joy-cony aż kipią tymi kolorami co na pewno nie jest łatwe do wykonania. 

 

Na wielu forach na Zachodzie już obecnie mówi się o niemożności złożenia preorderów na wersję Neon i zostają same szaraki. Może to być tylko kwestia zamówień przedpremierowych ale istnieje opcja, że Nintendo z premedytacją tworzy Joy-Cony w skali 2:1/3:1 na korzyść Szaraczka.

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...