Skocz do zawartości

Switch - prezentacja, preordery i ogólna szajba :)


aux

Czy forumek kupi Switcha  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kupisz Switcha?

    • Oczywiście że tak i to w dniu premiery!
    • Oczywiście że tak, ale nie od razu
    • Raczej tak, zastanowię się jeszcze
    • Raczej nie, zastanowię się jeszcze
    • Nie, ta konsola zupełnie mi nie pasuje


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, nie zaprzeczam, że gra na Switchu powinna chodzić w stałych 30fpsach chociażby, bo konsole spokojnie na to stać. Zwyczajnie ocenianie poziomu mocy konsoli poprzez port moim zdaniem mija się z celem bo tak samo przytoczyłem The Last of Us, który był portowany na PS4 przez blisko 2 lata od samego Naughty Dog i porównajmy to jednak do Uncharted 4, no przepaść jest i to duża. 

 

Zwyczajnie czas pokażę na co stać Switcha, gdy wyjdą pierwsze generację pisanych pod tą platformę tytułów. Breath of the Wild był tworzony z myślą o specyfikacji i możliwościach Wii U i to widać, zwłaszcza wykorzystanie technologii z Xenoblade'ów (aby tekstury na obiektach były dalej dobrej jakości z oddali, tak czasami z bliska widać jeszcze niedoskonałości tej techniki). Tak jednak sama myśl, że konsola wielkości małego tableta jest mocniejsza od WiiU/PS3/X360 to robi wrażenie (darujcie sobie teksty bo komórki mają podobną moc, tylko nie widać tego po żadnej grze a optymalizacja w telefonach w zasadzie nie istnieje). 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że Zelda nie chodzi chociaż w tym FHD. Bądźmy szczerzy, ale to to mocny fail ze stronny nintendo.

Osoby z TV powyżej 50 cali na pewno będą odczuwać dyskomfort związany z rzucającymi się na każdym kroku ząbkami. Nie jesteśmy graphic whore, ale jakieś standardy w 2017 roku powinny obowiązywać.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Uroki nowej konsoli. Podjęli by decyzję kilka miesięcy wcześniej to pewnie dostalibyśmy wizualnie lepszy kawałek kodu. Tak jednak czy to jest aż takie straszne jak na tytuł startowy? Obstawiam, że wielu recenzentów również posiada 50/60" tv a mało, który po recenzji dawał odczuć, że na dłuższą metę komuś to przeszkadza jak sama gra jest rzekomo tak fantastyczna. Tym bardziej, że w takim przypadku to Xbox One nie ma prawa bytu skoro dobre 70% gier chodzi w 900p

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że Zelda nie chodzi chociaż w tym FHD. Bądźmy szczerzy, ale to to mocny fail ze stronny nintendo.

Osoby z TV powyżej 50 cali na pewno będą odczuwać dyskomfort związany z rzucającymi się na każdym kroku ząbkami. Nie jesteśmy graphic whore, ale jakieś standardy w 2017 roku powinny obowiązywać.

 

 

jak gra kozak, to się obroni przed ząbkami i innymi dziwnymi cyframi. Jak gra jest wydmuszka, to pozostaje jaranie się grafiką, deszczem na masce i innymi bzdurami.

Odnośnik do komentarza

A mi zwisa UHD, 60 klatek i inne bajery, jestem fanbojem Nintendo, ale muszę się zgodzić z niektórymi że wydawanie tak słabego sprzętu w 2017 jest głupie. Rozumiem politykę Nintendo, dostarczają wybitne gry na słabych sprzętach. To się sprawdza, ocean dolarów płynie do Kioto. Ale właśnie trzeba spojrzeć jakie cuda czarują inni na Prosiaku. Horizon urywa dup.sko i cieszy oczy. Marzę o takiej grafice w Zeldzie. Skyward Sword z Wii miał piękny art style, ale cierpiał na typowe wady 480p. W czasach Wii U wszyscy wierzyli że następny sprzęt to będzie (w końcu) potwór na miarę PS4. I znowu lipa, choć oczywiście idea Switcha jest bardzo fajna i mi się podoba. Chciałbym doczekać potężnej konsoli Nintendo, ale obawiam się że czegoś takiego nie będzie. Dlatego cieszmy się tym co jest. 98 na Meta!!!! :)

Odnośnik do komentarza

98 na Meta!!!!

 

to jest większy FAKAP niż ta pomyłka na oscarach co zły film przeczytali z kartki i była chryja

 

 

zelda napewno będzie dobra, ale te wszystkie 10/10 to jaka parodia, jak to widze to czuje sie jak bym oglądał recenzje PIS w TVP (mam nadzieje że rozumiecie analogie)

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

 

98 na Meta!!!!

 

to jest większy FAKAP niż ta pomyłka na oscarach co zły film przeczytali z kartki i była chryja

 

 

zelda napewno będzie dobra, ale te wszystkie 10/10 to jaka parodia, jak to widze to czuje sie jak bym oglądał recenzje PIS w TVP (mam nadzieje że rozumiecie analogie)

 

Czyli wszystkie redakcje growe świata zmówiły się i specjalnie zawyżają noty z recenzji ? Yano kiedy wychodzisz na ulice w tej sprawie ?

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

98 na Meta!!!!

 

to jest większy FAKAP niż ta pomyłka na oscarach co zły film przeczytali z kartki i była chryja

 

 

zelda napewno będzie dobra, ale te wszystkie 10/10 to jaka parodia, jak to widze to czuje sie jak bym oglądał recenzje PIS w TVP (mam nadzieje że rozumiecie analogie)

Grałeś już? Zagraj najpierw, a później wydaj wyrok!

Odnośnik do komentarza

 

98 na Meta!!!!

 

to jest większy FAKAP niż ta pomyłka na oscarach co zły film przeczytali z kartki i była chryja

 

 

zelda napewno będzie dobra, ale te wszystkie 10/10 to jaka parodia, jak to widze to czuje sie jak bym oglądał recenzje PIS w TVP (mam nadzieje że rozumiecie analogie)

 

Dlaczego?

 

Co do jakości sprzętu, to już pisałem kilkukrotnie, to jest sprzęt przenośny z możliwością odpalania gier w trybie stacjonarnym. Nie da się tego odwrócić czy myśleć o Switchu inaczej z bardzo prostej przyczyny: zapotrzebowanie na energię elektryczną. Nie spotkałem się z żadnym urządzeniem przenośnym (tablet, komórka) które oferowałoby moc nawet takiego zwykłego, słabawego XO (które z kolei nawet nie oferuje tych 1080p i płynnych 30fpsów w większości gier) i mowa jest tutaj nawet o sprzętach wartych 3-4 kafle. Nie wiem co musiałoby zrobić NINy, żeby wydać przenośny sprzęt o mocy wystarczającej do grania w 1080p w nowoczesne gierki (czyli powiedzmy zwykła plejka 4), ale pewnie mowa tutaj o czymś czego jeszcze nie ma, a to zazwyczaj brzmi bardzo drogo.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

 

98 na Meta!!!!

 

to jest większy FAKAP niż ta pomyłka na oscarach co zły film przeczytali z kartki i była chryja

 

 

zelda napewno będzie dobra, ale te wszystkie 10/10 to jaka parodia, jak to widze to czuje sie jak bym oglądał recenzje PIS w TVP (mam nadzieje że rozumiecie analogie)

 

 

Najpierw przeczytaj co napisałem, bo jak widać inni poświęcili jakoś te 2 minuty czasu (no chyba, że wolno czytasz nie wnikam) ale nigdzie nie pojechałem po Horizonie czy bronie świętej mocy Switcha. Podałem idealny przykład, gdzie każdą z konsol można by tak szybko sprowadzić do miana wydmuszki bo ludzie oceniają możliwości konsoli poprzez zwykły port. Oczywiście, że jakby Nintendo chciało to wrzucili by tam najnowszą Tegre na Pascalu w 16nM, wcale się nawet nie zdziwię jak wydadzą za 2/3 lata usprawnioną wersję z mocniejszymi bebechami. Tak jednak troll w postaci Twoich postów niszczy wszystko. Czytasz Ty siebie w ogóle? Określasz kogoś mianem Fanboya a jedziesz teraz każdego kto tylko się hypeuje na Zelde bo Twoim zdaniem wszyscy recenzenci na świecie patrzą na tą grę przez różowe okulary, zaś Horizon to uczciwa szczera ocena? Ponownie przeczytaj co napisałem na poprzednich postach a się przekonasz, że pod wieloma względami Zelda robi różnicę. 

Odnośnik do komentarza

 

98 na Meta!!!!

 

to jest większy FAKAP niż ta pomyłka na oscarach co zły film przeczytali z kartki i była chryja

 

 

zelda napewno będzie dobra, ale te wszystkie 10/10 to jaka parodia, jak to widze to czuje sie jak bym oglądał recenzje PIS w TVP (mam nadzieje że rozumiecie analogie)

Bo tu chodzi chyba o magię samej serii Zelda. Masz rację, np. taki Wiedźmin 3 moim zdaniem jest lepszą grą, bardziej rozbudowaną zarówno w aspektach technicznych, wizualnych jak i fabularnych. Zasługuje na wyższe noty no i w sumie takie dostawał. Jestem fanem zeldy ale szacunek do takiej gry jak Wiedźmin zostanie do końca życia.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Myslicie, ze Zelda naprawde jest taka rozpoznawalna? Wątpię by casualowi gracze cody i fify siedzieli czym jest Zelda. Pewnie gdzies słyszeli ta nazwę i na tym sie kończy. Imienia głównego bohatera tez nie wymienia. Nie wydaje mi się by recenzenci dawali wysokie noty bo ma zelda w nazwie. Takie podbijanie ocen to jest przy grach Blizzarda( bo to Blizzard, musi być dobre, wiec dajemy dodatkowe oczko w górę).

Odnośnik do komentarza

Mi się wydaje, że tutaj górę wzięła czysta grywalność. Nasz Wiesiek genialna gra, ale to fabuła, dialogi, klimat, oprawa podnoszą ocenę. Sam gameplay jest po prostu okej, ale wcześniej wpsomniane aspekty sprawiają, że chce się grać, grać i dowiadywać co będzie dalej. Nie powiem, bo dla mnie Wiesiek, to jedna z moich ulubionych gier. Niemniej grając w nową Zeldę ma się poczucie grania w coś unikatowego, a gameplay jest intuicyjny i człowiek od pierwszych sekund czuje się jak ryba w wodzie. Wszystko cieszy, bawi i zachęca do odkrywania sekretów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...