Skocz do zawartości

Switch - prezentacja, preordery i ogólna szajba :)


aux

Czy forumek kupi Switcha  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kupisz Switcha?

    • Oczywiście że tak i to w dniu premiery!
    • Oczywiście że tak, ale nie od razu
    • Raczej tak, zastanowię się jeszcze
    • Raczej nie, zastanowię się jeszcze
    • Nie, ta konsola zupełnie mi nie pasuje


Rekomendowane odpowiedzi

Kurde jest w moim media markt switch, pro kontroler i zelda. Walczę ze sobą aby nie pojechać i nie kupić. No nie spodziewałem się że hype na ten sprzęt mnie zaatakuje. Niby wiem że będzie jak z wii u. Jedna gra na 2-3 miesiące a potem sprzęt do szafy. Ja to wszystko wiem ale cholera zelda i nawet ten bomberman kusi. Ma ktoś jakiś dobry sposób na ostudzenie hype'u ? 

 

 

BTW  ktoś tego bombermana ma i testował ? dobre to ?

Odnośnik do komentarza

 

 

98 na Meta!!!!

to jest większy FAKAP niż ta pomyłka na oscarach co zły film przeczytali z kartki i była chryja

 

 

zelda napewno będzie dobra, ale te wszystkie 10/10 to jaka parodia, jak to widze to czuje sie jak bym oglądał recenzje PIS w TVP (mam nadzieje że rozumiecie analogie)

Grałeś już? Zagraj najpierw, a później wydaj wyrok!

 

no własnie o to chodzi że grałem, i 10/10 to powinna być gra niemalze idealna, a tutaj do ideału brakuje sporo, chociażby cały element techniczny

Odnośnik do komentarza

 

 

 

98 na Meta!!!!

to jest większy FAKAP niż ta pomyłka na oscarach co zły film przeczytali z kartki i była chryja

 

 

zelda napewno będzie dobra, ale te wszystkie 10/10 to jaka parodia, jak to widze to czuje sie jak bym oglądał recenzje PIS w TVP (mam nadzieje że rozumiecie analogie)

Grałeś już? Zagraj najpierw, a później wydaj wyrok!

no własnie o to chodzi że grałem, i 10/10 to powinna być gra niemalze idealna, a tutaj do ideału brakuje sporo, chociażby cały element techniczny
A skończyłeś grę na Switchu? Bo nawet, jeśli na WiiU dużo bardziej chrupie to przecież oceny obu wersji mogą być inne. Te sporadyczne niedoróbki można wybaczyć, jeżeli gra jest wybitna. Podobnie wybaczyłem niektóre wpadki z AI w TLOU, odnośnie "widzenia" Ellie. Czy sterowanie i pustki w SOTC, albo kamerę i spadki animacji w TLG. Wymienione gry Uedy powinny dostać w takim razie po 7/10, a jednak recenzenci oceniają średnio na 8, a gracze nawet na 10, bo geniusz to geniusz. Co innego niedoróbki w nudnych sandboxach, wydawanych co rok, między innymi od Ubisoftu. Wszystko zależy od fanu, różnorodności, i miliona innych aspektów. Nikt normalny nie obniży oczka genialnej grze w ocenie za kilka klatek mniej, w kilku miejscach. Zresztą zobacz jeszcze jaka w Zeldzie jest widoczność, aż po horyzont. Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Mam i ja, pierwsze wrażenia:
- jakie to małe
- joycony fajnie pracują
- początkowo na starym sofcie... konsola uznała że lewy joycon jest rozładowany, dopiero po aktualizacji softa ( plus wpięte joycony w konsolkę i reboot ) już było okej.
- bez problemowe zlinkowanie konta
- jak to działa :banderas: a ta Zelda  :obama: 
- jeżeli wsadzicie wyłączoną konsolkę do docka -> automatycznie się włączy.
żeby ją wyłączyć ( a nie tylko uśpić ) trzeba odpiąć pady i dopiero wybrać z opcji zasilania wyłączenie konsoli -> wpięcie joy con'ów by się ładowały bez włączonej konsoli w docku.
Trochę to skomplikowane mogli to ułatwić.

Co do Folii... folia HORI Z A J E B I S T A, wiele wybacza, na przykład mi lewa strona nakleiła się idealnie, po prawej miałem jakieś syfy, lekkie odgięcie folii + taśma klejąca czynią cuda, została jakaś jedna kropka ale na prawdę aplikacja jak i jakość folii świetna.

Futerał - zwykły, twardy futerał plus kieszeń na 3 carty, wydaje się wytrzymały.

Odnośnik do komentarza
bardziej chrupie

 

nie chodzi mi o spadki animacji tylko że na TV grafika jest (pipi)owa

 

Podobnie wybaczyłem niektóre wpadki z AI w TLOU, odnośnie "widzenia" Ellie

 

ile razy trzeba powtarzać że to nie są niedoróbki tylko całkowicie specjalne zagranie żebyś sie nie musiał wkurzać że masz całe skradanie z(pipi)ane bo ellie dała sie zobaczyć - dlatego wrogowie jej nie widzą

Odnośnik do komentarza

 

bardziej chrupie

 

nie chodzi mi o spadki animacji tylko że na TV grafika jest (pipi)owa

Podobnie wybaczyłem niektóre wpadki z AI w TLOU, odnośnie "widzenia" Ellie

 

ile razy trzeba powtarzać że to nie są niedoróbki tylko całkowicie specjalne zagranie żebyś sie nie musiał wkurzać że masz całe skradanie z(pipi)ane bo ellie dała sie zobaczyć - dlatego wrogowie jej nie widzą
Grafika, grafika, grafika... zostawiam bez komentarza.

 

Celowo było zrobione, że jej nie widzieli, ale to, że się czasem plątała im pod nogami to też było celowe, czy jak? TLOU to mój nr1, a jednak nie bronię tych wpadek jak jakiś fanboj... celowe, celowe, celowe... za kilka lat nie będę o tym pamiętał, za to geniusz tej gry zapamiętam na zawsze. Amen.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

No ja bym musiał już mocno fundusz naciągnąć bo chce kupić zelde i bombermana  więc stąd moje pytanie. 300 zł na pro kontroler piechotą nie chodzi. Jeżeli jednak nie jest wygodne granie na joyconach połączonych to nie cche mi się 100 h w zeldzie tak męczyć. 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

jak się gra na tych połączonych padzikach na tv ? Czy od razy brać pro kontroler czy to wygodne jest ? 

 

 

Blancik ciężko powiedzieć, indywidualna sprawa. Moim zdaniem pad jest całkiem wygodny, ale zdaje sobie sprawę z tego, że komuś może nie podpasować. Ciężko to wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza

grałem niewiele bo kilka minut tylko w każdym z trybów, ale tryb "padzika" jest całkiem wygodny, trzeba się tylko przestawić na małe przyciski i trochę węższe ustawienie całości. 

 

Ale i tak IMO najwygodniej joyconów się używa jako dwa osobne byty, możesz usiąść wygodnie ,trzymać ręce jak chcesz i grasz :banderas: zupełnie jak na Wii, tylko bez kabla łączącego nunchucka z wiilotem :banderas: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...