Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdzie nie jest powiedziane, że to jest kontynuacja. Pójście w numerki to logiczny krok, jeśli chcą z tego zrobić serię, i bynajmniej ciągłości fabularnej oznaczać nie musi. 

Jeśli ta dwójka ma już coś sugerować, to raczej powrót do korzeni jedynki i skupienie się bardziej na fabule, niż na mmo, tak mi się przynajmniej wydaje. A jak jednak będzie fabularnie powiązana to... no cóż, i tak wolę jedynkę, więc będę zadowolny :P

Odnośnik do komentarza

Ja obstawiam jedną koncepcję odnośnie kontynuacji 

 

 

Jako że w pierwszym Xenoblade świat został zmieniony i wszystkie rasy przestały żyć na Bionisie, tylko na wzór normalnej planety nadającej się do zamieszkania, to obstawiam, że nowy bohater, lokację i to wielkie drzewo przypominające trochę drzewo Many są efektem właśnie zakończenia z pierwszego Xeno. Zakładam że bohaterów z jedynki nie spotkamy ale jakieś naleciałości będą (kto wie może będziemy świadkami legend o Shulku i mieczu Monado).

 

 

Swego czasu trafiłem z podstawą fabularną Xenoblade Chronicles X opierając się na dwóch trailerach, tak więc mam przeczucia że tutaj również trafię w sedno ;p 

 

Odnośnik do komentarza

Spodnie MC mogą stawać w szranki z tymi Tidusa, niestety.

 

No, ja leciutko biorę słaby design postaci plus w miarę spoko wygląd eq z jedynki, ponad te niewiele lepiej wyglądające postaci (które jakoś tak designem nie pasują mi do całości) i portki bohatera. Oby szybko dało się gościa przebrać w coś normalniejszego, bo chyba to, że widoczne będą zmiany ekwipunku nie podlega wątpliwości.

Odnośnik do komentarza

Po szmatach bohatera obstawiałbym że nurkuje albo biega po lokacjach z rzadszym powietrzem i zakłada to aby mieć czym oddychać ale jak to w jRPGach jego szmata pewnie ma tylko charakter wizualny i potrzebny mu ten pseudo akwalung jak świni siodło. 

 

Na art style nie narzekam, jest mangowy i bardziej przypomina ten z pierwszego Xeno. Chara designera z XCX z kolei nie znoszę bo poziom graifczny tych postaci stoi w miejscu od czasu pierwszej Xenosagii (a szkoda bo sam artysta bardzo ładnie rysuje i jego postacie na papierze wyglądają o niebo lepiej niż w samych grach). 

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

 

 

Large-scale recording is abridged at the end of this month. 

Of course the title is an example of Xeno. 

This time the writer puts himself and there are five people, but the 

score is compiled by me all, 

so the premonition that seems to be a tremendous amount of musical score .... 

Even a part-time job may not make it in time (^ ^;) to hire it. 

This picture is still about 1/4. 

Moreover, it 

is still about half because it is about half from the total number of songs . 

I have no choice but to work hard on each step.

http://www.procyon-studio.com/blog/wp-content/uploads/2017/03/xenoscore.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Nic. Jedyna "aktualizacja" dotycząca gry to tweet żony producenta, że nie może doczekać się czerwca. Wcześniej w podobny sposób podsycała atmosferę przed zapowiedzią XCX.

 

Także jeżeli konkrety, to na e3.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.