Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

DLC:

 

Support items for your journey – December 2017
New quests for the main game – January 2018
New rare Bade – Spring 2018
New Challenge Battle Mode – Summer 2018
New Story and Adventure – Fall 2018

 

Poza ostatnim to nic waznego, ale to new story and adventure...no nie wiem. Moze sie nie zmiescilo wszystko na carcie z grą, ale to chyba naiwne myslenie.

 

Gra swoja droga wyglada kozak.

Odnośnik do komentarza

Nintendo zaraziło się rakiem w najgorszy możliwy sposób [*]

czy ja wiem, pierwsza ich gra z tak jawna kopia z innych systemow, arms i splatoon2 maja przeciez rewelacyjne darmowe wsparcie

 

no i jeszcze zelda - tam to karny kutas za brak rozbicia obu dlc bo te pierwsze to powinno kosztowac max 20zl za wyzwania (a maska do korokow i sledzenie aktywnosci na maie powinno byc na premiere lub za free w patchu), a fabularne dlc reszte tej kwoty, a tak jesli fabularne dlc okaze sie kozackie to trzeba bedzie kupic komplet ehhh

Odnośnik do komentarza

Szacun za tak skomplikowany acz dopieszczony rozwój postaci.  Znając siebie znowu przesiedze 3h w menusach i dobrą postać sp.ierdole do takiego stopnia, że byle wypierdek znowu zacznie stanowić wyzwanie ale co tam xD 

 

Dzięki Ci panie za Japoński VA w postaci darmowego DLC bo tą brytyjską spie.rdoline jak z X słuchać bym nie mógł. 

 

No i ten świat, ta muza. Jestem jak najbardziej na tak!!!! 

 

Ciekawe czy będzie bundle z konsolą...... :rayos:

Odnośnik do komentarza

Ale już Xenoblade na WiiU miało kilka DLC, więc tutaj zaskoczenia nie było. Tylko, że w przypadku Zenobureido Kurosu, mieliśmy ponad półroczną obsuwę względem premiery japońskiej, więc te płatne dodatki ładnie nam zapakowali do gierki z gratisie ;) ...razem z cenzurą, i brakiem japońskiego voice-actingu :(

Odnośnik do komentarza

Limitki jeszcze gdzieś będą? Bo przespałem ale chyba jeszcze nie wszędzie wrzucali, jaka cena szacowana?

 

Ps. Widzieliście pada z motywem Xeno, ciekawe czy będzie w europie.

Limitki były już rzucone. Może w okolicach premiery coś jeszcze będzie, póki co "sold out". Koszt? 400zl.

 

Pad z Xeno jest i raczej będzie dostępny. W brytyjskich sklepach np. albo na Amazonie. 80euro, tyle jest wyceniony na amazon.de.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...