Skocz do zawartości

Zakup xbox 360


Gość ladygaga

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ladygaga

Cześć. Jestem tu nowa na forum, chociaż magazyn jeszcze parę lat temu czytałam i postanowiłam z powrotem wrócić. Chciałam zapytać o wasze opinie na temat xbox 360. Czy zakup konsoli obecnie ma jeszcze sens ? Generalnie nie grałam w żadne gry na żadnej konsoli przez ostatnie pare lat, a chciałam tanim kosztem pograć w te gry - ps4 i xbox one są dosyć drogie. Czy granie po sieci będzie nadal wspierane, tzn. czy za pół roku nie zajdzie taka sytuacja ze pozamykają serwery itp. 

Oraz pytanie czy warto w ogóle jeszcze pakować, 400-600 zł za nowa konsolę. Rozważałam jeszcze ps3 z racji tego że bardzo podobają mi się gry na nią, ale praktycznie nie ma jej w sklepach dostępnej. 

Edytowane przez ladygaga
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak nie grałaś ostatnie kilka lat to X360 jest spoko pod kątem ilości gier i ich ceny. Konsolę też upolujesz w tych cenach co piszesz i to z dyskiem. Całą poprzednią generację przegrałem na tej konsoli i ogromną zaletą jest Marketplace i w dodatku ciągle porządne gry z Goldem. Oraz dobry padzik.

PS3 kupiłem też dla kilku MOCNYCH gierek jednak generalnie się kurzyła.

Jest też wyjście kupić XOne do tysiąca z grą (teraz gdzieś są jeszcze bundle pierwszej generacji One z Forzą6 lub Halo - sklep MS). Bez gry nawet za 800 zł (był ostatnio w MS Francja). Do tego masz ok 300 gier w kompatybilności wstecznej i też nadrabiasz zaległości a już masz najnowszą generację :)

Odnośnik do komentarza

1. Czy zakup konsoli obecnie ma jeszcze sens ?

2. Czy granie po sieci będzie nadal wspierane

1. Jasne, że tak (o ile ktoś nie jest maniakiem grafiki). Ja gram na X360, a X1 się kurzy.

2. A kogo to obchodzi? Online działa bardzo krótko, większość popularnych gier na 7/10 umiera w miesiąc, jedynie najpopularniejsze żyją rok. Wyjątki to strzelanki typu CoD. Dodam, że trzeba mieć golda co kosztuje bajońskie sumy (mnie 0 zł w 8 lat dzięki trialom).

 

X360 ma tę przewagę nad PS3, że gry się instalują w 100% (poza durnym Titanfall) więc od razu wiesz czy działa (czy się nie zatnie np. po 71%).

Odnośnik do komentarza
Gość ladygaga

Bardzo dziękuję za pomoc. Mam jeszcze pytanie: bo dużo gram ze znajomą w np. left4dead 2 co-op itp., czy można jak na steam właśnie tworzyć serwer i grać czy nie ?

Bo jeżeli tak to bym się  zdecydowała na zakup. 

Odnośnik do komentarza

Zakup X360 jak najbardziej ma sens. To świetna konsola z masą ciekawych gier. Sonkę możesz sobie kupić za jakiś czas (używaną) żeby ograć Unchartedy i The Last of Us. Na X360 zagrasz w wyborne Microsoftowe exy i całą masą gier multiplatformowych. Nowe konsole są dostępne, choć moim zdaniem ceny są zbyt duże. Ja kupiłem używanego X360 i chodzi elegancko. Ale jednak co nówka to nówka. Online na razie działa, także spokojnie.

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie kupiłem drugi raz x360. Posiadam też ps4, ale dla backlogu warto zakupić xboxa. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli o mnie chodzi to z przyjemnością po kilku latach znowu sięgnę po serię gears of war, czy forzę. Po raz pierwszy ogram alana wake i sporo gier multiplatformowych. Zgadzam się że abonament to kpina, dlatego nie wykupię bo do online mam ps4. Jednak uważam, że starszy xbox to nadal świetny wybór, bogata biblioteka gier oraz niska cena zarówno za konsolę jak i większość gier. Zwróć tylko uwagę na wersję płyty głownej konsoli, bo zdarzają się awaryjne. Ja miałem jaspera i był niezniszczalny. Sprzedałem go i obecny właściciel nadal go ma. Teraz kupiłem slim.

Odnośnik do komentarza

Niedawno padł  mi xbox 360 slim (Valhalla) który podobno miał być nie do zdarcia,a nie dało się go nawet naprawić.Kupiłem trzeci i już na pewno ostatni,za 99euro ze sklepu microsoftu,darmowa dostawa UPSem w 36 godzin.Oferta jest jeszcze aktualna jak ktoś jest zainteresowany.

https://www.microsoftstore.com/store/msfr/fr_FR/pdp/Pack-Xbox-360-500-Go-%20-2-jeux/productID.310559700?tduid=(aa4579dfadebc40152d856941c35cd66)(152407)(2363559)(0400ac2coklb)()

Edytowane przez pic3k
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...