Skocz do zawartości

Shadow of the Tomb Raider


rodi84

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiemy z nieoficjalnych źródeł, Shadow of the Tomb Raider to tytuł trzeciej odsłony przygód Panny Croft. Zapewne oficjalną zapowiedź gry otrzymamy w okolicy targów E3. Nie przeszkadza to jednak w tym, aby porozmawiać o nowym TR. Dajcie znać, co byście zmienili, dopracowali, a jakie mechanizmy pozostawili w trójeczce?

 

 

Z racji zmiany scenarzysty pojawiła się nadzieja na interesującą fabułę. Oby! Wnioskując po tytule sugerowałbym, że Lara odwiedzi Egipt - Przynajmniej taką mam nadzieję.

 

Poproszę o większą różnorodność lokacji, więcej zagadek, ciekawszych bohaterów jak Sully, Elena, czy Chloe, oraz wypasionego madafaka antagonistę. Może małe nawiązanie do filmu mumia? Byłoby cool.

 

Wywalić system polowania oraz craftowania i skupić się na porządnej mechanice związanej głównie z eksploracją. Mam dość polowania na niedźwiedzie, czy wilki. To jest kurde Tomb Raider, a nie gierka dla kulsownikow.

Odnośnik do komentarza

Ale o czym mamy pisac? O wlasciwie niezapowiedzianym tytule, ktorego oprucz" Tomb Raider" nie znamy nawet nazwy?

Chcialbym, zeby, jesli juz, zrobili z tego gre muliplayer free to play, zebym spokojnie mogl ob(pipi) ten tytul... :P

A tak serio to niech juz ida droga ktora obrali, ale niech ktos do cholery albo zobi w tej grze porzadna fabule albo calkiem ja stamtad wypi.erdoli. I niech gra bedzie mroczna, niech Lara znajdzie grobowiec ktory jest tylkiem szatana.

Odnośnik do komentarza

Fabuła by się przydała lepsza to po pierwsze (z resztą na to i tak nie mamy co liczyć), więcej zagadek, eksploracji, a jeśli chodzi o crafting, zupełnie mi to nie przeszkadza, fajny dodatek. Ogólnie mówiąc Lara słynie z tego, że archeolog i dupa panna, a fabułą nigdy ta gra nie grzeszyła. Patrząc przez pryzmat czasu na stare części Tomb Raider to te gry nas jarały ze względu na nowe doznania eksploracji, zagadkami czy walki ze zwierzętami, różnymi maściami pierdół. Jeszcze jako tako starsze części potrafiły przerzucać na fajne lokacje jak w przypadku pierwszej części Ameryka Południowa, druga część jakieś chiny i tybety, piszę to szczątkowo, bo dokładnie już nie pamiętam w jakich częściach świata były te Tomb Raidery.

Odnośnik do komentarza

Więcej zagadek tylko ciekawych i wymagających pomyślenia, grobowców i powrotu do podróży po świecie co się przełoży na różnorodność lokacji. Cała reszta może zostać jak w Rise a co do fabuły to te gry nigdy nią nie stały i tutaj to wątpie że coś się zmieni. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...
4 godziny temu, Nemesis napisał:

Ciekawe czy akcja będzie się dziać w Egipcie jak sugerowały pierwsze wycieki. 


Niestety - będą piramidy, ale nie do końca takie. Wyciekł teaser, nagrywany chyba pralką:
 


Ja jestem kontent. Otoczenie wydaje się dalece ciekawsze od piachów pustyni. :good:
 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

No raczej, że wyciek kontrolowany. Wszystko podane jak na tacy, teaser ukazujący lokacje, datę premiery... Zbyt to wszystko wygodne :)
Ruiny cywilizacji Majów w jakiejś wilgotnej dżungli? Jaranko jest, setting jak najbardziej trafiony. Trzeci raz to samo może męczyć, mam nadzieję, że teraz zbastują z ilością znajdziek na metr kwadratowy, no i fajnie by było, żeby w końcu zatrudnili scenarzystę. Wezmę pewnie day-one, bo uwielbiam takie gierki, reboot był dla mnie super zaskoczeniem, RotTR też mi się podobał, mimo że mocno wymęczył i ogólnie był lekkim zawodem, ale... i tak chcę zagrać w SotTR :)

Odnośnik do komentarza

Dżungla, wielkie grobowce, piramidy, aztekowie i inni majowie, piękne widoczki, walki z najemnikami - jaram się strasznie! Właśnie na takiego TR czekałem. Genialnie że to wychodzi już we wrześniu na wszystkie platformy. Biorę w dniu premiery. A co do wycieku to śmieszy mnie jakość nagrania, musieli chyba kupić jakiś stary telefon z 2004 by uzyskać tak fatalną jakość :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi się marzy survivalowe podejście z dobrym wykorzystaniem dżungli. Zbierania przeróżnych surowców i innego barachła pewnikiem znów będzie, ale mogliby pójść o krok dalej, chociażby implementując taki np. system kamuflażu, jak w Snake Eaterze. Wiem, że TR to nie skradanka, ale bardzo robiłoby to klimat, IMO.

"Wycięknięta" grafika fajnie wpasowuje się w setting swoją drogą. Teraz można stwierdzić, że wyraźnie ukazuje ona zaćmienie Słońca, a jak wiadomo Majowie i inne kultury tamtych terenów mieli mocnego jobla na tym punkcie. Coś czuję, że na 95% znów dostaniemy pod koniec gry walkę z nieumarłymi wojakami plemion lasów deszczowych :P Może tak dla odmiany chociaż daliby to w środku, albo na początku? :sapek: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...