Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Spodziewałem się, że skoro porzucili stare platformy to chociaż coś usprawnią. Silnik graficzny już mają więc co za problem było go zoptymalizować? Przecież lokacje w Destiny to nie były jakieś molochy żeby ubijały procesory PS4 i Xa. Zobaczymy czy na PC dadzą 60 klatek.

 

@Paolo

Ale wiesz, że to był sarkazm z mojej strony? Podczas gdy na PC w Battlegrounds bawi się 100 osób jednocześnie oni ograniczają i tak już małą liczbę graczy w meczu pvp.

Edytowane przez Kymel
Odnośnik do komentarza

Nie wiadomo czy większe czy mniejsze, pisze "Expansion Pass". W jedynce dostaliśmy 2 małe dlc wtedy i czuję, że tu będzie podobnie. W dodatku odnoszę wrażenie, że będzie jechanie na nostalgii i dostaniemy sporo rzeczy z jedynki. Nie zdziwię się jak właśnie w tych dlc.

 

No i jeszcze kwestia usunięcia postaci... Rozumiem, gdyby to była jakaś rewolucja, ale wiadomo, że nie jest. Po prostu nie chcieli, żeby ktoś miał przewagę, bo pewnie całość można skończyć w 3 dni i wbić max level, a potem grind. W dodatku musieliby przenosić rzeczy z jedynki, a to wymaga dodatkowej pracy, więc wymyślili patent z rozwaleniem Wieży i po sprawie...

Odnośnik do komentarza

DLC mają dotyczyć

Ozyrysa i Rasputina

- były loga związane z ww. na plakatach. 

 

Rozumiem, że może nie podobać się decyzja o zmianie modelu multi na 4 v 4 - też jestem nie do końca zadowolony, ale trzeba pamiętać o tym, jak wygląda obecne multi. 'Radosne' 6v6 + trochę bardziej competitive 3v3. Sweatsy są i tak grane 4v4 więc zrobienie multi 4 v 4 w każdym trybie pomaga je lepiej dopracować i zoptymalizować + dopieścić mapy. Nie rozumiem za bardzo narracji więcej ludzi > lepiej. Najfajniejsze multi w Destiny to 3v3 - kto grał, ten wie. To co jest na pewno słabe, to brak dedyków. W tej chwili connection issues w jedynce bolą.

 

Brak przeniesienia postaci - znowu - mnie się nie podoba (i to bardzo), ale przecież widać, że kompletnie zmienili system broni i przemodelowali postacie. Przecież jakby to zostało, to wszyscy marudziliby (i słusznie), że nie ma żadnych zmian i Destiny 1.25.

 

Nie mam za bardzo obaw o ilość i 'nowość' rzeczy do roboty przy launchu - są 4 nowe światy,  aktywności, całkiem nowe multi. 

 

To gdzie można mieć - uzasadnione - obawy po 1 to jakość i częstotliwość update'ów oraz zawartość DLC. Bungie nie ma taryfy ulgowej, ale po pokazie można być umiarkowanie optymistycznym, bo widać że posłuchali graczy.

Odnośnik do komentarza

Ja dwójkę olewam. Nie widzę sensu wracać do Destiny. Pograłem nieco ponad 100h w D1. Bawiłem się super, ale późniejsze robienie tego samego w kółko dla paru przedmiotów? To nie dla mnie. Z każdym mmo mam tak samo, chwilę się pocieszę po czym jak zaczyna się grindowanie przy max lvlu to odpadam. W D1 było to szczególnie nużące.

Odnośnik do komentarza

Kymel to zawsze możesz grać w Battlegrounds skoro tak bardzo jara Cię duża ilość graczy i dobra graficzka, tymbardziej, że na dopasionym PC uruchomisz to sobie w 4K i 120FPS i będziesz w niebie :P

 

Ireniqs zawsze można pograć w gierkę te 50 godzin i bawić się super, a potem, jak już główny wątek i inne fajne misje będą za Tobą  i jedyne co Ci pozostanie to grindowanie to odpuścić sobie i opchnąć grę na allegro czy gdzie indziej. Ja tak zrobiłem z Destiny 1 swego czasu i jakoś nie czuję żadnego bólu, a co więcej dzięki temu czuję teraz całkiem miły hajpik na dwójeczkę :D

Edytowane przez Janush
Odnośnik do komentarza

W sumie najpierw nie mogłem pojąć czemu nie dano 60fps dla wersji PRO ale przypomniałem sobie co zawsze podobało mi się w graniu konsolowym , jeśli dano by 30fps dla starej ps4 a dla pro 60 to przecież multi było by okropnie nie zbalansowane . Musieli by dzielić serwery na 30/60 fps bo za duża różnica w rozgrywce by była. Po za tym mam strasznie za złe że jednak nic gracze posiadający destiny + wszystkie dlc i wypasiony ekwipunek nie dostaną w nowej części , gra miała być rozwijana jak mmo i samo destiny 1 miało starczyć na bodajże 8 lat? Patrząc na materiały wygląda to bardziej jak rozbudowane DLC do MMO aniżeli nową część.

Odnośnik do komentarza

Sprzedac Destiny po 50h to tak jak posuwac kobiete by na sekunde przed szczytem wyjsc z niej i wskoczyc do wanny z lodem.

Obejrzalem ten caly gameplay po lebkach i jak na razie bez napinki. Nie dlatego, ze nie jest obiecujacy czy nudny, ale zaczekam z podjarka do ocen bo w tych czasach nic mnie nie zaskoczy. Hype=0.

Zmiany w PvP moga byc fun, ale 4v4 kojarzy mi sie z szybkimi meczami w wydaniu wyjadaczy badz z bardziej strategicznym macaniem sie przez sciany i dluzyzna. Wyjdzie w praniu, ale chcialbym by klasyczne playlisty byly jednak po staremu czyli 6v6. Wyobrazam sobie rowniez staly widok na radarze, a nie miganie kucaczy.

Te subclassy sa calkiem niezle. Oczywiscie nie wysilili sie zbytnio i jak na razie tylko Titan dostal cos wzglednie nowego. Tarcza, ktora odbija sie od celow i sluzy rowniez jako...tarcza? The Pre-Sequel, Athena, Aspis ktos kojarzy? Warlock tym razem dostal Hammer of Sol, a Hunter ma to samo tylko biega z patykiem z ostrzami po obu koncach.

Reasumujac, bedzie fajnie, ale musza wydac produkt w stanie jedynki z kilkoma dodatkami ze znakiem jakosci The Taken King. Wersja cyfrowa po obnizce zawita na dysku kiedy juz wszystko bede wiedzial.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wy tak na serio ? Przecież ta gra wygląda kosmicznie lepiej od poprzedniej części pod każdym względem. 

 

Tutaj macie gameplay z gry:

 

 

Nie wiem jak na innych, ale na mnie to robi piorunujące wrażenie, jak porównam do Destiny 1. Tak, jak jedynka rozumiem czemu dostała takie,  a nie inne oceny na premierę tak w przypadku dwójeczki oczekuję moocnego sztosa i myślę, że nabiję tym razem zdecydowanie więcej godzin niż 50.

 

no po takim gameplayu to nie potrafiłbym rozróżnić czy to Sequel, czy dodatek do 1dynki...

Wyglada to bardzo slabo w porownaniu z tym co Ty zamiesciles, do tego jeszcze te marne 30 fpsow, ktore plynne nigdy nie byly - jak dla mnie zawod.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Gameplay ode mnie robi większe wrażenie, bo przedstawia misję z main story, które będą oskryptowane i będą zawierały dużą ilość cutscenek. To co Ty wrzuciłeś to zwykły strike, który rzeczywiście jest podobny do Destiny 1, ale z tego co czytałem to ma wszystkiego więcej i lepiej. Ja tych słów na ten moment nie mogę potwierdzić, ale nie skreślam gry i zdecydowanie czekam na betę. Mimo, że strike wygląda podobnie do jedynki to opinie są bardzo pochlebne i może nie będzie aż tak "bardzo słabo", jak piszesz.

 

Cytat z ppe (http://www.ppe.pl/news/51094/destiny-2-pierwsze-wrazenia-z-rozgrywki.html) :

"Zaprezentowany Strike absolutnie nie zaskakuje niczym nowym, ale - do cholery - jest bardziej intensywny niż niemal wszystkie strike'i z D1 razem wzięte!"

 

Podoba mi się też decyzja o zmianie multi na 4vs4. Może teraz gierka będzie bardziej przypominała w tym trybie arenę z Halo czego bym mocno chciał. Podoba mi się też pomysł na tryb w multi, który przedstawili. Jest to kopia Search&Destroy z Call of Duty z tego co widziałem, ale możliwość odrodzenia martwego sojusznika duużo zmienia (no i oczywiście fakt posiadania różnych mocy).

Edytowane przez Janush
Odnośnik do komentarza

w game.co.uk kolekcjonerki i limitki już wykupione. 

Co do samej gry to mi się podoba, jakby nie było Destiny jest grą przy której najwięcej spędziłem godzin, i fani gry raczej się nie zawiodą. Martwi jedynie że na tych filmikach wszyscy mają 20 lvl tak jak to było w jedynce a tam dość szybko się go osiągało... 

Odnośnik do komentarza

 

Wy tak na serio ? Przecież ta gra wygląda kosmicznie lepiej od poprzedniej części pod każdym względem.

 

Tutaj macie gameplay z gry:

 

 

Nie wiem jak na innych, ale na mnie to robi piorunujące wrażenie, jak porównam do Destiny 1. Tak, jak jedynka rozumiem czemu dostała takie, a nie inne oceny na premierę tak w przypadku dwójeczki oczekuję moocnego sztosa i myślę, że nabiję tym razem zdecydowanie więcej godzin niż 50.

 

no po takim gameplayu to nie potrafiłbym rozróżnić czy to Sequel, czy dodatek do 1dynki...

Wyglada to bardzo slabo w porownaniu z tym co Ty zamiesciles, do tego jeszcze te marne 30 fpsow, ktore plynne nigdy nie byly - jak dla mnie zawod.

Mam dokładnie takie same odczucia, gdybym nie wiedział o pokazie D2 i ktoś pokazałby mi ten filmik, to bym pomyślał że to kolejny dodatek do D1. Absolutnie niczym szczególnym ten gameplay się nie wyróżnia.

Odnośnik do komentarza

Niestety oglądając ten materiał ze strikea już w pełni jestem przekonany że to drogie DLC do jedynki i na pewno nie jestem odosobniony w tym bo czytając komentarze brak hajpu, szkoda tylko że i tak każdy kupi.

 

 

3235110-destiny+2+-+datto+pvp+countdown+

 

(pipi) nawet menu postaci prawie się nie zmieniło i gdyby nie podpis to nawet nie wiedziałbym że to z dwójki.Prawda jest taka że spokojnie można by to wydać jako DLC za 169 zł, ale hajs musi się zgadzać czyli liczymy gra ze 259 zł i jakieś 4 DLC po 169 zł. 

Edytowane przez SG1-ZIELU
Odnośnik do komentarza

Niestety tak bedzie wszystko wygladalo. Gry sieciowe wypchane DLC po brzegi, recykling, dziekowanie za mozliwosc zdobycia giwery z poprzedniej czesc lub z DLC, ktore bylo wydane dwa lata wczesniej, podnieta gra, w ktorej o kazdej zmianie wzgledem poprzedniczki pisze sie piesni, powtarzalnosc i odswiezanie. Jesli ktos lubi loot shootery to bedzie chcial zmontowac ekipe, bedzie chcial zdobyc TA giwere czy TE ciuchy i bedzie chcial dobrze sie bawic. Proste?

"Szkoda, ze wszyscy kupia". No nie, nie szkoda bo bedzie z kim grac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...